Cercle blijft op koers voor PO1: "Kijken niet naar de stand"

225 stemmen
Cercle blijft op koers voor PO1:

Met nog drie speeldagen te gaan blijft Cercle Brugge een serieuze kandidaat voor Play-Off I. Het nestelde zich zondagavond zelfs opnieuw in de top zes, want dankzij een 0-2-zege op het veld van Eupen wipte het over AA Gent en KRC Genk naar de vijfde plaats.

Cercle heeft evenveel punten als zijn twee concurrenten, maar heeft twee wedstrijden meer gewonnen. Bovendien heeft het ook nog de top drie in het vizier, want de achterstand op Club Brugge en Antwerp bedraagt een schamele twee punten. De Vereniging blijft dus straf presteren.

LEES OOK: ‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Muslic kijkt niet naar klassement

Dat ziet ook trainer Miron Muslic. "Het zijn drie dikke punten", jubelt hij bij Sporza. "Eupen vecht om te overleven en als je daartegen kunt winnen voelt dit groter dan de 4 punten die we tegen Club en Gent hebben gehaald."

Desondanks wil hij zich niet uitspreken over Play-Off I. "We kijken niet naar de stand, maar wel naar de volgende wedstrijd tegen KV Mechelen", stelt hij immers. "Daarin zullen we iets nieuws moeten proberen, maar meestal zijn we daar wel goed in."

Spelers denken wel aan Play-Off I

Met KVM treft Cercle een andere concurrent, want met vier punten minder is ook Malinwa nog niet helemaal uitgeteld voor de top zes. Bovendien zit de ploeg van trainer Besnik Hasi in grootse vorm. Daarna krijgt Cercle met Charleroi en RWDM wel nog twee op papier haalbare affiches voorgeschoteld.

Bij de spelers leven de play-offs dan ook wat meer. "Twee doelpunten en een clean sheet waren heel belangrijk in de strijd om PO 1", klinkt het immers bij Hannes Van Der Bruggen. "Denkey is zo belangrijk voor ons. Het lijk alsof je hem niet ziet en toch is hij daar. Voor doel zo efficiënt, moeilijk voor elke verdediger om tegen te spelen."

Zal Cercle zich plaatsen voor Play-Off I?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

32
32
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

25
25
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

97
97
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

84
84
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

18
18
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

131
131
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

71
71
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

129
129
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

95
95
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

243
243
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

29
29
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

146
146
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

97
97
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

214
214
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1155
1155
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

102
102
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

288
288
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

382
382
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

30
30
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

60
60
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

342
342
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

166
166
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

440
440
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

325
325
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

498
498

Meer sportnieuws