Noa Lang hard aangepakt: "Bron van ergernis dat jochie"

380 stemmen
Noa Lang hard aangepakt:

Noa Lang revalideert momenteel van een blessure aan de hamstrings, maar de oud-smaakmaker van Club Brugge haalde in de voorbije dagen toch weer de headlines. Op Prime Video werd immers een docureeks over de PSV-aanvaller gelanceerd. Al leverde hem dat ook weer kritiek op.

Lang was in de voorbije jaren één van de sterkhouders bij Club Brugge en won er het nodige zilverwerk. Maar vorige zomer vond hij het dringend tijd voor een nieuwe stap in zijn carrière. Zo besloot hij uiteindelijk om terug te keren naar Nederlander en tekende de Oranje-international een meerjarig contract bij PSV.

Daar ging hij ook veelbelovend van start en de Eindhovenaren zijn inmiddels aan een fenomenaal seizoen bezig. Maar het aandeel van Lang in die successen is beperkt. Door blessureleed stond hij immers maanden aan de kant. Momenteel wordt het ook weer een race tegen de klok om speelklaar te raken voor het EK.

LEES OOK: 'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Helemaal gek, gek, gek

Ondertussen was de aanvaller ook betrokken bij andere projecten. Zo werd zelfs een mini-docureeks over hem gelanceerd op Prime Video. Die kreeg de toepasselijke naam 'Lastpak', een verwijzing naar de bedenkelijke reputatie die Lang met zich meedraagt. In Nederland wordt de reeks echter met gemengde reacties onthaald.

Vrijdagavond toonde analist en criticus Johan Derksen zich bijvoorbeeld scherp bij Vandaag Inside. "Ik vind het een bron van ergernis, dat jochie. Hij weet niet hoe hij moet lopen, hoe gek zijn kousjes zitten, hoe gek zijn broekje moet zitten, die armen moeten getatoeëerd zijn... het is allemaal gek, gek, gek", aldus Derksen, die ook betere prestaties verwacht. "Hij moet het wel laten zien, want nu doet hij alleen maar gek. En dat is het. Misschien kan hij naar het songfestival."

Kleurrijke publieksspeler

Na het bekijken van enkele fragmenten draaide Derksen wel wat bij. Zijn tafelgenote en (sport)presentatrice Hélene Hendriks nam het zelfs voor Lang op. "Hij is leuk, lekker kleurrijk. Het is in ieder geval een speler waarvoor je naar het stadion komt, maar het is geen ideale schoonzoon. Het is toch leuk als iemand een beetje outspoken en extravagant is? Hij zegt dat hij de Eredivisie leuker maakt en dat de mensen voor hem komen. Ik denk dat hij daar ook wel gelijk in heeft."

Noa Lang schopt het op termijn tot de Europese top ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

61
61
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

38
38
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

77
77
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

168
168
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

76
76
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

162
162
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

430
430
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

104
104
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

522
522
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

302
302
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

638
638
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

164
164
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

407
407
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

182
182
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

77
77
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

120
120
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

116
116
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

299
299
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

319
319
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

447
447
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

491
491
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

508
508
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

180
180
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

217
217
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

88
88

Meer sportnieuws