Onbegrip bij Club: "Dit willen de supporters niet horen"

door
Onbegrip bij Club:

Club Brugge trekt woensdagavond onder hoogspanning naar Brussel voor het bekerduel met Union SG. Vooral voor Ronny Deila staat er dan heel wat op het spel. De Brugse trainer maakte afgelopen weekend allerminst een goede beurt na de nederlaag tegen Anderlecht.

De Noorse trainer legde met Club tot dusver een mooi parcours af in de Croky Cup en Conference League. Maar in de competitie laten de Bruggelingen het afweten. Ondanks de opflakkering vlak voor en na nieuwjaar, liet Club dit seizoen al veel te veel steken vallen.

De kloof met leider Union SG bedraagt inmiddels liefst 20 punten. En zondag kwam daar dus ook een pijnlijke nederlaag tegen Anderlecht, dat ook alweer 12 punten meer telt, bovenop. Bovendien speelde Paars-Wit gewoonweg een betere wedstrijd dan Blauw-Zwart.

LEES OOK: 'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Onaanvaardbare reactie

Deila had overigens geen antwoord op de aanvallende wissels die Anderlecht-coach Brian Riemer doorvoerde. Op tactisch vlak werd hij duidelijk afgetroefd door de Deen. Desondanks probeerde hij na de match te relativeren. "Het is wat het is", klonk het onder meer op zijn persbabbel.

Analist Peter Vandenbempt vond die reactie echter ongepast en zelfs een vorm van moedeloosheid uitstralen. "De supporters van Club Brugge willen dat niet horen op dit moment. Dat is eigenlijk de handdoek werpen, dat is lijdzaam toekijken", klonk het kritisch bij Extra Time.

Onaanvaardbare achterstand

Zeker met de winnaarsmentaliteit waarmee Club in de voorbije jaren koketteerde, is zo'n uitspraken niet echt gepast. Bovendien zou Deila ook wat kritischer voor zichzelf kunnen zijn. "Het is onaanvaardbaar dat je met deze spelerskern eind februari al 20 punten achterstaat op Union. Je hebt niet eens de helft van je wedstrijden gewonnen. In principe is er kwaliteit genoeg. Als je dan elke keer kriegelig wordt ... je bent wel coach van een topclub. Als journalisten dan opwerpen dat het 'van moeten' is, wordt hij daar moe van. Wel ik zal het nog eens herhalen: woensdag is het van moeten", aldus Vandenbempt.

Deila is niet geschikt voor een topclub ...

Meest recent

Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

0
0
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

33
33
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

160
160
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

125
125
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

296
296
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

81
81
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

76
76
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

134
134
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

171
171
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

596
596
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

73
73
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

270
270
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

85
85
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

142
142
Renard haalt na ontslag bij Anderlecht zéér hard uit

Olivier Renard werd onlangs ontslagen bij RSC Anderlecht. Dat was geen verrassing, want de sportief ...

844
844
‘Kompany stijf van woede: Bayern-ster drijft hem gek’

Vincent Kompany kookt van frustratie in München. Achter de schermen botst zijn plan op ...

108
108
Italiaanse legende looft Club-smaakmaker: topdeal in de maak

Club Brugge gaat komende zomer wellicht een halve basisploeg verliezen. Eén speler wordt ...

237
237
Anderlecht hakt knoop door: fans mogen 'dromen'

RSC Anderlecht zal in de mercato de fouten van de voorgaande mercato’s moeten herstellen. ...

520
520
Grote zorgen bij Antwerp: Boeckx geeft pijnpunt prijs

Het gaat van kwaad naar erger bij Royal Antwerp FC. Van een topploeg naar een team dat moet gaan ...

141
141
Rooney geeft topclub raad: "Haal Kompany!"

Vincent Kompany is een toptrainer op het allerhoogste niveau. Bij Bayern München laat hij zien ...

445
445
'El Khannouss en Vuskovic grof wild op de transfermarkt'

Bilal El Khannouss en Luka Vuskovic zijn twee absolute parels die in de Jupiler Pro League hebben ...

82
82
Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

447
447
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

959
959
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

241
241
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

863
863

Meer sportnieuws