'D-Day voor Deila: drastische ingreep bij Club Brugge?'

door
'D-Day voor Deila: drastische ingreep bij Club Brugge?'

Na de pijnlijke nederlaag tegen Anderlecht neemt de druk op Ronny Deila alsmaar toe. Bij heel wat supporters van Club Brugge lijkt het krediet van hun coach alvast stilaan op. Maar overweegt ook het bestuur om nu nog in te grijpen?

Hoewel er ook het transferbeleid in januari wordt gewezen om de huidige malaise te verklaren wordt het merendeel van de schuld toch in Deila zijn schoenen geschoven. Zondag gaf hij zowel tijdens als na de match alvast een geslagen indruk.

LEES OOK: Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

Deadline voor Deila

Hier en daar wordt dan ook reeds gespeculeerd over een eventueel ontslag van de Noor. Zo zou hem voor het bekerduel van woensdag op bezoek bij Union, waar Blauw-Zwart een 2-1 voorsprong verdedigt, zelfs een ultimatum zijn opgelegd.

D-Day dus voor Deila, al valt het toch af te wachten of hij werkelijk het gelag betaalt mocht Club de finale mislopen. Tenslotte is er ook nog het Europees verhaal, en lijkt het nogal laat om zo kort voor de play-offs alsnog van trainer te veranderen.

Stoelendans in Brugge

Dat vinden ook Brugse corryfeeën als Franky Van der Elst en Julien Cools, al vreest Jan Ceulemans toch het ergste. "We moeten er niet flauw over doen: als Deila de bekerfinale nog uit handen geeft, dan...", klinkt het immers in Het Nieuwsblad.

"Richting volgend seizoen kan je misschien wel wisselen", merkt Cools wel nog op. Of hoe de stoelendans in Jan Breydel, waar Scott Parker vorig seizoen rond deze tijd zijn C4 kreeg, na jaren van stabiliteit wellicht nog altijd niet afgelopen is.

Denkt u dat Deila het seizoen nog volmaakt bij Club Brugge?

Meest recent

Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

15
15
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

79
79
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

222
222
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

44
44
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

79
79
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

284
284
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

49
49
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

85
85
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

232
232
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

241
241
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

780
780
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

109
109
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

262
262
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

472
472
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

518
518
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

710
710
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

257
257
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

638
638
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

436
436
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

64
64
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

145
145
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

234
234
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

50
50
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

148
148
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

227
227

Meer sportnieuws