Essevee gaat weer onderuit en ziet titel verder wegglippen

door
Essevee gaat weer onderuit en ziet titel verder wegglippen

Zulte Waregem lijkt alsmaar verder af te glijden in de strijd om de titel in de Challenger Pro League. Zondagavond ging Essevee alweer onderuit, deze keer op het veld van Francs Borains. Dat doet een gouden zaak in de strijd om het behoud met een knappe 2-1-overwinning.

Essevee had de voorbije weken de rol helemaal bovenin al wat moeten lossen na thuisnederlagen tegen Beveren en Lommel. Vorige week leken ze zich wel te herpakken door te gaan winnen bij Club NXT, maar die zege heeft geen vervolg gekregen. Zondag werd op Francs Borains opnieuw verloren.

Aanvankelijk leek de wedstrijd nochtans de goede richting uit te gaan voor Zulte Waregem. Vroeg in de tweede helft kwamen ze immers op voorsprong via Ndour, maar die bonus konden ze niet lang vasthouden. Amper zeven minuten na de openingsgoal bracht Kadiri de thuisploeg weer langszij.

Tien minuten voor tijd sloeg diezelfde Kadiri opnieuw toe, waardoor Essevee met lege handen achterbleef. Daar kon ook een rode kaart voor thuisspeler Gécé diep in blessuretijd niets meer aan veranderen.

Essevee blijft zo achter met een zwakke drie op twaalf en ziet zijn concurrenten weer wat verder weglopen. Het is al weggezakt naar de vierde plaats en telt al vier punten achterstand op leiders Beerschot en Deinze. Ook Patro Eisden is de West-Vlamingen intussen voorbijgesneld.

Francs Borains zet dan weer een grote stap richting behoud. Het blijft wel op de twaalfde plaats hangen, maar breidt zijn voorsprong op de degradatieplaatsen uit tot zeven punten. Er resten nog zeven speeldagen in de reguliere competitie in 1B.

LEES OOK: AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Zal Essevee nog promoveren?

Meest recent

Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

12
12
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

18
18
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

142
142
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

19
19
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

33
33
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

145
145
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

145
145
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

49
49
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

51
51
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

191
191
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

182
182
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

61
61
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

261
261
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

431
431
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

198
198
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

160
160
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

543
543
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

115
115
Einde verhaal Lukaku? “Beter om uit elkaar te gaan”

De situatie van Romelu Lukaku in Napels begint wel erg penibel te worden. De Rode Duivel stuurde nog ...

398
398
KAA Gent reageert op formatperikelen: “Iedereen ontevreden”

Het nieuwe competitieformat van volgend seizoen ligt zwaar onder vuur. Vandaag werd een nieuwe regel ...

121
121
Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

48
48
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

128
128
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

352
352
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

176
176
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

522
522

Meer sportnieuws