'Riemer hakt knopen door: 2 sterkhouders op de bank'

door
'Riemer hakt knopen door: 2 sterkhouders op de bank'

Anderlecht maakte vorige week alweer een fors statement door met 1-2 te gaan winnen op Club Brugge. Daarmee nestelde Paars-Wit zich nog wat steviger op de tweede plaats in het klassement. Die kunnen ze dit weekend verder consolideren, want in principe krijgen ze een zeer haalbare opdracht voorgeschoteld.

Zondag krijgen ze in het Lotto Park immers het bezoek van AS Eupen. De Panda's staan pas voorlaatste in het klassement en hebben hun vijf laatste competitiewedstrijden allemaal verloren. In principe zouden zij dus een hapklare brok moeten zijn voor Anderlecht.

LEES OOK: Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Verschaeren en Delaney op de bank

Brian Riemer zal wel wat moeten sleutelen aan zijn elftal. Het Laatste Nieuws weet bijvoorbeeld dat Yari Verschaeren en Thomas Delaney wellicht vrede zullen moeten nemen met een plaatsje op de bank. Indien fit zijn de twee in principe sterkhouders op het middenveld.

Verschaeren moest op Club echter vroeg in de tweede helft al naar de kant en wellicht zal Riemer met het oog op de play-offs geen risico willen nemen. Delaney was dan weer twee maanden out met een knieblessure. Hij zat op Club een eerste keer op de bank, maar viel niet in. Zondag zal hij wellicht wel speelminuten krijgen, maar dat zal wellicht als invaller zijn.

Eerste basisplaats voor Gattoni

Op het middenveld lijkt zo de weg open te liggen voor een driehoek met Rits, Leoni en Stroeykens. Daarnaast zal centraal in de defensie Jan Vertonghen ontbreken. De aanvoerder is geschorst nadat hij op Club zijn vijfde gele kaart van het seizoen pakte.

Hij zal vervangen worden door Federico Gattoni, wat betekent dat de winteraanwinst zich voor het eerst echt kan tonen aan Anderlecht. De Argentijn, die gehuurd wordt van Sevilla, mocht eerder al zeer kort invallen tegen Gent en Charleroi, maar komt nu een eerste keer aan de aftrap.

Goed dat Verschaeren gespaard wordt?

Meest recent

'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

1
1
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

10
10
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

41
41
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

63
63
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

100
100
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

43
43
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

310
310
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

246
246
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

198
198
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

217
217
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

174
174
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

40
40
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

62
62
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

43
43
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

159
159
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

108
108
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

28
28
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

212
212
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

260
260
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

62
62
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

141
141
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

457
457
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

67
67
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

382
382
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

260
260

Meer sportnieuws