Geen glorieuze rentree CDK, Atalanta pakt punt in San Siro

65 stemmen
Geen glorieuze rentree CDK, Atalanta pakt punt in San Siro

AC Milan moet de rol in de titelstrijd in de Serie A nog wat verder lossen. Na de pijnlijke nederlaag van vorige week in Monza raakte het nu ook in eigen stadion niet voorbij Atalanta, dat een 1-1-gelijkspel uit de brand wist te slepen. Voor Charles De Ketelaere werd het echter geen glorieuze terugkeer in San Siro.

Vooraf waren er uiteraard vele ogen gericht op de jonge Rode Duivel, die terugkeerde naar het stadion waar hij zich vorig seizoen niet kon doorzetten tegen de club waar hij nog steeds onder contract ligt. Maar echt revanche kon hij niet nemen.

LEES OOK: Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

De Ketelaere bij rust al gewisseld

De Ketelaere kwam wel aan de aftrap bij Atalanta, maar hij kon zich niet in de kijker spelen. Na een matige eerste helft kwam hij vervolgens niet meer uit de kleedkamer, want bij de rust werd hij vervangen door Lookman.

Op dat moment stond de eindstand al op het bord. Al in de derde minuut was de thuisploeg op voorsprong gekomen na een geweldig doelpunt van Rafael Leao. De Portugees wist zich tussen twee tegenstanders te wurmen en krulde de bal vervolgens vanuit een scherpe hoek heerlijk in de verste bovenhoek.

Milan laat zege liggen

Enkele minuten voor rust kreeg Atalanta echter een strafschop, nadat de VAR een overtreding van Giroud in de zestien gezien had. Koopmeiners zette de penalty om en bracht de bezoekers zo weer langszij.

Daar zou het uiteindelijk ook bij blijven. Milan kreeg in de tweede helft nog wel de beste kansen op 2-1, maar Pulisic en Giroud lieten de beste mogelijkheden liggen.

Door het puntenverlies zien de Rossoneri hun achterstand op stadsgenoot en leider Inter nu al oplopen tot dertien punten. De titel lijkt stilaan een utopie. Atalanta blijft dan weer hangen op de vijfde plaats, maar heeft wel slechts twee punten minder dan nummer vier Bologna én een wedstrijd minder gespeeld.

Kan AC Milan nog kampioen worden?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

112
112
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

12
12
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

42
42
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

113
113
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

119
119
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

50
50
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

93
93
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

181
181
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

215
215
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

390
390
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

211
211
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

395
395
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

133
133
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

49
49
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

219
219
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

251
251
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

532
532
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

296
296
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

454
454
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

127
127
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

316
316
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

308
308
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

276
276
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

360
360
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

1372
1372
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

311
311

Meer sportnieuws