Riemer: "Hij zal nog van grote waarde zijn voor Anderlecht"

734 stemmen
Riemer:

Bij RSC Anderlecht is de kern weer wat breder geworden na de terugkeer van enkele spelers uit blessure. Enkele andere jongens dreigen daardoor weer op het achterplan te geraken. Brian Riemer gelooft desondanks in een speler.

LEES OOK: 'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Krijgt Angulo nog kansen bij Anderlecht?

Nilson Angulo liet bij een aantal invalbeurten een goede indruk achter. De afgelopen matchen kwam hij echter niet meer in actie. Tegen Club Brugge was hij plots weer heel belangrijk met zijn eerste goal voor de eerste ploeg.

“Ik heb veel vertrouwen in Nilson. Hij werkt aan zijn doorbraak. Het is een beetje zoals bij Mario Stroeykens, die vorig jaar ook nog niet stond waar hij nu staat. Nilson praat steeds beter Engels en zet de nodige stappen voorwaarts. Ik ben er zeker van dat hij nog van grote waarde gaat zijn voor Anderlecht in de toekomst", liet de Deense coach weten. 

Terugkeer Amuzu

Angulo kwam dit seizoen nog maar 6 keer in actie voor de eerste ploeg van Anderlecht. Hij speelde slechts 29 minuten. Francis Amuzu keert volgende maand ook terug bij Anderlecht. Bij de volgende interlandbreak last RSCA een oefenmatch in en het wil Amuzu dan weer klaarstomen en minuten laten maken in die match.

Ze hopen hem zo klaar te stomen voor de Champions’ play-offs, waardoor de speelkansen van Angulo wellicht zullen gaan slinken. De flankaanvaller zal dus wellicht moeten hopen op een doorbraak tijdens het volgende seizoen, of heeft hij na deze goal tegen Club Brugge heel veel punten gescoord om meer minuten te vergaren?

Verdient Angulo meer speelkansen?

Meest recent

Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

34
34
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

58
58
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

191
191
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

31
31
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

31
31
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

359
359
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

91
91
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

120
120
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

152
152
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

818
818
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

69
69
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

200
200
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

111
111
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

73
73
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

33
33
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

315
315
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

91
91
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

65
65
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

232
232
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

324
324
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

101
101
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

193
193
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

45
45
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

280
280
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

80
80

Meer sportnieuws