Vanhaezebrouck gaat stap te ver: "Hij vernedert zijn speler"

378 stemmen
Vanhaezebrouck gaat stap te ver:

AA Gent speelde afgelopen zondag een sterke wedstrijd tegen Antwerp FC, maar bleef finaal achter met slechts een puntje. De Buffalo's lieten dan ook heel wat kansen op de overwinning liggen. En dat lag coach Hein Vanhaezebrouck duidelijk zwaar op de maag.

Na de Europese uitschakeling van afgelopen woensdag, wou Gent op eigen veld één en ander rechtzetten. Dat was er in de eerste helft ook aan te merken. De Buffalo's kwamen gretig voor de dag en wisten ook al snel een voorsprong te nemen. Maar Antwerp kwam vervolgens langszij via een overbodige strafschopfout van Ismael Kandouss.

Na de Antwerpse gelijkmaker kon Gent echter terug op voorsprong komen via Pieter Gerkens. En vervolgens hadden de Buffalo's meer dan voldoende kansen om die voorsprong verder uit te bouwen. Maar de Oost-Vlamingen faalden in de afwerking en boden Antwerp zo de kans om weer langszij te komen.

LEES OOK: 'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Depoitre krijgt volle laag

En zelfs na de 2-2 van George Ilenikhena kreeg Gent nog de nodige mogelijkheden om alsnog met de zege aan de haal te gaan. Vooral Laurent Depoitre was er in de slotminuten nog dichtbij. De ervaren spits kwam echter iets te laat en zo belandde de bal in het zijnet.

Die actie deed Vanhaezebrouck steigeren. "Die zit er bij een andere ploeg áltijd in. Ik was na de match met Vincent Janssen aan het babbelen en die was aan het lachen. Die zei: 'ja, bij mij was het altijd binnen'", aldus de trainer in een eerste reactie. Later op de persbabbel verwees hij dan weer naar Antwerp-icoon Patrick Goots, die volgens hem ook altijd had gescoord.

Pijnlijke uitspraken

De uithaal van Vanhaezebrouck werd maandag ook besproken bij Extra Time. En analist Franky Van der Elst vond dat de coach te ver ging met zijn uitspraken. "Ik moet eerlijk zeggen: ik vind het erover van Hein. Ik heb hem heel graag, maar hier kwetst hij Depoitre. Echt kwetsen. Dat doe je niet. Die dingen over Goots en Janssen moet je er niet bijhalen. Ik vind dat voor Depoitre zo pijnlijk", aldus Van der Elst. "Hij er inderdaad een opmerking over kunnen maken, maar de rest is vernederend. Ik denk niet dat een speler daar ooit al beter is van geworden", vulde Peter Vandenbempt aan.

🚀

Vanhaezebrouck ging te ver met deze uithaal ...

Meest recent

Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

16
16
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

132
132
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

203
203
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

54
54
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

173
173
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

375
375
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

173
173
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

113
113
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

322
322
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

349
349
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

145
145
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

381
381
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

85
85
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

308
308
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

355
355
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

503
503
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

164
164
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

256
256
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

186
186
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

915
915
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

216
216
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

362
362
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

229
229
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

524
524
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

380
380

Meer sportnieuws