Geen glorieuze rentree CDK, Atalanta pakt punt in San Siro

65 stemmen
Geen glorieuze rentree CDK, Atalanta pakt punt in San Siro

AC Milan moet de rol in de titelstrijd in de Serie A nog wat verder lossen. Na de pijnlijke nederlaag van vorige week in Monza raakte het nu ook in eigen stadion niet voorbij Atalanta, dat een 1-1-gelijkspel uit de brand wist te slepen. Voor Charles De Ketelaere werd het echter geen glorieuze terugkeer in San Siro.

Vooraf waren er uiteraard vele ogen gericht op de jonge Rode Duivel, die terugkeerde naar het stadion waar hij zich vorig seizoen niet kon doorzetten tegen de club waar hij nog steeds onder contract ligt. Maar echt revanche kon hij niet nemen.

LEES OOK: 'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

De Ketelaere bij rust al gewisseld

De Ketelaere kwam wel aan de aftrap bij Atalanta, maar hij kon zich niet in de kijker spelen. Na een matige eerste helft kwam hij vervolgens niet meer uit de kleedkamer, want bij de rust werd hij vervangen door Lookman.

Op dat moment stond de eindstand al op het bord. Al in de derde minuut was de thuisploeg op voorsprong gekomen na een geweldig doelpunt van Rafael Leao. De Portugees wist zich tussen twee tegenstanders te wurmen en krulde de bal vervolgens vanuit een scherpe hoek heerlijk in de verste bovenhoek.

Milan laat zege liggen

Enkele minuten voor rust kreeg Atalanta echter een strafschop, nadat de VAR een overtreding van Giroud in de zestien gezien had. Koopmeiners zette de penalty om en bracht de bezoekers zo weer langszij.

Daar zou het uiteindelijk ook bij blijven. Milan kreeg in de tweede helft nog wel de beste kansen op 2-1, maar Pulisic en Giroud lieten de beste mogelijkheden liggen.

Door het puntenverlies zien de Rossoneri hun achterstand op stadsgenoot en leider Inter nu al oplopen tot dertien punten. De titel lijkt stilaan een utopie. Atalanta blijft dan weer hangen op de vijfde plaats, maar heeft wel slechts twee punten minder dan nummer vier Bologna én een wedstrijd minder gespeeld.

Kan AC Milan nog kampioen worden?

Meest recent

Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

16
16
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

132
132
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

203
203
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

54
54
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

173
173
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

375
375
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

173
173
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

113
113
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

322
322
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

349
349
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

145
145
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

381
381
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

85
85
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

308
308
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

355
355
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

503
503
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

164
164
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

256
256
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

186
186
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

915
915
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

216
216
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

362
362
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

229
229
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

524
524
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

380
380

Meer sportnieuws