Zus Vanheusden na horrorblessure: "We vreesden voor verlamming"

door
Zus Vanheusden na horrorblessure:

Zinho Vanheusden kreeg afgelopen weekend opnieuw een mokerslag te verwerken. De centrale verdediger van Standard kwam in de partij tegen KAA Gent ten val en blesseerde zich aan de rug. Zus Lisa hield het hart vast. 

Het moest de 100ste officiële wedstrijd van Vanheusden (24) worden voor Standard, maar die eindigde in mineur. De verdediger kwam zwaar ten val en werd met immense pijn van het veld gedragen. "Hij had extreem veel pijn en was hard aan het wenen. De pijn straalde uit over heel zijn been en hij kon enkel zijn tenen nog bewegen, dus we hebben even schrik gehad voor een verlamming", aldus zus Lisa bij Het Belang van Limburg. 

LEES OOK: Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Hernia

Vanheusden hield geen breuk over aan het incident. Een hernia zou de oorzaak zijn van de pijn. "Die hernia was onder controle, maar door de slag moet er iets verschoven zijn waardoor hij nog amper kon bewegen van de pijn. De verpleegsters moesten zelfs zijn vuile voetbalkleren van zijn lijf knippen om hem om te kleden, hij kon helemaal niets meer."

Einde seizoen? 

Een MRI-scan moet later deze week meer duidelijkheid brengen. In het beste geval zou een infiltratie de pijn kunnen wegnemen, maar de kans bestaat dat Vanheusden opnieuw onder het mes moet. Als dat gebeurt, zit zijn seizoen erop.

"Hij verdient dit niet. Het is onvoorstelbaar hoeveel pech hij heeft. Ik ken niemand die mentaal sterker is dan Zinho, maar zelfs bij hem begint het emotioneel door te wegen", besloot zijn zus. 

Komt Vanheusden dit seizoen nog in actie?

Meest recent

'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

6
6
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

71
71
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

15
15
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

30
30
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

135
135
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

136
136
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

45
45
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

48
48
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

178
178
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

175
175
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

58
58
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

252
252
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

420
420
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

195
195
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

158
158
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

535
535
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

115
115
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

396
396
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

120
120
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

46
46
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

127
127
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

342
342
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

174
174
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

522
522
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

185
185

Meer sportnieuws