Mignolet eist actie na nieuwe mokerslag; "Er is een reden"

door
Mignolet eist actie na nieuwe mokerslag;

Club Brugge blijft voorlopig nog op drie fronten actief, maar lijkt stilaan af te haken in de titelstrijd. Zondag werd immers een bijzonder dure nederlaag tegen RSC Anderlecht geleden. Opnieuw gaf Blauw-Zwart alles uit handen in de absolute slotfase.

Aanstaande woensdag strijdt Club op het veld van Union SG voor een plek in de halve finales van de Croky Cup. En in de Conference League liggen er in principe kansen tegen Molde FK. Maar in de competitie lijkt Blauw-Zwart definitief af te haken. Het telt na de nederlaag van zondag al twaalf punten minder op Anderlecht en leider Union kan later op de avond zelfs al 20 punten uitlopen.

LEES OOK: Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Niet de eerste keer

In de Jupiler Pro League dreigt het seizoen dus opnieuw op een sisser uit te draaien. Al had Club er op dit moment veel beter kunnen voorstaan. Thuis tegen KV Kortrijk en daags nadien op Antwerp FC werden in totaal vijf punten te grabbel gegooid in de slotminuten. En zondag incasseerde Club opnieuw een cruciale tegentreffer in de extra tijd.

Doelman Simon Mignolet, die weinig te verwijten viel, is het dan ook kotsbeu. "We krijgen niet wat we verdienen, maar anderzijds is het geen verrassing dat het opnieuw gebeurde. Er is een reden voor en die moet aangepakt worden om dit te voorkomen. Goals binnenkrijgen de laatste minuten en een voorsprong niet vasthouden. Dit is niet de eerste keer en moet veranderen, want anders win je geen toppers", klonk het op de clubwebstek.

Realistische oplossing

Volgens Mignolet plooit Club in bepaalde fases dan ook te ver terug, waardoor het zichzelf in problemen brengt. "Bij een voorsprong houden we moeilijk de bal bij vooraan. Als je de kansen niet wil geven aan de tegenstander, dan moet je de bal in de ploeg houden", aldus de doelman, die ook actie eist op een constructieve manier. "We moeten de dingen realistisch en objectief bekijken om daar een oplossing voor te krijgen. Crisis is vanuit het negatieve kijken, zo staan we niet in het leven."

Deila moet aanvallender durven spelen ...

Meest recent

Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

47
47
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

103
103
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

96
96
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

34
34
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

93
93
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

39
39
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

23
23
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

252
252
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

365
365
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

325
325
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

43
43
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

38
38
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

258
258
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

295
295
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

264
264
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

292
292
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

238
238
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

94
94
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

354
354
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

635
635
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

45
45
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

72
72
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

407
407
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

592
592
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

168
168

Meer sportnieuws