Noa Lang hard aangepakt: "Bron van ergernis dat jochie"

door
Noa Lang hard aangepakt:

Noa Lang revalideert momenteel van een blessure aan de hamstrings, maar de oud-smaakmaker van Club Brugge haalde in de voorbije dagen toch weer de headlines. Op Prime Video werd immers een docureeks over de PSV-aanvaller gelanceerd. Al leverde hem dat ook weer kritiek op.

Lang was in de voorbije jaren één van de sterkhouders bij Club Brugge en won er het nodige zilverwerk. Maar vorige zomer vond hij het dringend tijd voor een nieuwe stap in zijn carrière. Zo besloot hij uiteindelijk om terug te keren naar Nederlander en tekende de Oranje-international een meerjarig contract bij PSV.

Daar ging hij ook veelbelovend van start en de Eindhovenaren zijn inmiddels aan een fenomenaal seizoen bezig. Maar het aandeel van Lang in die successen is beperkt. Door blessureleed stond hij immers maanden aan de kant. Momenteel wordt het ook weer een race tegen de klok om speelklaar te raken voor het EK.

LEES OOK: Korte boodschap van Noa Lang zorgt voor grote onrust

Helemaal gek, gek, gek

Ondertussen was de aanvaller ook betrokken bij andere projecten. Zo werd zelfs een mini-docureeks over hem gelanceerd op Prime Video. Die kreeg de toepasselijke naam 'Lastpak', een verwijzing naar de bedenkelijke reputatie die Lang met zich meedraagt. In Nederland wordt de reeks echter met gemengde reacties onthaald.

Vrijdagavond toonde analist en criticus Johan Derksen zich bijvoorbeeld scherp bij Vandaag Inside. "Ik vind het een bron van ergernis, dat jochie. Hij weet niet hoe hij moet lopen, hoe gek zijn kousjes zitten, hoe gek zijn broekje moet zitten, die armen moeten getatoeëerd zijn... het is allemaal gek, gek, gek", aldus Derksen, die ook betere prestaties verwacht. "Hij moet het wel laten zien, want nu doet hij alleen maar gek. En dat is het. Misschien kan hij naar het songfestival."

Kleurrijke publieksspeler

Na het bekijken van enkele fragmenten draaide Derksen wel wat bij. Zijn tafelgenote en (sport)presentatrice Hélene Hendriks nam het zelfs voor Lang op. "Hij is leuk, lekker kleurrijk. Het is in ieder geval een speler waarvoor je naar het stadion komt, maar het is geen ideale schoonzoon. Het is toch leuk als iemand een beetje outspoken en extravagant is? Hij zegt dat hij de Eredivisie leuker maakt en dat de mensen voor hem komen. Ik denk dat hij daar ook wel gelijk in heeft."

Noa Lang schopt het op termijn tot de Europese top ...

Meest recent

Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

14
14
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

69
69
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

33
33
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

199
199
'Anderlecht likt wonden: miljoenen de vuilbak in'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

161
161
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

96
96
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

321
321
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

76
76
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

721
721
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

242
242
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

184
184
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

157
157
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

299
299
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

117
117
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

115
115
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

74
74
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

386
386
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

82
82
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

47
47
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

272
272
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

105
105
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

83
83
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

214
214
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147

Meer sportnieuws