Napoli maakt op sensationele wijze komaf met zwakke reeks

door
Napoli maakt op sensationele wijze komaf met zwakke reeks

Vorig seizoen pakte Napoli nog zijn eerste Scudetto in meer dan 30 jaar, maar die titel verdedigen bleek een pak moeilijker te zijn. Een wisselvallig seizoen bracht de club al twee trainerswissels en met een schamele negende plaats in de Serie A liggen ze al uit de titelrace. Maar woensdagavond deed Napoli nog eens van zich spreken.

Het wist immers op sensationele wijze komaf te maken met een zwakke reeks van vier officiële wedstrijden zonder overwinning. Sassuolo was het slachtoffer van dienst en kreeg een 1-6 om de oren van de titelverdediger.

LEES OOK: KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Osimhen beslist match met hattrick

Nochtans leek het alweer slecht te beginnen voor Napoli. Na iets meer dan een kwartier kwam Sassuolo immers op voorsprong dankzij een knappe plaatsbal van Racic. Maar daarna sloeg de motor toch aan en nog voor rust hadden ze de scheve situatie helemaal rechtgezet.

Rrahmani maakte vlak voor het halfuur gelijk en daarna begon de grote Osimhen-show. De steraanvaller scoorde nog voor rust twee keer en maakte na amper twee minuten in de tweede helft al zijn hattrick vol. Daarmee was de wedstrijd meteen gespeeld.

Ngonge en Dendoncker niet in actie bij Napoli

Enkele minuten na zijn derde goal deelde Osimhen ook nog een assist uit voor de 1-5 van Kvaratskhelia, die een kwartier voor tijd ook nog een tweede keer scoorde. 1-6 werd zo het bijzonder zware verdict voor Sassuolo.

Door de overwinning komt Napoli, waar Cyril Ngonge geblesseerd ontbrak en Leander Dendoncker alweer niet van de bank kwam, naast Lazio in het klassement. Het blijft echter wel hangen op de negende plaats. Sassuolo moet dan weer knokken voor het behoud en staat op een degradatieplaats.

Zal Napoli nu weer vertrokken zijn?

Meest recent

'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

3
3
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

11
11
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

79
79
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

56
56
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

187
187
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

171
171
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

261
261
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

380
380
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

133
133
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

92
92
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

537
537
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

296
296
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

287
287
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

176
176
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

286
286
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

425
425
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

73
73
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

138
138
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

66
66
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

261
261
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

219
219
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

72
72
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

73
73
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

99
99
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

199
199

Meer sportnieuws