Mignolet eist actie na nieuwe mokerslag; "Er is een reden"

door
Mignolet eist actie na nieuwe mokerslag;

Club Brugge blijft voorlopig nog op drie fronten actief, maar lijkt stilaan af te haken in de titelstrijd. Zondag werd immers een bijzonder dure nederlaag tegen RSC Anderlecht geleden. Opnieuw gaf Blauw-Zwart alles uit handen in de absolute slotfase.

Aanstaande woensdag strijdt Club op het veld van Union SG voor een plek in de halve finales van de Croky Cup. En in de Conference League liggen er in principe kansen tegen Molde FK. Maar in de competitie lijkt Blauw-Zwart definitief af te haken. Het telt na de nederlaag van zondag al twaalf punten minder op Anderlecht en leider Union kan later op de avond zelfs al 20 punten uitlopen.

LEES OOK: 'Club Brugge dropt bommetje: Mignolet out, Casteels in?'

Niet de eerste keer

In de Jupiler Pro League dreigt het seizoen dus opnieuw op een sisser uit te draaien. Al had Club er op dit moment veel beter kunnen voorstaan. Thuis tegen KV Kortrijk en daags nadien op Antwerp FC werden in totaal vijf punten te grabbel gegooid in de slotminuten. En zondag incasseerde Club opnieuw een cruciale tegentreffer in de extra tijd.

Doelman Simon Mignolet, die weinig te verwijten viel, is het dan ook kotsbeu. "We krijgen niet wat we verdienen, maar anderzijds is het geen verrassing dat het opnieuw gebeurde. Er is een reden voor en die moet aangepakt worden om dit te voorkomen. Goals binnenkrijgen de laatste minuten en een voorsprong niet vasthouden. Dit is niet de eerste keer en moet veranderen, want anders win je geen toppers", klonk het op de clubwebstek.

Realistische oplossing

Volgens Mignolet plooit Club in bepaalde fases dan ook te ver terug, waardoor het zichzelf in problemen brengt. "Bij een voorsprong houden we moeilijk de bal bij vooraan. Als je de kansen niet wil geven aan de tegenstander, dan moet je de bal in de ploeg houden", aldus de doelman, die ook actie eist op een constructieve manier. "We moeten de dingen realistisch en objectief bekijken om daar een oplossing voor te krijgen. Crisis is vanuit het negatieve kijken, zo staan we niet in het leven."

Deila moet aanvallender durven spelen ...

Meest recent

Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

46
46
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

95
95
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

63
63
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

130
130
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

74
74
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

121
121
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

40
40
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

83
83
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

239
239
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

56
56
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

250
250
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

226
226
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

116
116
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

306
306
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

57
57
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

140
140
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

285
285
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

370
370
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

143
143
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

82
82
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

65
65
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

78
78
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

186
186
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

163
163

Meer sportnieuws