Essevee gaat weer onderuit en ziet titel verder wegglippen

door
Essevee gaat weer onderuit en ziet titel verder wegglippen

Zulte Waregem lijkt alsmaar verder af te glijden in de strijd om de titel in de Challenger Pro League. Zondagavond ging Essevee alweer onderuit, deze keer op het veld van Francs Borains. Dat doet een gouden zaak in de strijd om het behoud met een knappe 2-1-overwinning.

Essevee had de voorbije weken de rol helemaal bovenin al wat moeten lossen na thuisnederlagen tegen Beveren en Lommel. Vorige week leken ze zich wel te herpakken door te gaan winnen bij Club NXT, maar die zege heeft geen vervolg gekregen. Zondag werd op Francs Borains opnieuw verloren.

Aanvankelijk leek de wedstrijd nochtans de goede richting uit te gaan voor Zulte Waregem. Vroeg in de tweede helft kwamen ze immers op voorsprong via Ndour, maar die bonus konden ze niet lang vasthouden. Amper zeven minuten na de openingsgoal bracht Kadiri de thuisploeg weer langszij.

Tien minuten voor tijd sloeg diezelfde Kadiri opnieuw toe, waardoor Essevee met lege handen achterbleef. Daar kon ook een rode kaart voor thuisspeler Gécé diep in blessuretijd niets meer aan veranderen.

Essevee blijft zo achter met een zwakke drie op twaalf en ziet zijn concurrenten weer wat verder weglopen. Het is al weggezakt naar de vierde plaats en telt al vier punten achterstand op leiders Beerschot en Deinze. Ook Patro Eisden is de West-Vlamingen intussen voorbijgesneld.

Francs Borains zet dan weer een grote stap richting behoud. Het blijft wel op de twaalfde plaats hangen, maar breidt zijn voorsprong op de degradatieplaatsen uit tot zeven punten. Er resten nog zeven speeldagen in de reguliere competitie in 1B.

LEES OOK: Vuur en vuurwerk: Hete avond in Challenger Pro League

Zal Essevee nog promoveren?

Meest recent

Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

75
75
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

617
617
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

71
71
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

198
198
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

100
100
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

179
179
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

215
215
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

28
28
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

206
206
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

279
279
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

98
98
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

169
169
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

136
136
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

310
310
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

73
73
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

173
173
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

203
203
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

221
221
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

93
93
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

255
255
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

334
334
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

178
178
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

246
246
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

197
197
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

36
36

Meer sportnieuws