Geen glorieuze rentree CDK, Atalanta pakt punt in San Siro

door
Geen glorieuze rentree CDK, Atalanta pakt punt in San Siro

AC Milan moet de rol in de titelstrijd in de Serie A nog wat verder lossen. Na de pijnlijke nederlaag van vorige week in Monza raakte het nu ook in eigen stadion niet voorbij Atalanta, dat een 1-1-gelijkspel uit de brand wist te slepen. Voor Charles De Ketelaere werd het echter geen glorieuze terugkeer in San Siro.

Vooraf waren er uiteraard vele ogen gericht op de jonge Rode Duivel, die terugkeerde naar het stadion waar hij zich vorig seizoen niet kon doorzetten tegen de club waar hij nog steeds onder contract ligt. Maar echt revanche kon hij niet nemen.

LEES OOK: Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

De Ketelaere bij rust al gewisseld

De Ketelaere kwam wel aan de aftrap bij Atalanta, maar hij kon zich niet in de kijker spelen. Na een matige eerste helft kwam hij vervolgens niet meer uit de kleedkamer, want bij de rust werd hij vervangen door Lookman.

Op dat moment stond de eindstand al op het bord. Al in de derde minuut was de thuisploeg op voorsprong gekomen na een geweldig doelpunt van Rafael Leao. De Portugees wist zich tussen twee tegenstanders te wurmen en krulde de bal vervolgens vanuit een scherpe hoek heerlijk in de verste bovenhoek.

Milan laat zege liggen

Enkele minuten voor rust kreeg Atalanta echter een strafschop, nadat de VAR een overtreding van Giroud in de zestien gezien had. Koopmeiners zette de penalty om en bracht de bezoekers zo weer langszij.

Daar zou het uiteindelijk ook bij blijven. Milan kreeg in de tweede helft nog wel de beste kansen op 2-1, maar Pulisic en Giroud lieten de beste mogelijkheden liggen.

Door het puntenverlies zien de Rossoneri hun achterstand op stadsgenoot en leider Inter nu al oplopen tot dertien punten. De titel lijkt stilaan een utopie. Atalanta blijft dan weer hangen op de vijfde plaats, maar heeft wel slechts twee punten minder dan nummer vier Bologna én een wedstrijd minder gespeeld.

Kan AC Milan nog kampioen worden?

Meest recent

Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

16
16
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

22
22
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

45
45
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

87
87
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

65
65
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

90
90
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

36
36
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

359
359
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

150
150
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

98
98
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

234
234
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

321
321
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

281
281
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

99
99
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

479
479
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

98
98
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

293
293
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

255
255
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

96
96
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

237
237
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

524
524
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

130
130
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

68
68
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

611
611
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

435
435

Meer sportnieuws