Wederopstanding bij Gent: "Alles voor logo op mijn borst"

door
Wederopstanding bij Gent:

AA Gent bleef zondagmiddag op een 2-2-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Nochtans zat er veel meer in voor de Buffalo's, die verschillende grote kansen onbenut lieten. Aan Gentse zijde maakte een aantal spelers dan ook een goede beurt.

Na de Europese uitschakeling van afgelopen woensdag, wou Gent op eigen veld één en ander rechtzetten. Dat was er in de eerste helft ook aan te merken. De Buffalo's kwamen gretig voor de dag en wisten tot twee keer toe op voorsprong te komen. Daarbij was een sleutelrol weggelegd voor Archie Brown.

LEES OOK: AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

Reactie na vormdip

Na zijn degelijke eerste helft van het seizoen, kampte de Engelse flankspeler in de voorbije weken nochtans met een serieuze vormdip. Maar zondag haalde hij opnieuw zijn gewenste niveau. Met zijn gevaarlijke voorzetten lag hij telkens aan de basis van de Gentse doelpunten.

Achteraf gaf Brown ook toe dat hij gebrand was op een statement. "Letterlijk elke match zet ik me voor de volle 100 procent iin, maar het is normaal dat het soms wat stroever loopt", klinkt het op de clubwebstek. "Geloof mij, ik geef alles voor mijn team en voor het clublogo op mijn borst. Vandaag werd ik daar godzijdank voor beloond en ben ik gelukkig dat ik weer impact kon hebben op de ploeg."

Beste Gent in lange tijd

In de slotfase gaf Brown wederom een goede voorzet, maar dit keer kon niemand de bal in doel deviëren. En zo leden de Buffalo's opnieuw vermijdbare puntenverlies, nota bene tegen een directe concurrentie voor de tickets voor Play-Off I. Een flinke domper, maar Brown wil vooral de positieve zaken onthouden. "Er is zo veel positiefs te halen uit deze wedstrijd - veruit de beste in een lange tijd. Het was terug het Gent van voor de winterstop. Die positieve zaken moeten we meenemen en er vertrouwen uit putten."

Gent plaatst zich alsnog voor de Champions' Play-Offs ...

Meest recent

Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

4
4
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

48
48
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

41
41
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

53
53
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

30
30
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

82
82
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

87
87
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

90
90
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

131
131
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

98
98
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

111
111
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

43
43
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

407
407
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

185
185
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

125
125
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

271
271
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

393
393
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

317
317
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

105
105
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

518
518
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

100
100
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

323
323
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

264
264
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

102
102
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

249
249

Meer sportnieuws