'Real doet Europa daveren: akkoord met tweede superaanwinst'

2085
'Real doet Europa daveren: akkoord met tweede superaanwinst'

Real Madrid is goed op weg naar de Spaanse titel en kan de kwartfinales van de Champions League al ruiken. Maar de Koninklijke wil in de komende jaren weer dé dominante kracht in Europa worden. En dus wordt nu al werk gemaakt van twee zomerse knalaankopen.

Real is één van de grootste clubs ter wereld en geldt zelfs als recordwinnaar in de Champions League. Maar de concurrentie van Manchester City en andere grootmachten wordt steeds groter. Daarom werd in de voorbije seizoenen een soort van verjongingsoperatie binnen de selectie doorgevoerd.

Zo betaalden de Madrilenen een pak miljoenen voor de Braziliaanse flankaanvallers Vinicius Junior en Rodrygo Goes. Vervolgens werd het vizier weerlegd op het middenveld. Met Edouardo Camavinga en Aurélien Tchouaméni werden immers twee van de grootste goudhaantjes uit de Franse voetbal gestrikt.

LEES OOK: Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Nieuwe posterboys

Afgelopen zomer legde preses Florentino Pérez dan weer een zak geld neer om Jude Bellingham over te nemen van Borussia Dortmund. Die transfer is een gigantisch succes, maar de honger van Pérez en co is nog niet gestild. Na het seizoen worden immers nog twee knaltransfers verwacht.

Zoals alom geweten staat Real dicht bij de komst van Kylian Mbappé. De Fransman komt na het seizoen normaal gezien transfervrij over van Paris Saint-Germain, het is enkel nog wachten op de officiële aankondiging. Mbappé is echter niet de enige toprekruut die onderweg is naar het Estadio Santiago Bernabeu.

Smaakmaker Bayern

In de voorbije dagen raakte immers bekend dat ook Alphonso Davies hoog op de verlanglijst staat. De Canadese international is al jarenlang een vaste sterkhouder bij Bayern München en geldt als één van de beste vleugelbacks op de Europese velden. Komende zomer is zijn contract in München echter aflopend.

Daar zou Real dus van willen profiteren. En het doorgaans betrouwbare The Athletic gaat zelfs nog een stapje verder. Zo beweert het medium dat de Spanjaarden inmiddels rond zijn met Davies over de persoonlijke voorwaarden. Het is dus enkel nog wachten op een overeenkomst op clubniveau. Gezien zijn contractsituatie wordt echter verwacht dat Bayern wel zal meewerken aan een deal.

Real is de grootste club in het mondiale voetbal ...

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

37
37
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

57
57
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

9
9
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

38
38
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

20
20
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

88
88
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

48
48
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

21
21
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

13
13
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

362
362
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

79
79
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

84
84
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

60
60
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

151
151
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

284
284
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

97
97
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

325
325
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

151
151
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

55
55
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

39
39

Meer sportnieuws