AA Gent-sterkhouder verrast met transferwens: "Nu of nooit"

door
AA Gent-sterkhouder verrast met transferwens:

Hein Vanhaezebrouck lijkt alsmaar meer op weg naar de exit, en dus breekt er straks een nieuw tijdperk aan bij AA Gent. Te meer indien ook een aantal meubelstukken in de kleedkamer het voor bekeken houden.

Zo lopen de contracten van oudgedienden Laurent Depoitre en Sven Kums na dit seizoen af. In tegenstelling tot de spits mag de momenteel geblesseerde aanvoerder wellicht wel nog rekenen op een nieuwe verbintenis.

LEES OOK: De Mil brengt update over zware blessure Samoise

De Sart richting exit?

Op het middenveld zal Kums het voortaan dan misschien wel zonder zijn maatje Julien De Sart moeten stellen. In de vragenronde van Extra Time liet de steunpilaar onverbloemd verstaan dat hij andere oorden wil opzoeken.

Op de vraag hij of nog eens zijn kans wil wagen in het buitenland hoefde De Sart, anderhalf jaar actief in de Engelse tweede klasse, tenslotte niet lang te denken. Daarbij draagt geen enkele competitie zijn voorkeur weg.

Marktwaarde: 6 miljoen

Vermits hij al 29 jaar is beseft De Sart, zondag tegen Antwerp nog maar eens de uitblinker bij de Buffalo's, alvast dat hij geen tijd meer te verliezen heeft. Een transfer in de zomer lijkt voor hem dan ook het ideale scenario.

"We zullen zien wat mogelijk is", blijft hij wel voorzichtig. De marktwaarde van De Sart, die tot medio 2026 vastligt in Gent en er al goed was voor 16 doelpunten en vijf assists in 130 optredens, wordt op zes miljoen geschat.

Hoeveel is De Sart waard?

Meest recent

'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

61
61
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

216
216
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

69
69
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

292
292
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

177
177
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

234
234
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

157
157
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

508
508
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

332
332
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

188
188
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

313
313
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

104
104
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

117
117
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

294
294
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

274
274
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

102
102
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

657
657
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

267
267
Vrancken weet niet wat hij ziet: "Magnifique!"

STVV is ongetwijfeld dé revelatie van dit seizoen. De Truienaars staan bijzonder knap derde ...

119
119
Marc Coucke verrast met groot geheim: "Pure leugens!"

Marc Coucke kende weer razend drukke maanden. De ondernemer was uiteraard betrokken bij zijn talloze ...

228
228
Euvrard laat Standard-fans nu al watertanden

Standard sloot 2025 af met een thuisnederlaag tegen STVV. De Rouches staan wel nog zesde in de ...

282
282
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht-fans smeken om een stevige versterking in de wintermercato, maar Paars-Wit kan zich geen ...

435
435
Degryse sneert naar bestuur Anderlecht en Club Brugge

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League ligt dit seizoen niet hoog. Weinig goed voetbal, ...

648
648
Stevige uithaal van Oosting richting team

Royal Antwerp FC won met 2-1 van Zulte Waregem. Dat was een zeer gevleide overwinning. Trainer ...

294
294
''Droomdeal' tussen Anderlecht en Manchester United'

Bij RSC Anderlecht wisten ze de afgelopen jaren heel wat spelers richting topcompetities te loodsen. ...

628
628

Meer sportnieuws