TRANSFERUURTJE: 'Duivelse deal van 60 miljoen, sterkhouder weg bij Gent'

door
TRANSFERUURTJE: 'Duivelse deal van 60 miljoen, sterkhouder weg bij Gent'

De winterse transferperiode zit erop, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds hun kribbel bij eender welke ploeg zetten. Bovendien zijn heel wat clubs al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Jupiler Pro League

AA Gent dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van een absolute steunpilaar. Maandagavond liet Julien De Sart bij Extra Time immers verstaan dat hij een nieuw avontuur in het buitenland ambieert. De middenvelder voegde daar aan toe dat het daar op zijn 29ste ook tijd voor is. De Sart heeft momenteel nog een contract tot medio 2026 bij de Buffalo's.

RSC Anderlecht heeft opnieuw enkele beloftevolle jeugdproducten rondlopen. Mario Stroeykens bijvoorbeeld, is helemaal aan het doorbreken. De jongeling, die nog een contract heeft tot medio 2026, zal zo ongetwijfeld de nodige interesse lokken. Maar voorlopig wil Stroeykens niet van een vertrek weten. "Zo ver kijk ik nog niet vooruit. Mijn huidige doel is om een onbetwiste titularis te worden", klonk het bij SudPresse.

Buitenland

Uit financiële overwegingen zal Everton FC na het seizoen wellicht enkele spelers moeten verkopen. Daarvoor wordt onder meer Amadou Onana genoemd. FC Barcelona en Arsenal FC zouden volgens SPORT belangstelling tonen, maar vooral bij Manchester United staat Onana hoog op de verlanglijst. De Engelse grootmacht zou klaar zijn om een bod uit te brengen zodra de mercato opent. Everton zou naar verluidt hopen op een transfersom van zo'n 51 miljoen pond, een slordige 60 miljoen euro.

Kevin De Bruyne wordt steeds nadrukkelijker gelinkt aan een vertrek bij Manchester City. De Rode Duivel zou immers miljoenen kunnen gaan scheppen in Saudi-Arabië. Transferwatcher Sacha Tavolieri beweert dat de spelmaker zo'n lucratieve transfer niet uitsluit. Bij The Athletic meldt men dan weer dat hij de voorkeur geeft aan een verlengd verblijf bij City. Coach Pep Guardiola hoopt hem alvast te houden.

Real Madrid wil komende zomer flink uitpakken. Zoals bekend is Kylian Mbappé goed op weg om transfervrij bij de Spaanse grootmacht aan de slag te gaan. En ook Alphonso Davies lijkt op weg naar het Estadio Santiago Bernabeu. Volgens The Athletic werd zelfs al een persoonlijk akkoord gevonden met de Canadese vleugelback, die zijn laatste contractjaar ingaat bij Bayern München. Het is dus enkel nog zaak om op clubniveau tot een overeenkomst te komen.

Charles De Ketelaere is bezig aan een uitstekend seizoen op huurbasis bij Atalanta. Het heeft er dan ook alle schijn van dat de club uit Bergamo de aankoopoptie in de huurovereenkomst met AC Milan zal lichten. Sterke man Luca Percassi wou daarover geen uitsluitsel geven, maar dropte wel een grote hint. "Dit is nog niet het moment om over transfers te praten. Maar het is wel duidelijk dat we zeer tevreden zijn over wat hij laat zien en dat we trots op hem zijn", klonk het bij DAZN.

De Bruyne blijft in de zomer bij City ...

Meest recent

Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

45
45
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

34
34
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

46
46
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

160
160
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

295
295
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

128
128
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

90
90
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

336
336
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

413
413
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

96
96
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

67
67
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

251
251
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

487
487
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

239
239
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

414
414
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

215
215
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

161
161
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

236
236
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

418
418
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

156
156
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

644
644
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

240
240
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

197
197
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

188
188
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

399
399

Meer sportnieuws