'Riemer hakt knopen door: 2 sterkhouders op de bank'

door
'Riemer hakt knopen door: 2 sterkhouders op de bank'

Anderlecht maakte vorige week alweer een fors statement door met 1-2 te gaan winnen op Club Brugge. Daarmee nestelde Paars-Wit zich nog wat steviger op de tweede plaats in het klassement. Die kunnen ze dit weekend verder consolideren, want in principe krijgen ze een zeer haalbare opdracht voorgeschoteld.

Zondag krijgen ze in het Lotto Park immers het bezoek van AS Eupen. De Panda's staan pas voorlaatste in het klassement en hebben hun vijf laatste competitiewedstrijden allemaal verloren. In principe zouden zij dus een hapklare brok moeten zijn voor Anderlecht.

LEES OOK: Vertrekker bij Anderlecht: "Bedankt, Neerpede"

Verschaeren en Delaney op de bank

Brian Riemer zal wel wat moeten sleutelen aan zijn elftal. Het Laatste Nieuws weet bijvoorbeeld dat Yari Verschaeren en Thomas Delaney wellicht vrede zullen moeten nemen met een plaatsje op de bank. Indien fit zijn de twee in principe sterkhouders op het middenveld.

Verschaeren moest op Club echter vroeg in de tweede helft al naar de kant en wellicht zal Riemer met het oog op de play-offs geen risico willen nemen. Delaney was dan weer twee maanden out met een knieblessure. Hij zat op Club een eerste keer op de bank, maar viel niet in. Zondag zal hij wellicht wel speelminuten krijgen, maar dat zal wellicht als invaller zijn.

Eerste basisplaats voor Gattoni

Op het middenveld lijkt zo de weg open te liggen voor een driehoek met Rits, Leoni en Stroeykens. Daarnaast zal centraal in de defensie Jan Vertonghen ontbreken. De aanvoerder is geschorst nadat hij op Club zijn vijfde gele kaart van het seizoen pakte.

Hij zal vervangen worden door Federico Gattoni, wat betekent dat de winteraanwinst zich voor het eerst echt kan tonen aan Anderlecht. De Argentijn, die gehuurd wordt van Sevilla, mocht eerder al zeer kort invallen tegen Gent en Charleroi, maar komt nu een eerste keer aan de aftrap.

Goed dat Verschaeren gespaard wordt?

Meest recent

‘Club Brugge heeft toptalent beet: transferplan onthuld’

Club Brugge is nog niet klaar op de wintermercato. Blauw-Zwart wil nog flink uitpakken en wordt met ...

26
26
Union haalt vierde aanwinst, sterkhouder naar Engeland?

Het gaat Union dit seizoen weer voor de wind, want de landskampioen prijkt aan de leiding in de ...

23
23
'Club wil verbazen: knaltransfer alsnog weer op tafel'

Club Brugge blijft verbazen op het Europese toneel. Met een klinkende zege tegen Marseille haalde ...

205
205
Zo ziet het verdere parcours van Genk in de EL eruit

Om 13u vond in het hoofdkwartier van de UEFA ook de loting plaats voor de knock-outfase van de ...

174
174
'Straf transfergerucht over verguisde Vermeeren'

Olympique Marseille keerde met een forse kater terug uit Brugge, nadat het woensdag een 3-0 om de ...

52
52
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

36
36
'Genk plooit niet: miljoenenbod van tafel geveegd'

KRC Genk boekte donderdag opnieuw een knappe zege in de Europa League en tankte daarmee ook ...

117
117
Club Brugge kent zijn verder parcours in Champions League

Club Brugge zette woensdag een zeer straffe prestatie neer. Het klopte Olympique Marseille met 3-0 ...

466
466
TRANSFERUURTJE: 'Plotse wending bij Club, Antwerp wil JPL-sensatie'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

243
243
Onana spreekt over WK-favorieten én Trump-boycot

De opmars van Amadou Onana is indrukwekkend. Van nobele onbekende evolueerde hij naar sterkhouder in ...

51
51
KAA Gent hakt koop door en neemt afscheid

KAA Gent heeft transferknopen doorgehakt. Meubelstuk Stefan Mitrovic zal de club verlaten, dat ...

80
80
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

54
54
KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

KV Mechelen heeft op de officiële kanalen uitgepakt met de komst van een nieuwe pion. Malinwa ...

31
31
‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Club Brugge heeft zich weer weten te verzekeren voor een plekje in de tussenronde van de Champions ...

389
389
Streep door WK De Bruyne? “Ik twijfel of we hem terugzien”

Kevin De Bruyne kampt met een vervelende hamstringblessure en de middenvelder is hard aan zijn ...

315
315
Mbappé haalt snoeihard uit naar Real-ploegmakkers

Het rommelt ferm bij Real Madrid. Xabi Alonso werd ontslagen en in de Champions League ging de ...

123
123
'Espanyol sluit straffe deal voor Rode Duivel'

Na 21 speeldagen zijn het in LaLiga met FC Barcelona, Real Madrid, Atletico Madrid en Villarreal de ...

30
30
'Lammens zorgt voor transferwending bij Man Utd'

Voor Senne Lammens werd 2025 een droomjaar. Hij debuteerde in november als Rode Duivel, nadat hij in ...

199
199
Standard greep naast Rode Duivel

Bij Standard proberen ze de oude gloriedagen te doen herleven, maar dat proces loopt voorlopig ...

127
127
Amadou Onana doet pikante transfervoorspelling

Op het middenveld beschikken de Rode Duivels over heel wat weelde, al lijkt de driehoek in principe ...

77
77
'Juventus hakt transferknoop over Openda door'

Eind augustus leek Loïs Openda nog een absolute droomtransfer te versieren toen hij RB Leipzig ...

109
109
'KV Mechelen verrast met Belgische coach'

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en is op acht speeldagen van het einde van de ...

205
205
'Waanzinnige transferzomer Club: meer dan 100 miljoen'

Club Brugge plaatste zich voor het tweede seizoen op rij voor de play-offs van de Champions League ...

451
451
'Union brengt exit bij Genk in stroomversnelling'

De wintermercato gaat zijn laatste weekend in en dus mogen er nog pittige discussies verwacht worden ...

446
446
‘Comebackbom bij Club Brugge? Fans slikken dit niet’

Plots duikt er naam op die voor verbazing en frustratie zorgt bij Club Brugge. Eén vraag ...

799
799

Meer sportnieuws