Mignolet eist actie na nieuwe mokerslag; "Er is een reden"

1410
Mignolet eist actie na nieuwe mokerslag;

Club Brugge blijft voorlopig nog op drie fronten actief, maar lijkt stilaan af te haken in de titelstrijd. Zondag werd immers een bijzonder dure nederlaag tegen RSC Anderlecht geleden. Opnieuw gaf Blauw-Zwart alles uit handen in de absolute slotfase.

Aanstaande woensdag strijdt Club op het veld van Union SG voor een plek in de halve finales van de Croky Cup. En in de Conference League liggen er in principe kansen tegen Molde FK. Maar in de competitie lijkt Blauw-Zwart definitief af te haken. Het telt na de nederlaag van zondag al twaalf punten minder op Anderlecht en leider Union kan later op de avond zelfs al 20 punten uitlopen.

LEES OOK: Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Niet de eerste keer

In de Jupiler Pro League dreigt het seizoen dus opnieuw op een sisser uit te draaien. Al had Club er op dit moment veel beter kunnen voorstaan. Thuis tegen KV Kortrijk en daags nadien op Antwerp FC werden in totaal vijf punten te grabbel gegooid in de slotminuten. En zondag incasseerde Club opnieuw een cruciale tegentreffer in de extra tijd.

Doelman Simon Mignolet, die weinig te verwijten viel, is het dan ook kotsbeu. "We krijgen niet wat we verdienen, maar anderzijds is het geen verrassing dat het opnieuw gebeurde. Er is een reden voor en die moet aangepakt worden om dit te voorkomen. Goals binnenkrijgen de laatste minuten en een voorsprong niet vasthouden. Dit is niet de eerste keer en moet veranderen, want anders win je geen toppers", klonk het op de clubwebstek.

Realistische oplossing

Volgens Mignolet plooit Club in bepaalde fases dan ook te ver terug, waardoor het zichzelf in problemen brengt. "Bij een voorsprong houden we moeilijk de bal bij vooraan. Als je de kansen niet wil geven aan de tegenstander, dan moet je de bal in de ploeg houden", aldus de doelman, die ook actie eist op een constructieve manier. "We moeten de dingen realistisch en objectief bekijken om daar een oplossing voor te krijgen. Crisis is vanuit het negatieve kijken, zo staan we niet in het leven."

Deila moet aanvallender durven spelen ...

Meest recent

Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

33
33
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

30
30
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

22
22
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

42
42
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

116
116
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

89
89
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

173
173
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

151
151
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

130
130
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

137
137
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

105
105
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

198
198
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

244
244
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

88
88
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

122
122
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

93
93
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

21
21
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

86
86
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

232
232
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

129
129
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

113
113
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1084
1084
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75

Meer sportnieuws