Wederopstanding bij Gent: "Alles voor logo op mijn borst"

door
Wederopstanding bij Gent:

AA Gent bleef zondagmiddag op een 2-2-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Nochtans zat er veel meer in voor de Buffalo's, die verschillende grote kansen onbenut lieten. Aan Gentse zijde maakte een aantal spelers dan ook een goede beurt.

Na de Europese uitschakeling van afgelopen woensdag, wou Gent op eigen veld één en ander rechtzetten. Dat was er in de eerste helft ook aan te merken. De Buffalo's kwamen gretig voor de dag en wisten tot twee keer toe op voorsprong te komen. Daarbij was een sleutelrol weggelegd voor Archie Brown.

Reactie na vormdip

Na zijn degelijke eerste helft van het seizoen, kampte de Engelse flankspeler in de voorbije weken nochtans met een serieuze vormdip. Maar zondag haalde hij opnieuw zijn gewenste niveau. Met zijn gevaarlijke voorzetten lag hij telkens aan de basis van de Gentse doelpunten.

Achteraf gaf Brown ook toe dat hij gebrand was op een statement. "Letterlijk elke match zet ik me voor de volle 100 procent iin, maar het is normaal dat het soms wat stroever loopt", klinkt het op de clubwebstek. "Geloof mij, ik geef alles voor mijn team en voor het clublogo op mijn borst. Vandaag werd ik daar godzijdank voor beloond en ben ik gelukkig dat ik weer impact kon hebben op de ploeg."

Beste Gent in lange tijd

In de slotfase gaf Brown wederom een goede voorzet, maar dit keer kon niemand de bal in doel deviëren. En zo leden de Buffalo's opnieuw vermijdbare puntenverlies, nota bene tegen een directe concurrentie voor de tickets voor Play-Off I. Een flinke domper, maar Brown wil vooral de positieve zaken onthouden. "Er is zo veel positiefs te halen uit deze wedstrijd - veruit de beste in een lange tijd. Het was terug het Gent van voor de winterstop. Die positieve zaken moeten we meenemen en er vertrouwen uit putten."

POLL: Gent plaatst zich alsnog voor de Champions' Play-Offs ...

Meest recent

Schotland in rep en roer door Dessers: “Grote schande!”

Rangers ging in de kwartfinale van de Europa League met 2-0 onderuit tegen Athletic Club de Bilbao. ...

27
27
‘Anderlecht in pole om ‘nieuwe Alexander Isak’ te strikken’

RSC Anderlecht is volop bezig met de toekomst. Paars-Wit hoopt snel weer aan de top van het ...

35
35
‘Lionel Messi verbaast iedereen met toekomstplannen’

Lionel Messi zit in de herfst van zijn carrière en de Argentijnse superster speelt in het ...

43
43
Bob Peeters zorgt voor prachtig TV-moment: "De eerste keer?"

Bob Peeters is dezer dagen aan de slag als 'General Manager' van SK Beveren. Bij de Waaslanders gaat ...

23
23
Schoktransfer De Bruyne naar Eredivisie?

Kevin De Bruyne zal aan het einde van het seizoen een nieuwe uitdaging aangaan. De spelverdeler ...

53
53
KV Mechelen verrast en pakt plots uit met oude bekende

KV Mechelen koos er opvallend genoeg voor om te breken met Tim Matthys en nu verraste de club met de ...

57
57
'Na pijnlijke eliminatie: offensief Real met 5 aanwinsten'

Er kwam deze week op pijnlijke wijze een einde aan het avontuur van Real Madrid in de Champions ...

39
39
Frutos: "Of Anderlecht aan mij dacht na vertrek Fredberg?"

Het blijven zeer woelige tijden bij Anderlecht. Dit seizoen vond er alweer een heuse stoelendans ...

69
69
Club als 2de direct naar CL? Afhankelijk van deze 2 teams

Door de zege tegen Genk van vorig weekend naderde Club Brugge wel tot op één punt, ...

272
272
Recordman Banzuzi doet boekje open over transfersoap

De eerste grote uitgaande transfer voor komende zomer in de Jupiler Pro League werd een tijdje ...

27
27
Fofana krijgt grote lof na wervelende match op Old Trafford

Als we dit seizoen nog een Belg op het veld een Europese trofee willen zien pakken, dan zal het van ...

48
48
Union-revelatie legt uit waarom hij Genk verliet

De Champions' Play-Off is stilaan helemaal losgebarsten. Na de nederlaag van vorig weekend op Club ...

123
123
Amorim maakt opmerkelijke keuze na waanzinnige avond Man Utd

De kwartfinales van de Europa League kenden donderdagavond een zinderende ontknoping, vooral in de ...

89
89
‘Extreme transfer Anderlecht: enorme attractie op komst’

RSC Anderlecht is dicht bij een opvallende transfer: het wil het Servische toptalent Mihajlo ...

280
280
Club Brugge en Anderlecht krijgen opsteker voor bekerfinale

Momenteel zijn ze nog volledig gefocust op hun opdrachten in de Champions' Play-Off, maar stilaan ...

260
260
Hugo Broos kondigt datum van afscheid aan

Vorig seizoen viel zijn naam nog even als mogelijke technisch directeur van Club Brugge, maar ...

39
39
Nicolas Frutos heeft zeer slecht nieuws voor Anderlecht

Zondagnamiddag krijgt Anderlecht het bezoek van Antwerp en dat is een wedstrijd die Paars-Wit ...

399
399
Genk wrijft zich in de handen: "Landen rond 20 miljoen"

KRC Genk zag zijn riante voorsprong dan wel slinken tot één punt na de nederlaag tegen ...

372
372
'Soap gaat verder: geen licentie Lokeren, Lierse reageert'

Vrijdagavond valt de beslissing in de Challenger Pro League, waar bij het ingaan van de slotspeeldag ...

212
212
Waanzin op Old Trafford! Maguire redt United in minuut 121

Manchester United heeft donderdag een pijnlijke aftocht in de Europa League kunnen vermijden. Nadat ...

128
128

Meer sportnieuws