Geen glorieuze rentree CDK, Atalanta pakt punt in San Siro

65 stemmen
Geen glorieuze rentree CDK, Atalanta pakt punt in San Siro

AC Milan moet de rol in de titelstrijd in de Serie A nog wat verder lossen. Na de pijnlijke nederlaag van vorige week in Monza raakte het nu ook in eigen stadion niet voorbij Atalanta, dat een 1-1-gelijkspel uit de brand wist te slepen. Voor Charles De Ketelaere werd het echter geen glorieuze terugkeer in San Siro.

Vooraf waren er uiteraard vele ogen gericht op de jonge Rode Duivel, die terugkeerde naar het stadion waar hij zich vorig seizoen niet kon doorzetten tegen de club waar hij nog steeds onder contract ligt. Maar echt revanche kon hij niet nemen.

LEES OOK: 'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

De Ketelaere bij rust al gewisseld

De Ketelaere kwam wel aan de aftrap bij Atalanta, maar hij kon zich niet in de kijker spelen. Na een matige eerste helft kwam hij vervolgens niet meer uit de kleedkamer, want bij de rust werd hij vervangen door Lookman.

Op dat moment stond de eindstand al op het bord. Al in de derde minuut was de thuisploeg op voorsprong gekomen na een geweldig doelpunt van Rafael Leao. De Portugees wist zich tussen twee tegenstanders te wurmen en krulde de bal vervolgens vanuit een scherpe hoek heerlijk in de verste bovenhoek.

Milan laat zege liggen

Enkele minuten voor rust kreeg Atalanta echter een strafschop, nadat de VAR een overtreding van Giroud in de zestien gezien had. Koopmeiners zette de penalty om en bracht de bezoekers zo weer langszij.

Daar zou het uiteindelijk ook bij blijven. Milan kreeg in de tweede helft nog wel de beste kansen op 2-1, maar Pulisic en Giroud lieten de beste mogelijkheden liggen.

Door het puntenverlies zien de Rossoneri hun achterstand op stadsgenoot en leider Inter nu al oplopen tot dertien punten. De titel lijkt stilaan een utopie. Atalanta blijft dan weer hangen op de vijfde plaats, maar heeft wel slechts twee punten minder dan nummer vier Bologna én een wedstrijd minder gespeeld.

Kan AC Milan nog kampioen worden?

Meest recent

Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

11
11
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

47
47
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

19
19
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

174
174
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

73
73
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

499
499
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

42
42
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

218
218
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

207
207
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

461
461
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

414
414
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

475
475
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

72
72
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

101
101
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

165
165
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

84
84
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

91
91
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

212
212
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

159
159
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

138
138
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

269
269
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

539
539
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

330
330
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33

Meer sportnieuws