'Riemer hakt knopen door: 2 sterkhouders op de bank'

780
'Riemer hakt knopen door: 2 sterkhouders op de bank'

Anderlecht maakte vorige week alweer een fors statement door met 1-2 te gaan winnen op Club Brugge. Daarmee nestelde Paars-Wit zich nog wat steviger op de tweede plaats in het klassement. Die kunnen ze dit weekend verder consolideren, want in principe krijgen ze een zeer haalbare opdracht voorgeschoteld.

Zondag krijgen ze in het Lotto Park immers het bezoek van AS Eupen. De Panda's staan pas voorlaatste in het klassement en hebben hun vijf laatste competitiewedstrijden allemaal verloren. In principe zouden zij dus een hapklare brok moeten zijn voor Anderlecht.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Verschaeren en Delaney op de bank

Brian Riemer zal wel wat moeten sleutelen aan zijn elftal. Het Laatste Nieuws weet bijvoorbeeld dat Yari Verschaeren en Thomas Delaney wellicht vrede zullen moeten nemen met een plaatsje op de bank. Indien fit zijn de twee in principe sterkhouders op het middenveld.

Verschaeren moest op Club echter vroeg in de tweede helft al naar de kant en wellicht zal Riemer met het oog op de play-offs geen risico willen nemen. Delaney was dan weer twee maanden out met een knieblessure. Hij zat op Club een eerste keer op de bank, maar viel niet in. Zondag zal hij wellicht wel speelminuten krijgen, maar dat zal wellicht als invaller zijn.

Eerste basisplaats voor Gattoni

Op het middenveld lijkt zo de weg open te liggen voor een driehoek met Rits, Leoni en Stroeykens. Daarnaast zal centraal in de defensie Jan Vertonghen ontbreken. De aanvoerder is geschorst nadat hij op Club zijn vijfde gele kaart van het seizoen pakte.

Hij zal vervangen worden door Federico Gattoni, wat betekent dat de winteraanwinst zich voor het eerst echt kan tonen aan Anderlecht. De Argentijn, die gehuurd wordt van Sevilla, mocht eerder al zeer kort invallen tegen Gent en Charleroi, maar komt nu een eerste keer aan de aftrap.

Goed dat Verschaeren gespaard wordt?

Meest recent

"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

97
97
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

37
37
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

13
13
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

19
19
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

13
13
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

20
20
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

73
73
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

65
65
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

45
45
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

20
20
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

21
21
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

28
28
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

113
113
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

39
39
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

229
229
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

105
105
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

207
207
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

75
75
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

67
67
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

237
237
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

59
59
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

53
53
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

272
272

Meer sportnieuws