Nieuwe zorgen voor Standard na slecht nieuws voor 777?

727 stemmen
Nieuwe zorgen voor Standard na slecht nieuws voor 777?

Standard balanceert al enkele jaren op de rand van de afgrond. In de laatste jaren onder Bruno Venanzi had het telkens alle moeite van de wereld om zijn licentie te halen en ook de overname door 777 Partners anderhalf jaar geleden lijkt niet meteen voor beterschap te zorgen. De financiële toestand van de Rouches blijft zorgwekkend.

In december kregen ze nog even een transferverbod opgelegd omdat heel wat schulden niet ingelost werden en in de zomer zal Standard opnieuw spelers moeten verkopen om de rekeningen aan te zuiveren. De voorbije jaren liet het ook al stelselmatig sterkhouders met een zwaar contract vertrekken, zoals Raskin, Amallah, Dussenne en straks ook Bokadi en Laifis.

LEES OOK: Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

777 Partners ziet belangrijke inkomstenbron wegvallen

Nu lijken er nieuwe donderwolken boven Luik samen te pakken. The Athletic meldt namelijk dat eigenaar 777 Partners één van zijn belangrijkste inkomstenbronnen ziet wegvallen. Het bedrijf haalde de voorbije jaren honderden miljoenen binnen via verzekeringsbedrijf A-Cap, maar dat zou nu zijn banden met 777 doorgeknipt hebben.

Dat is in Engeland natuurlijk vooral nieuws omdat 777 ook nog altijd hoopt om Everton over te nemen. Zes maanden geleden bereikten de Amerikanen daarover een akkoord met Farhad Moshiri, maar ze hebben tot op vandaag nog altijd geen goedkeuring van de bevoegde instanties gekregen van de bevoegde instanties.

Gevolgen voor Standard en Everton?

Daardoor groeien de twijfels of de overname er nog wel zal komen. Minder centen voor 777 zou daarnaast ook grote gevolgen kunnen hebben voor de andere clubs in de portefeuille van het bedrijf. Naast Standard zijn dat nog onder meer Genoa en Hertha BSC.

De komende maanden en wellicht jaren zal Standard dus waarschijnlijk de tering naar de nering moeten blijven zetten. Maar de eerste zorg van de club blijft natuurlijk om de play-downs te vermijden. Daarvoor zullen ze in de laatste drie wedstrijden nog punten moeten pakken.

Moet Standard zich zorgen maken over 777 Partners?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

56
56
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

31
31
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

43
43
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

55
55
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

47
47
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

83
83
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

63
63
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

231
231
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

66
66
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

45
45
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

107
107
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

744
744
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

74
74
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

457
457
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

410
410
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

320
320
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

221
221
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

810
810
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

563
563
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

425
425
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

297
297
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

276
276

Meer sportnieuws