Napoli maakt op sensationele wijze komaf met zwakke reeks

27 stemmen
Napoli maakt op sensationele wijze komaf met zwakke reeks

Vorig seizoen pakte Napoli nog zijn eerste Scudetto in meer dan 30 jaar, maar die titel verdedigen bleek een pak moeilijker te zijn. Een wisselvallig seizoen bracht de club al twee trainerswissels en met een schamele negende plaats in de Serie A liggen ze al uit de titelrace. Maar woensdagavond deed Napoli nog eens van zich spreken.

Het wist immers op sensationele wijze komaf te maken met een zwakke reeks van vier officiële wedstrijden zonder overwinning. Sassuolo was het slachtoffer van dienst en kreeg een 1-6 om de oren van de titelverdediger.

LEES OOK: 'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Osimhen beslist match met hattrick

Nochtans leek het alweer slecht te beginnen voor Napoli. Na iets meer dan een kwartier kwam Sassuolo immers op voorsprong dankzij een knappe plaatsbal van Racic. Maar daarna sloeg de motor toch aan en nog voor rust hadden ze de scheve situatie helemaal rechtgezet.

Rrahmani maakte vlak voor het halfuur gelijk en daarna begon de grote Osimhen-show. De steraanvaller scoorde nog voor rust twee keer en maakte na amper twee minuten in de tweede helft al zijn hattrick vol. Daarmee was de wedstrijd meteen gespeeld.

Ngonge en Dendoncker niet in actie bij Napoli

Enkele minuten na zijn derde goal deelde Osimhen ook nog een assist uit voor de 1-5 van Kvaratskhelia, die een kwartier voor tijd ook nog een tweede keer scoorde. 1-6 werd zo het bijzonder zware verdict voor Sassuolo.

Door de overwinning komt Napoli, waar Cyril Ngonge geblesseerd ontbrak en Leander Dendoncker alweer niet van de bank kwam, naast Lazio in het klassement. Het blijft echter wel hangen op de negende plaats. Sassuolo moet dan weer knokken voor het behoud en staat op een degradatieplaats.

Zal Napoli nu weer vertrokken zijn?

Meest recent

Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

19
19
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

38
38
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

18
18
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

38
38
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

31
31
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

39
39
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

166
166
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

125
125
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

94
94
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

27
27
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

251
251
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

145
145
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

60
60
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

42
42
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

89
89
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

302
302
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

234
234
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

112
112
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

755
755
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

255
255
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

344
344
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

782
782
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

70
70

Meer sportnieuws