Club-aanhang eist verhaal, situatie buiten stadion ontspoort

4232 stemmen
Club-aanhang eist verhaal, situatie buiten stadion ontspoort

De crisis bij Club Brugge is compleet. Enkele dagen na de pijnlijke thuisnederlaag tegen Anderlecht, volgde de uitschakeling in de beker op het veld van Union SG. De meegereisde supporters maakten na afloop hun onvrede duidelijk, de vraag is of coach Ronny Deila ook deze storm overleeft.

Blauw-Zwart begon met vernieuwde ambities aan het seizoen en wou scoren op meerdere fronten. Maar in de competitie liep het helemaal fout. Met een achterstand van 20 punten op leider Union lijkt de landstitel nu al een utopie. Bijgevolg was de Croky Cup belangrijker geworden dan ooit.

LEES OOK: "Union niet beter" - Taravel geeft oorzaak verloren finale

Geduld bij fans is op

Maar wederom ging het mis. Club trok nochtans met een 2-1-bonus van in de heenmatch naar het Dudenpark. Daar kwamen de Bruggelingen echter opnieuw erg wisselvallig voor de dag. En uiteindelijk werd met 2-0 verloren, waardoor ook de bekercampagne op pijnlijke wijze strandt.

Bij de achterban is het geduld dan ook op. Op de sociale media waren de kritieken vlijmscherp en ook de meegereisde fans lieten zich gelden. Na de match weerklonk het afkeurende gejoel bijzonder luid uit het bezoekende vak. De fans vroegen om verhaal, maar de spelers en coaches bleven op 'veilige afstand' staan.

Knokpartij met politie

Uiteindelijk werden de gemoederen in het stadion weer bedaart zonder grote incidenten. Maar vervolgens liep het toch weer fout. Zo weet Het Nieuwsblad dat het buiten het Dudenpark tot vechtpartijen kwam tussen een aantal Brugse heethoofden en de politie. Enkele amokmakers zouden meteen ingerekend zijn en mogen zich aan verdere sancties verwachten. Bij La Dernière Heure is er sprake van minstens een drietal arrestaties.

Club moet een sanctie krijgen voor dit wangedrag ...

Meest recent

'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

43
43
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

26
26
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

82
82
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

268
268
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

248
248
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

267
267
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

392
392
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

744
744
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

155
155
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

323
323
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

100
100
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

161
161
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

425
425
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

58
58
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

451
451
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

309
309
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

223
223
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

429
429
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

339
339
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

874
874
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

637
637
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

537
537
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

374
374
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

160
160

Meer sportnieuws