Geen glorieuze rentree CDK, Atalanta pakt punt in San Siro

65 stemmen
Geen glorieuze rentree CDK, Atalanta pakt punt in San Siro

AC Milan moet de rol in de titelstrijd in de Serie A nog wat verder lossen. Na de pijnlijke nederlaag van vorige week in Monza raakte het nu ook in eigen stadion niet voorbij Atalanta, dat een 1-1-gelijkspel uit de brand wist te slepen. Voor Charles De Ketelaere werd het echter geen glorieuze terugkeer in San Siro.

Vooraf waren er uiteraard vele ogen gericht op de jonge Rode Duivel, die terugkeerde naar het stadion waar hij zich vorig seizoen niet kon doorzetten tegen de club waar hij nog steeds onder contract ligt. Maar echt revanche kon hij niet nemen.

LEES OOK: ‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

De Ketelaere bij rust al gewisseld

De Ketelaere kwam wel aan de aftrap bij Atalanta, maar hij kon zich niet in de kijker spelen. Na een matige eerste helft kwam hij vervolgens niet meer uit de kleedkamer, want bij de rust werd hij vervangen door Lookman.

Op dat moment stond de eindstand al op het bord. Al in de derde minuut was de thuisploeg op voorsprong gekomen na een geweldig doelpunt van Rafael Leao. De Portugees wist zich tussen twee tegenstanders te wurmen en krulde de bal vervolgens vanuit een scherpe hoek heerlijk in de verste bovenhoek.

Milan laat zege liggen

Enkele minuten voor rust kreeg Atalanta echter een strafschop, nadat de VAR een overtreding van Giroud in de zestien gezien had. Koopmeiners zette de penalty om en bracht de bezoekers zo weer langszij.

Daar zou het uiteindelijk ook bij blijven. Milan kreeg in de tweede helft nog wel de beste kansen op 2-1, maar Pulisic en Giroud lieten de beste mogelijkheden liggen.

Door het puntenverlies zien de Rossoneri hun achterstand op stadsgenoot en leider Inter nu al oplopen tot dertien punten. De titel lijkt stilaan een utopie. Atalanta blijft dan weer hangen op de vijfde plaats, maar heeft wel slechts twee punten minder dan nummer vier Bologna én een wedstrijd minder gespeeld.

Kan AC Milan nog kampioen worden?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

19
19
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

17
17
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

27
27
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

41
41
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

40
40
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

72
72
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

56
56
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

206
206
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

57
57
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

38
38
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

102
102
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

717
717
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

71
71
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

446
446
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

396
396
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

314
314
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

218
218
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

798
798
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

558
558
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

421
421
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

294
294
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

271
271

Meer sportnieuws