Zomers vertrek De Bruyne? Guardiola komt met reactie

132 stemmen
Zomers vertrek De Bruyne? Guardiola komt met reactie

Hoewel hij nog een lopend contract heeft tot medio 2025, wordt er volop over de toekomst van Kevin De Bruyne gespeculeerd. De Rode Duivel zou namelijk miljoenen kunnen gaan scheppen in Saudi-Arabië. Al hoopt coach Pep Guardiola hem bij Manchester City te houden.

Nadat hij enkele seizoenen het mooie weer had gemaakt in de Bundesliga, keerde KDB in de zomer van 2015 door de grote poort terug naar de Premier League. Guardiola had namelijk miljoenen over om hem op te nemen in zijn project bij Manchester City. En dat bleek een uitstekende investering.

LEES OOK: Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Saudische miljoenen

In het huidige seizoen stond KDB maanden aan de kant met een zware blessure. Maar bij zijn rentree toonde de draaischijf zich meteen weer van groot belang voor zijn ploeg. Desondanks wordt zijn toekomst in het Etihad Stadium in vraag gesteld. En dat heeft alles te maken met de interesse vanuit Saudi-Arabië.

De Saudi's toonden afgelopen zomer al concrete belangstelling en zouden na het seizoen een nieuwe poging ondernemen. Volgens The Athletic geeft KDB echter de voorkeur aan een verlengd verblijf in Manchester. Maar transferwatcher Sacha Tavolieri beweert nu dat de Rode Duivel een overstap naar de Golfstaat niet volledig uitsluit.

Pep wil verder

Afwachten dus hoe de transfersoap in de komende maanden evolueert. De voorkeur van Guardiola is alvast duidelijk. "Ik zou heel graag willen dat hij blijft. Ik heb de geruchten ook gelezen, maar weet niet of er een effectief voorstel op tafel ligt. Ik weet zelfs niet of de Saudi’s hem graag erbij willen. Ik zou graag hebben dat hij hier tot het eind van zijn carrière blijft, maar dat is zijn beslissing", werd de Spaanse topcoach geciteerd bij HLN.

🚀

De Bruyne kan zeker nog drie seizoenen op absoluut topniveau aan ...

Meest recent

'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

8
8
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

12
12
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

85
85
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

37
37
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

30
30
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

80
80
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

599
599
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

60
60
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

378
378
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

37
37
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

22
22
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

32
32
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

327
327
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

286
286
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

201
201
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

758
758
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

540
540
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

398
398
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

269
269
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

257
257
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

102
102
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

66
66
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

254
254
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

108
108
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

82
82

Meer sportnieuws