Club-aanhang eist verhaal, situatie buiten stadion ontspoort

door
Club-aanhang eist verhaal, situatie buiten stadion ontspoort

De crisis bij Club Brugge is compleet. Enkele dagen na de pijnlijke thuisnederlaag tegen Anderlecht, volgde de uitschakeling in de beker op het veld van Union SG. De meegereisde supporters maakten na afloop hun onvrede duidelijk, de vraag is of coach Ronny Deila ook deze storm overleeft.

Blauw-Zwart begon met vernieuwde ambities aan het seizoen en wou scoren op meerdere fronten. Maar in de competitie liep het helemaal fout. Met een achterstand van 20 punten op leider Union lijkt de landstitel nu al een utopie. Bijgevolg was de Croky Cup belangrijker geworden dan ooit.

LEES OOK: 'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

Geduld bij fans is op

Maar wederom ging het mis. Club trok nochtans met een 2-1-bonus van in de heenmatch naar het Dudenpark. Daar kwamen de Bruggelingen echter opnieuw erg wisselvallig voor de dag. En uiteindelijk werd met 2-0 verloren, waardoor ook de bekercampagne op pijnlijke wijze strandt.

Bij de achterban is het geduld dan ook op. Op de sociale media waren de kritieken vlijmscherp en ook de meegereisde fans lieten zich gelden. Na de match weerklonk het afkeurende gejoel bijzonder luid uit het bezoekende vak. De fans vroegen om verhaal, maar de spelers en coaches bleven op 'veilige afstand' staan.

Knokpartij met politie

Uiteindelijk werden de gemoederen in het stadion weer bedaart zonder grote incidenten. Maar vervolgens liep het toch weer fout. Zo weet Het Nieuwsblad dat het buiten het Dudenpark tot vechtpartijen kwam tussen een aantal Brugse heethoofden en de politie. Enkele amokmakers zouden meteen ingerekend zijn en mogen zich aan verdere sancties verwachten. Bij La Dernière Heure is er sprake van minstens een drietal arrestaties.

Club moet een sanctie krijgen voor dit wangedrag ...

Meest recent

Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

5
5
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

167
167
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

48
48
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

94
94
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

96
96
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

130
130
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

104
104
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

66
66
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

46
46
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

85
85
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

335
335
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

189
189
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

282
282
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

126
126
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

203
203
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

262
262
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

596
596
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

234
234
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

230
230
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

116
116
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

425
425
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

327
327
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

298
298
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

465
465
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

103
103

Meer sportnieuws