'Riemer hakt knopen door: 2 sterkhouders op de bank'

door
'Riemer hakt knopen door: 2 sterkhouders op de bank'

Anderlecht maakte vorige week alweer een fors statement door met 1-2 te gaan winnen op Club Brugge. Daarmee nestelde Paars-Wit zich nog wat steviger op de tweede plaats in het klassement. Die kunnen ze dit weekend verder consolideren, want in principe krijgen ze een zeer haalbare opdracht voorgeschoteld.

Zondag krijgen ze in het Lotto Park immers het bezoek van AS Eupen. De Panda's staan pas voorlaatste in het klassement en hebben hun vijf laatste competitiewedstrijden allemaal verloren. In principe zouden zij dus een hapklare brok moeten zijn voor Anderlecht.

LEES OOK: Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Verschaeren en Delaney op de bank

Brian Riemer zal wel wat moeten sleutelen aan zijn elftal. Het Laatste Nieuws weet bijvoorbeeld dat Yari Verschaeren en Thomas Delaney wellicht vrede zullen moeten nemen met een plaatsje op de bank. Indien fit zijn de twee in principe sterkhouders op het middenveld.

Verschaeren moest op Club echter vroeg in de tweede helft al naar de kant en wellicht zal Riemer met het oog op de play-offs geen risico willen nemen. Delaney was dan weer twee maanden out met een knieblessure. Hij zat op Club een eerste keer op de bank, maar viel niet in. Zondag zal hij wellicht wel speelminuten krijgen, maar dat zal wellicht als invaller zijn.

Eerste basisplaats voor Gattoni

Op het middenveld lijkt zo de weg open te liggen voor een driehoek met Rits, Leoni en Stroeykens. Daarnaast zal centraal in de defensie Jan Vertonghen ontbreken. De aanvoerder is geschorst nadat hij op Club zijn vijfde gele kaart van het seizoen pakte.

Hij zal vervangen worden door Federico Gattoni, wat betekent dat de winteraanwinst zich voor het eerst echt kan tonen aan Anderlecht. De Argentijn, die gehuurd wordt van Sevilla, mocht eerder al zeer kort invallen tegen Gent en Charleroi, maar komt nu een eerste keer aan de aftrap.

Goed dat Verschaeren gespaard wordt?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

32
32
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

60
60
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

84
84
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

31
31
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

126
126
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

56
56
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

118
118
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

64
64
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

113
113
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

29
29
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

142
142
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

558
558
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

170
170
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

478
478
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

88
88
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

479
479
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

134
134
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

139
139
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

281
281
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

314
314
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

811
811
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

228
228

Meer sportnieuws