Denkey loodst Cercle in Eupen opnieuw naar top zes

door
Denkey loodst Cercle in Eupen opnieuw naar top zes

Cercle Brugge blijft het de topclubs zeer lastig maken in de strijd om Play-Off I. Zondagavond wipte de Vereniging opnieuw over AA Gent en KRC Genk naar de vijfde plaats na een zege op het veld van AS Eupen. De onvermijdelijke Kevin Denkey bezorgde Cercle met twee goals op vier minuten tijd een 0-2-overwinning.

Eupen-trainer Florian Kohfeldt verklaarde voor de match dat het voor zijn ploeg zaak was om Lemaréchal en Denkey lam te leggen en daar slaagden de Panda's in de eerste helft ook aardig in. Cercle was wel de betere ploeg, maar echt grote kansen verzamelde het niet. 

LEES OOK: PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Denky beslist match op vier minuten

Enkel Minda kon een paar keer dreigen, maar het was al bij al logisch dat er met 0-0 gerust werd. In de tweede helft nam Cercle het heft echter wel resoluut in handen. Lemaréchal bediende Van Der Bruggen, maar zijn volley werd nog gekeerd door Slonina. En dan was daar kort na het uur toch Denkey.

Eerst werd de topschutter aangespeeld door Minda, waarop hij uit de draai Slonina kon verschalken. Amper drie minuten later ontsnapte de Togolees opnieuw en oog in oog met de keeper werkte hij netjes af. Daarmee zette hij zijn teller al op 22 doelpunten dit seizoen en was de wedstrijd meteen ook gespeeld.

Cercle staat weer in top zes

Desondanks kwamen er wel nog kansen voor beide teams. Van Genechten knalde over en invaller Filorizzo werd door Warleson nog van de aansluitingstreffer gehouden. Aan de overkant lieten Olaigbe, Minda en Efekele nog de 0-3 liggen.

Cercle blijft zo wel volop meestrijden voor Play-Off I en nestelt zich zelfs opnieuw in de top zes. Het heeft evenveel punten als Genk en Gent, maar heeft wel een wedstrijd meer gewonnen. Bovendien volgen ze ook op amper twee punten van Club Brugge en Antwerp. De strijd belooft in de laatste drie speeldagen dus nog bijzonder spannend te worden.

Zal Cercle zijn plaats in de top zes vasthouden?

Meest recent

'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

34
34
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

196
196
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

37
37
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

276
276
Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Manchester United speelde maandagavond 4-4-gelijk tegen AFC Bournemouth. Senne Lammens toonde zich ...

69
69
‘Mark van Bommel naar KRC Genk? Fans koken over’

Nauwelijks is Thorsten Fink ontslagen, of de volgende naam die in de wandelgangen rond gaat is er ...

353
353
Fiasco in Challenger Pro League: DAZN komt met verklaring

Terwijl de clubs uit de Jupiler Pro League deze week gespaard worden van midweekvoetbal, wordt de ...

111
111
'Vuurwerk op Anderlecht: zicht op spectaculaire transfer'

Hoewel RSC Anderlecht de voorbije jaren zijn boekhouding weer ietwat op orde kreeg, blijven de ...

268
268
Belgisch toptalent schittert bij PSV en krijgt grote lof

PSV boekte dinsdagavond een vlotte overwinning in de KNVB Beker tegen amateurclub GVVV en lijkt ...

58
58
Barça en Chelsea voorkomen maar net bekerblamages

In Spanje en Engeland wordt er deze midweek ook bekervoetbal afgewerkt. Dinsdagavond kwamen met FC ...

48
48
Bommetje: kosten Stroeykens en co Congo WK-ticket?

Een tiental dagen geleden werd er al geloot voor de groepsfase van het WK, ook al moeten in maart ...

332
332
PSV bekert verder: droomavond voor jonge Belgen

In heel wat landen staat er deze week bekervoetbal op het programma. Zo ook in Nederland, waar ...

27
27
Toch geen ontslag? Brys brengt update over saga

Volgende week gaat de Africa Cup van start en het is nog altijd de vraag hoeveel Belgische trainers ...

112
112
Gouden kans voor Beveren na dompers Kortrijk en Beerschot

Leider SK Beveren kan deze week een gouden zaak doen in de Challenger Pro League. Het zag ...

143
143
Stoelendans gaat voort: Cercle profiteert van malaise Club

Er vond de voorbije week een ongeziene stoelendans plaats in de Jupiler Pro League, die ingezet werd ...

152
152
'Losada vindt na failliet Deinze eindelijk nieuwe club'

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

92
92
Guardiola meldt enorme domper voor Doku

Manchester City is de laatste weken uitstekend op dreef, onder meer met dank aan een ijzersterke ...

77
77
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo's vinden stilaan hun draai

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

58
58
Fellaini na transfer naar Charleroi: "Band met Standard?"

Sporting Charleroi verraste iedereen door Marouane Fellaini als adviseur bij de technische staf te ...

126
126
Vrancken geeft transferplannen van STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

153
153
‘Kelderdeal Anderlecht: straffe transfer bij degradant’

Anderlecht-fans wrijven zich in de ogen: hun club kijkt niet naar een bekende naam uit Europa, maar ...

337
337
Ajax strikt ex-JPL'er en ziet alweer grote naam vertrekken

Het was weer een woelige dag bij Ajax. De Amsterdammers zagen nog maar eens een belangrijke pion in ...

56
56
'Anderlecht baalt: KRC Genk niét in de running'

Bij RSC Anderlecht willen ze in januari af van heel wat spelers. Vooral Majeed Ashimeru, Thomas ...

369
369
'KRC Genk verrast: ex-Rode Duivel in beeld als T1'

Bij KRC Genk schakelen ze snel door na het ontslag van Thorsten Fink. De Limburgers zoeken naar een ...

1210
1210
STVV vindt eindelijk oplossing voor 'persona non grata'

STVV heeft eindelijk een oplossing gevonden voor Loïc Lapoussin. De aanvallende middenvelder ...

84
84

Meer sportnieuws