Denkey loodst Cercle in Eupen opnieuw naar top zes

202
Denkey loodst Cercle in Eupen opnieuw naar top zes

Cercle Brugge blijft het de topclubs zeer lastig maken in de strijd om Play-Off I. Zondagavond wipte de Vereniging opnieuw over AA Gent en KRC Genk naar de vijfde plaats na een zege op het veld van AS Eupen. De onvermijdelijke Kevin Denkey bezorgde Cercle met twee goals op vier minuten tijd een 0-2-overwinning.

Eupen-trainer Florian Kohfeldt verklaarde voor de match dat het voor zijn ploeg zaak was om Lemaréchal en Denkey lam te leggen en daar slaagden de Panda's in de eerste helft ook aardig in. Cercle was wel de betere ploeg, maar echt grote kansen verzamelde het niet. 

LEES OOK: 'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Denky beslist match op vier minuten

Enkel Minda kon een paar keer dreigen, maar het was al bij al logisch dat er met 0-0 gerust werd. In de tweede helft nam Cercle het heft echter wel resoluut in handen. Lemaréchal bediende Van Der Bruggen, maar zijn volley werd nog gekeerd door Slonina. En dan was daar kort na het uur toch Denkey.

Eerst werd de topschutter aangespeeld door Minda, waarop hij uit de draai Slonina kon verschalken. Amper drie minuten later ontsnapte de Togolees opnieuw en oog in oog met de keeper werkte hij netjes af. Daarmee zette hij zijn teller al op 22 doelpunten dit seizoen en was de wedstrijd meteen ook gespeeld.

Cercle staat weer in top zes

Desondanks kwamen er wel nog kansen voor beide teams. Van Genechten knalde over en invaller Filorizzo werd door Warleson nog van de aansluitingstreffer gehouden. Aan de overkant lieten Olaigbe, Minda en Efekele nog de 0-3 liggen.

Cercle blijft zo wel volop meestrijden voor Play-Off I en nestelt zich zelfs opnieuw in de top zes. Het heeft evenveel punten als Genk en Gent, maar heeft wel een wedstrijd meer gewonnen. Bovendien volgen ze ook op amper twee punten van Club Brugge en Antwerp. De strijd belooft in de laatste drie speeldagen dus nog bijzonder spannend te worden.

Zal Cercle zijn plaats in de top zes vasthouden?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

13
13
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

27
27
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

29
29
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

21
21
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

95
95
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

73
73
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

40
40
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

49
49
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

22
22
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

14
14
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

211
211
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

64
64
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

118
118
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

90
90
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

106
106
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

93
93
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

325
325
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

63
63
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

69
69
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

340
340
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

302
302
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

237
237
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

192
192
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

119
119
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

209
209

Meer sportnieuws