Cercle blijft op koers voor PO1: "Kijken niet naar de stand"

door
Cercle blijft op koers voor PO1:

Met nog drie speeldagen te gaan blijft Cercle Brugge een serieuze kandidaat voor Play-Off I. Het nestelde zich zondagavond zelfs opnieuw in de top zes, want dankzij een 0-2-zege op het veld van Eupen wipte het over AA Gent en KRC Genk naar de vijfde plaats.

Cercle heeft evenveel punten als zijn twee concurrenten, maar heeft twee wedstrijden meer gewonnen. Bovendien heeft het ook nog de top drie in het vizier, want de achterstand op Club Brugge en Antwerp bedraagt een schamele twee punten. De Vereniging blijft dus straf presteren.

LEES OOK: 'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Muslic kijkt niet naar klassement

Dat ziet ook trainer Miron Muslic. "Het zijn drie dikke punten", jubelt hij bij Sporza. "Eupen vecht om te overleven en als je daartegen kunt winnen voelt dit groter dan de 4 punten die we tegen Club en Gent hebben gehaald."

Desondanks wil hij zich niet uitspreken over Play-Off I. "We kijken niet naar de stand, maar wel naar de volgende wedstrijd tegen KV Mechelen", stelt hij immers. "Daarin zullen we iets nieuws moeten proberen, maar meestal zijn we daar wel goed in."

Spelers denken wel aan Play-Off I

Met KVM treft Cercle een andere concurrent, want met vier punten minder is ook Malinwa nog niet helemaal uitgeteld voor de top zes. Bovendien zit de ploeg van trainer Besnik Hasi in grootse vorm. Daarna krijgt Cercle met Charleroi en RWDM wel nog twee op papier haalbare affiches voorgeschoteld.

Bij de spelers leven de play-offs dan ook wat meer. "Twee doelpunten en een clean sheet waren heel belangrijk in de strijd om PO 1", klinkt het immers bij Hannes Van Der Bruggen. "Denkey is zo belangrijk voor ons. Het lijk alsof je hem niet ziet en toch is hij daar. Voor doel zo efficiënt, moeilijk voor elke verdediger om tegen te spelen."

Zal Cercle zich plaatsen voor Play-Off I?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

52
52
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

48
48
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

70
70
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

104
104
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

141
141
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

49
49
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

173
173
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

63
63
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

79
79
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

422
422
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

379
379
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

823
823
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

285
285
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

446
446
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

260
260
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1021
1021
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

340
340
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

394
394
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

108
108
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

663
663
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

273
273
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

128
128
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

584
584

Meer sportnieuws