Napoli maakt op sensationele wijze komaf met zwakke reeks

door
Napoli maakt op sensationele wijze komaf met zwakke reeks

Vorig seizoen pakte Napoli nog zijn eerste Scudetto in meer dan 30 jaar, maar die titel verdedigen bleek een pak moeilijker te zijn. Een wisselvallig seizoen bracht de club al twee trainerswissels en met een schamele negende plaats in de Serie A liggen ze al uit de titelrace. Maar woensdagavond deed Napoli nog eens van zich spreken.

Het wist immers op sensationele wijze komaf te maken met een zwakke reeks van vier officiële wedstrijden zonder overwinning. Sassuolo was het slachtoffer van dienst en kreeg een 1-6 om de oren van de titelverdediger.

LEES OOK: 'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Osimhen beslist match met hattrick

Nochtans leek het alweer slecht te beginnen voor Napoli. Na iets meer dan een kwartier kwam Sassuolo immers op voorsprong dankzij een knappe plaatsbal van Racic. Maar daarna sloeg de motor toch aan en nog voor rust hadden ze de scheve situatie helemaal rechtgezet.

Rrahmani maakte vlak voor het halfuur gelijk en daarna begon de grote Osimhen-show. De steraanvaller scoorde nog voor rust twee keer en maakte na amper twee minuten in de tweede helft al zijn hattrick vol. Daarmee was de wedstrijd meteen gespeeld.

Ngonge en Dendoncker niet in actie bij Napoli

Enkele minuten na zijn derde goal deelde Osimhen ook nog een assist uit voor de 1-5 van Kvaratskhelia, die een kwartier voor tijd ook nog een tweede keer scoorde. 1-6 werd zo het bijzonder zware verdict voor Sassuolo.

Door de overwinning komt Napoli, waar Cyril Ngonge geblesseerd ontbrak en Leander Dendoncker alweer niet van de bank kwam, naast Lazio in het klassement. Het blijft echter wel hangen op de negende plaats. Sassuolo moet dan weer knokken voor het behoud en staat op een degradatieplaats.

Zal Napoli nu weer vertrokken zijn?

Meest recent

Club onder immense druk: Leko grijpt in met basiself

Dinsdag komt ook de Champions League uit zijn winterslaap en daarbij staat Club Brugge meteen ...

4
4
Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

127
127
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

124
124
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

60
60
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

313
313
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

427
427
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

348
348
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

192
192
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

160
160
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

93
93
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

576
576
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

339
339
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

346
346
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

395
395
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

221
221
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

176
176
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

359
359
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

820
820
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

279
279
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

223
223
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

183
183
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

300
300
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

42
42

Meer sportnieuws