Denkey loodst Cercle in Eupen opnieuw naar top zes

door
Denkey loodst Cercle in Eupen opnieuw naar top zes

Cercle Brugge blijft het de topclubs zeer lastig maken in de strijd om Play-Off I. Zondagavond wipte de Vereniging opnieuw over AA Gent en KRC Genk naar de vijfde plaats na een zege op het veld van AS Eupen. De onvermijdelijke Kevin Denkey bezorgde Cercle met twee goals op vier minuten tijd een 0-2-overwinning.

Eupen-trainer Florian Kohfeldt verklaarde voor de match dat het voor zijn ploeg zaak was om Lemaréchal en Denkey lam te leggen en daar slaagden de Panda's in de eerste helft ook aardig in. Cercle was wel de betere ploeg, maar echt grote kansen verzamelde het niet. 

LEES OOK: Crisis bij Cercle: "Of we nog achter de coach staan?"

Denky beslist match op vier minuten

Enkel Minda kon een paar keer dreigen, maar het was al bij al logisch dat er met 0-0 gerust werd. In de tweede helft nam Cercle het heft echter wel resoluut in handen. Lemaréchal bediende Van Der Bruggen, maar zijn volley werd nog gekeerd door Slonina. En dan was daar kort na het uur toch Denkey.

Eerst werd de topschutter aangespeeld door Minda, waarop hij uit de draai Slonina kon verschalken. Amper drie minuten later ontsnapte de Togolees opnieuw en oog in oog met de keeper werkte hij netjes af. Daarmee zette hij zijn teller al op 22 doelpunten dit seizoen en was de wedstrijd meteen ook gespeeld.

Cercle staat weer in top zes

Desondanks kwamen er wel nog kansen voor beide teams. Van Genechten knalde over en invaller Filorizzo werd door Warleson nog van de aansluitingstreffer gehouden. Aan de overkant lieten Olaigbe, Minda en Efekele nog de 0-3 liggen.

Cercle blijft zo wel volop meestrijden voor Play-Off I en nestelt zich zelfs opnieuw in de top zes. Het heeft evenveel punten als Genk en Gent, maar heeft wel een wedstrijd meer gewonnen. Bovendien volgen ze ook op amper twee punten van Club Brugge en Antwerp. De strijd belooft in de laatste drie speeldagen dus nog bijzonder spannend te worden.

Zal Cercle zijn plaats in de top zes vasthouden?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

21
21
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

41
41
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

35
35
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

15
15
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

207
207
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

123
123
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

320
320
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

310
310
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

210
210
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

313
313
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

125
125
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

201
201
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

125
125
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

159
159
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

175
175
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

654
654
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

677
677
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

50
50
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

315
315
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

110
110
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

196
196
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

167
167
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

53
53
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

290
290

Meer sportnieuws