Mignolet eist actie na nieuwe mokerslag; "Er is een reden"

door
Mignolet eist actie na nieuwe mokerslag;

Club Brugge blijft voorlopig nog op drie fronten actief, maar lijkt stilaan af te haken in de titelstrijd. Zondag werd immers een bijzonder dure nederlaag tegen RSC Anderlecht geleden. Opnieuw gaf Blauw-Zwart alles uit handen in de absolute slotfase.

Aanstaande woensdag strijdt Club op het veld van Union SG voor een plek in de halve finales van de Croky Cup. En in de Conference League liggen er in principe kansen tegen Molde FK. Maar in de competitie lijkt Blauw-Zwart definitief af te haken. Het telt na de nederlaag van zondag al twaalf punten minder op Anderlecht en leider Union kan later op de avond zelfs al 20 punten uitlopen.

LEES OOK: Franse pers lyrisch over Club en ziet één uitblinker

Niet de eerste keer

In de Jupiler Pro League dreigt het seizoen dus opnieuw op een sisser uit te draaien. Al had Club er op dit moment veel beter kunnen voorstaan. Thuis tegen KV Kortrijk en daags nadien op Antwerp FC werden in totaal vijf punten te grabbel gegooid in de slotminuten. En zondag incasseerde Club opnieuw een cruciale tegentreffer in de extra tijd.

Doelman Simon Mignolet, die weinig te verwijten viel, is het dan ook kotsbeu. "We krijgen niet wat we verdienen, maar anderzijds is het geen verrassing dat het opnieuw gebeurde. Er is een reden voor en die moet aangepakt worden om dit te voorkomen. Goals binnenkrijgen de laatste minuten en een voorsprong niet vasthouden. Dit is niet de eerste keer en moet veranderen, want anders win je geen toppers", klonk het op de clubwebstek.

Realistische oplossing

Volgens Mignolet plooit Club in bepaalde fases dan ook te ver terug, waardoor het zichzelf in problemen brengt. "Bij een voorsprong houden we moeilijk de bal bij vooraan. Als je de kansen niet wil geven aan de tegenstander, dan moet je de bal in de ploeg houden", aldus de doelman, die ook actie eist op een constructieve manier. "We moeten de dingen realistisch en objectief bekijken om daar een oplossing voor te krijgen. Crisis is vanuit het negatieve kijken, zo staan we niet in het leven."

Deila moet aanvallender durven spelen ...

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

38
38
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

38
38
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

58
58
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

96
96
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

135
135
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

42
42
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

161
161
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

59
59
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

76
76
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

399
399
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

364
364
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

805
805
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

273
273
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

436
436
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

252
252
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

991
991
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

331
331
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

390
390
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

218
218
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

106
106
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

661
661
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

272
272
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

126
126
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

582
582

Meer sportnieuws