'Nieuwe transfer Saelemaekers: prijskaartje staat vast'

door
'Nieuwe transfer Saelemaekers: prijskaartje staat vast'

In de volgende weken staan nog heel wat mooie afspraken op het programma binnen het clubvoetbal. Maar het is ook al uitkijken naar komende zomer. Dan wordt immers het Europees kampioenschap afgewerkt én worden weer heel wat transfers verwacht.

Tijdens de voorbije wintermercato bleef het relatief rustig, zowel op Europees als op Belgisch niveau. Daar lijkt komende zomer echter weer verandering in te komen. En ook een aantal (kandidaat-)Rode Duivels komt dan in aanmerking voor de verhuis naar een nieuwe club.

Bij AC Milan bijvoorbeeld, lijkt men afscheid te nemen van alle Belgen op de loonlijst. Vorig seizoen stonden er nog vier landgenoten onder contract bij de Italiaanse topclub. De huurbeurt van Aster Vranckx was evenwel geen succes en kreeg dus geen vervolg.

LEES OOK: 'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Origi faalt, wederopstanding CDK

Divock Origi, Charles De Ketelaere en Alexis Saelemaekers werden dit seizoen dan weer elders op huurbasis gestald. Die eerste keerde terug naar de Premier League en ging bij Nottingham Forrest aan de slag, maar kwam er tot dusver zelden in actie.

Het heeft er dus alle schijn van dat Origi komende zomer terugkeert naar San Siro, maar ook daar heeft hij geen toekomst meer. Er zal dus een nieuwe oplossing gezocht moeten worden. De Ketelaere deed het dan weer wél goed op uitleenbasis bij Atalanta. Er bestaat dan ook weinig twijfel over dat de club uit Bergamo de aankoopoptie zal licht.

Saelemaekers definitief weg

Saelemaekers tot slot werd gestald bij Bologna FC. Daar verzamelde de flankspeler behoorlijk wat minuten, maar met 1 goal en 1 assist zijn zijn statistieken niet bepaald indrukwekkend. Toch doet Saelemaekers er goed aan om zich in de restant van het seizoen te tonen. Volgens La Gazzetta dello Sport wil Milan hem komende zomer namelijk definitief van de hand doen.

Bologna zou alvast een aankoopoptie hebben, die naar verluidt zo'n 10 miljoen euro zou bedragen. Maar momenteel ziet het er niet naar uit dat de club daar beroep op zal doen. Al hangt veel af van een eventueel Europees ticket. Bologna staat momenteel vierde en mag dus dromen van de Champions League, wat de financiële slagkracht zou verhogen. Wordt de optie niet gelicht, zou Milan hem voor een soortgelijk bedrag aan een andere club willen verpatsen.

Zou u Saelemaekers op dit moment oproepen voor het EK?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

0
0
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

2
2
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

103
103
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

23
23
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

78
78
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

110
110
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

28
28
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

41
41
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

148
148
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

271
271
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

62
62
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

85
85
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

265
265
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

277
277
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

49
49
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

138
138
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

219
219
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

67
67
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

194
194
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

121
121
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

100
100
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

100
100
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

104
104
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

254
254

Meer sportnieuws