Zomers vertrek De Bruyne? Guardiola komt met reactie

door
Zomers vertrek De Bruyne? Guardiola komt met reactie

Hoewel hij nog een lopend contract heeft tot medio 2025, wordt er volop over de toekomst van Kevin De Bruyne gespeculeerd. De Rode Duivel zou namelijk miljoenen kunnen gaan scheppen in Saudi-Arabië. Al hoopt coach Pep Guardiola hem bij Manchester City te houden.

Nadat hij enkele seizoenen het mooie weer had gemaakt in de Bundesliga, keerde KDB in de zomer van 2015 door de grote poort terug naar de Premier League. Guardiola had namelijk miljoenen over om hem op te nemen in zijn project bij Manchester City. En dat bleek een uitstekende investering.

LEES OOK: 'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Saudische miljoenen

In het huidige seizoen stond KDB maanden aan de kant met een zware blessure. Maar bij zijn rentree toonde de draaischijf zich meteen weer van groot belang voor zijn ploeg. Desondanks wordt zijn toekomst in het Etihad Stadium in vraag gesteld. En dat heeft alles te maken met de interesse vanuit Saudi-Arabië.

De Saudi's toonden afgelopen zomer al concrete belangstelling en zouden na het seizoen een nieuwe poging ondernemen. Volgens The Athletic geeft KDB echter de voorkeur aan een verlengd verblijf in Manchester. Maar transferwatcher Sacha Tavolieri beweert nu dat de Rode Duivel een overstap naar de Golfstaat niet volledig uitsluit.

Pep wil verder

Afwachten dus hoe de transfersoap in de komende maanden evolueert. De voorkeur van Guardiola is alvast duidelijk. "Ik zou heel graag willen dat hij blijft. Ik heb de geruchten ook gelezen, maar weet niet of er een effectief voorstel op tafel ligt. Ik weet zelfs niet of de Saudi’s hem graag erbij willen. Ik zou graag hebben dat hij hier tot het eind van zijn carrière blijft, maar dat is zijn beslissing", werd de Spaanse topcoach geciteerd bij HLN.

De Bruyne kan zeker nog drie seizoenen op absoluut topniveau aan ...

Meest recent

Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

4
4
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

11
11
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

130
130
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

68
68
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

33
33
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

50
50
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

307
307
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

113
113
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

24
24
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

52
52
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

273
273
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

327
327
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

96
96
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

268
268
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

347
347
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

437
437
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

336
336
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

118
118
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

632
632
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

763
763
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

246
246
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

329
329
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

74
74
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

134
134

Meer sportnieuws