'Baro pusht Vanhaezebrouck richting exit bij AA Gent'

door
'Baro pusht Vanhaezebrouck richting exit bij AA Gent'

AA Gent leek een deugddoende zege te boeken tegen Antwerp, maar in de slotfase liep het toch weer. Achteraf nam Hein Vanhaezebrouck nog maar eens het bestuur op de korrel. Zijn dagen in de KAA Gent Arena lijken stilaan geteld.

Nochtans vertelde nieuwe eigenaar Sam Baro recent nog dat hij gesprekken voert met zijn trainer omtrent diens aflopend contract. De kans dat er een verlengstuk wordt gebreid aan de samenwerking oogt momenteel evenwel bijzonder klein.

LEES OOK: KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

Geen match met Baro

Dat wordt nu ook formeel bevestigd door Het Nieuwsblad, dat opmerkt dat er geen chemie is tussen Baro en Vanhaezebrouck. De afgelopen dagen slingerde het duo via de pers een aantal niet altijd even subtiele verwijten naar mekaars hoofd.

Zo vindt Baro dat Vanhaezebrouck zich minder moet moeien in het transferbeleid, terwijl de coach net nog méér inspraak eist. Ook diens typische manier van communiceren met de buitenwereld past niet bij de koers die Gent voortaan wil varen.

Einde van Hein II

Met afscheidnemend voorzitter Ivan De Witte verdwijnt straks bovendien de lijm tussen Vanhaezebrouck en CEO Michel Louwagie, die normaal gezien wel nog een jaartje langer aan boord blijft. En dus zal Vanhaezebrouck wellicht beschikken.

"Wie de stekker er ook uittrekt, het einde van Hein II in Gent loert om de hoek. Wat zich nu voordoet, lijkt de chronologie van een onvermijdelijke exit", besluit de krant, die wel benadrukt dat er voorlopig nog altijd niks in steen gebeiteld staat.

AA Gent is Vanhaezebrouck beter kwijt dan rijk

Meest recent

Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

95
95
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

119
119
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

55
55
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

144
144
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

125
125
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

163
163
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

249
249
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

232
232
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

248
248
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

141
141
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

116
116
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

190
190
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

565
565
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

282
282
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

110
110
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

96
96
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

273
273
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

270
270
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

442
442
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

332
332
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

243
243
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

400
400
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1115
1115
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

120
120
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

219
219

Meer sportnieuws