Napoli maakt op sensationele wijze komaf met zwakke reeks

door
Napoli maakt op sensationele wijze komaf met zwakke reeks

Vorig seizoen pakte Napoli nog zijn eerste Scudetto in meer dan 30 jaar, maar die titel verdedigen bleek een pak moeilijker te zijn. Een wisselvallig seizoen bracht de club al twee trainerswissels en met een schamele negende plaats in de Serie A liggen ze al uit de titelrace. Maar woensdagavond deed Napoli nog eens van zich spreken.

Het wist immers op sensationele wijze komaf te maken met een zwakke reeks van vier officiële wedstrijden zonder overwinning. Sassuolo was het slachtoffer van dienst en kreeg een 1-6 om de oren van de titelverdediger.

LEES OOK: Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Osimhen beslist match met hattrick

Nochtans leek het alweer slecht te beginnen voor Napoli. Na iets meer dan een kwartier kwam Sassuolo immers op voorsprong dankzij een knappe plaatsbal van Racic. Maar daarna sloeg de motor toch aan en nog voor rust hadden ze de scheve situatie helemaal rechtgezet.

Rrahmani maakte vlak voor het halfuur gelijk en daarna begon de grote Osimhen-show. De steraanvaller scoorde nog voor rust twee keer en maakte na amper twee minuten in de tweede helft al zijn hattrick vol. Daarmee was de wedstrijd meteen gespeeld.

Ngonge en Dendoncker niet in actie bij Napoli

Enkele minuten na zijn derde goal deelde Osimhen ook nog een assist uit voor de 1-5 van Kvaratskhelia, die een kwartier voor tijd ook nog een tweede keer scoorde. 1-6 werd zo het bijzonder zware verdict voor Sassuolo.

Door de overwinning komt Napoli, waar Cyril Ngonge geblesseerd ontbrak en Leander Dendoncker alweer niet van de bank kwam, naast Lazio in het klassement. Het blijft echter wel hangen op de negende plaats. Sassuolo moet dan weer knokken voor het behoud en staat op een degradatieplaats.

Zal Napoli nu weer vertrokken zijn?

Meest recent

Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

6
6
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

65
65
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

34
34
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

50
50
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

205
205
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

99
99
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

140
140
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

45
45
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

62
62
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

342
342
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

152
152
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

753
753
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

145
145
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

81
81
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

244
244
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

89
89
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

416
416
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

244
244
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

71
71
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

242
242
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

61
61
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

193
193
Ajax-trainer doet boekje open over Godts, Bounida en Mokio

Ajax wist deze week eindelijk zijn eerste punten te pakken in de Champions League door met 2-4 te ...

136
136
Hasi hint naar opmerkelijke wintertransfer: "Hij is welkom"

Anderlecht zat de voorbije weken op een wolk, maar donderde daar vorig weekend weer af met een ...

516
516
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

223
223

Meer sportnieuws