'D-Day voor Deila: drastische ingreep bij Club Brugge?'

door
'D-Day voor Deila: drastische ingreep bij Club Brugge?'

Na de pijnlijke nederlaag tegen Anderlecht neemt de druk op Ronny Deila alsmaar toe. Bij heel wat supporters van Club Brugge lijkt het krediet van hun coach alvast stilaan op. Maar overweegt ook het bestuur om nu nog in te grijpen?

Hoewel er ook het transferbeleid in januari wordt gewezen om de huidige malaise te verklaren wordt het merendeel van de schuld toch in Deila zijn schoenen geschoven. Zondag gaf hij zowel tijdens als na de match alvast een geslagen indruk.

LEES OOK: Letterlijk code rood: bijzondere beelden op stage Club

Deadline voor Deila

Hier en daar wordt dan ook reeds gespeculeerd over een eventueel ontslag van de Noor. Zo zou hem voor het bekerduel van woensdag op bezoek bij Union, waar Blauw-Zwart een 2-1 voorsprong verdedigt, zelfs een ultimatum zijn opgelegd.

D-Day dus voor Deila, al valt het toch af te wachten of hij werkelijk het gelag betaalt mocht Club de finale mislopen. Tenslotte is er ook nog het Europees verhaal, en lijkt het nogal laat om zo kort voor de play-offs alsnog van trainer te veranderen.

Stoelendans in Brugge

Dat vinden ook Brugse corryfeeën als Franky Van der Elst en Julien Cools, al vreest Jan Ceulemans toch het ergste. "We moeten er niet flauw over doen: als Deila de bekerfinale nog uit handen geeft, dan...", klinkt het immers in Het Nieuwsblad.

"Richting volgend seizoen kan je misschien wel wisselen", merkt Cools wel nog op. Of hoe de stoelendans in Jan Breydel, waar Scott Parker vorig seizoen rond deze tijd zijn C4 kreeg, na jaren van stabiliteit wellicht nog altijd niet afgelopen is.

Denkt u dat Deila het seizoen nog volmaakt bij Club Brugge?

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

101
101
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

126
126
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

74
74
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

52
52
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

203
203
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

53
53
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

453
453
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

151
151
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

180
180
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

55
55
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

105
105
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

119
119
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

123
123
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

97
97
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

38
38
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

211
211
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

360
360
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

568
568
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

476
476
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich moet bewijzen. De sportief ...

390
390
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

441
441
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

431
431
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd dan ...

689
689
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

649
649
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

152
152

Meer sportnieuws