Wederopstanding bij Gent: "Alles voor logo op mijn borst"

door
Wederopstanding bij Gent:

AA Gent bleef zondagmiddag op een 2-2-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Nochtans zat er veel meer in voor de Buffalo's, die verschillende grote kansen onbenut lieten. Aan Gentse zijde maakte een aantal spelers dan ook een goede beurt.

Na de Europese uitschakeling van afgelopen woensdag, wou Gent op eigen veld één en ander rechtzetten. Dat was er in de eerste helft ook aan te merken. De Buffalo's kwamen gretig voor de dag en wisten tot twee keer toe op voorsprong te komen. Daarbij was een sleutelrol weggelegd voor Archie Brown.

LEES OOK: Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Reactie na vormdip

Na zijn degelijke eerste helft van het seizoen, kampte de Engelse flankspeler in de voorbije weken nochtans met een serieuze vormdip. Maar zondag haalde hij opnieuw zijn gewenste niveau. Met zijn gevaarlijke voorzetten lag hij telkens aan de basis van de Gentse doelpunten.

Achteraf gaf Brown ook toe dat hij gebrand was op een statement. "Letterlijk elke match zet ik me voor de volle 100 procent iin, maar het is normaal dat het soms wat stroever loopt", klinkt het op de clubwebstek. "Geloof mij, ik geef alles voor mijn team en voor het clublogo op mijn borst. Vandaag werd ik daar godzijdank voor beloond en ben ik gelukkig dat ik weer impact kon hebben op de ploeg."

Beste Gent in lange tijd

In de slotfase gaf Brown wederom een goede voorzet, maar dit keer kon niemand de bal in doel deviëren. En zo leden de Buffalo's opnieuw vermijdbare puntenverlies, nota bene tegen een directe concurrentie voor de tickets voor Play-Off I. Een flinke domper, maar Brown wil vooral de positieve zaken onthouden. "Er is zo veel positiefs te halen uit deze wedstrijd - veruit de beste in een lange tijd. Het was terug het Gent van voor de winterstop. Die positieve zaken moeten we meenemen en er vertrouwen uit putten."

Gent plaatst zich alsnog voor de Champions' Play-Offs ...

Meest recent

Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

0
0
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

90
90
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

23
23
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

394
394
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

105
105
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

280
280
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

272
272
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

240
240
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

416
416
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

679
679
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

347
347
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

481
481
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

361
361
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

898
898
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

402
402
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

396
396
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

429
429
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1085
1085
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

29
29
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

242
242
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

420
420
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

225
225
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

85
85
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

358
358
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

129
129

Meer sportnieuws