Noa Lang hard aangepakt: "Bron van ergernis dat jochie"

door
Noa Lang hard aangepakt:

Noa Lang revalideert momenteel van een blessure aan de hamstrings, maar de oud-smaakmaker van Club Brugge haalde in de voorbije dagen toch weer de headlines. Op Prime Video werd immers een docureeks over de PSV-aanvaller gelanceerd. Al leverde hem dat ook weer kritiek op.

Lang was in de voorbije jaren één van de sterkhouders bij Club Brugge en won er het nodige zilverwerk. Maar vorige zomer vond hij het dringend tijd voor een nieuwe stap in zijn carrière. Zo besloot hij uiteindelijk om terug te keren naar Nederlander en tekende de Oranje-international een meerjarig contract bij PSV.

Daar ging hij ook veelbelovend van start en de Eindhovenaren zijn inmiddels aan een fenomenaal seizoen bezig. Maar het aandeel van Lang in die successen is beperkt. Door blessureleed stond hij immers maanden aan de kant. Momenteel wordt het ook weer een race tegen de klok om speelklaar te raken voor het EK.

LEES OOK: Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

Helemaal gek, gek, gek

Ondertussen was de aanvaller ook betrokken bij andere projecten. Zo werd zelfs een mini-docureeks over hem gelanceerd op Prime Video. Die kreeg de toepasselijke naam 'Lastpak', een verwijzing naar de bedenkelijke reputatie die Lang met zich meedraagt. In Nederland wordt de reeks echter met gemengde reacties onthaald.

Vrijdagavond toonde analist en criticus Johan Derksen zich bijvoorbeeld scherp bij Vandaag Inside. "Ik vind het een bron van ergernis, dat jochie. Hij weet niet hoe hij moet lopen, hoe gek zijn kousjes zitten, hoe gek zijn broekje moet zitten, die armen moeten getatoeëerd zijn... het is allemaal gek, gek, gek", aldus Derksen, die ook betere prestaties verwacht. "Hij moet het wel laten zien, want nu doet hij alleen maar gek. En dat is het. Misschien kan hij naar het songfestival."

Kleurrijke publieksspeler

Na het bekijken van enkele fragmenten draaide Derksen wel wat bij. Zijn tafelgenote en (sport)presentatrice Hélene Hendriks nam het zelfs voor Lang op. "Hij is leuk, lekker kleurrijk. Het is in ieder geval een speler waarvoor je naar het stadion komt, maar het is geen ideale schoonzoon. Het is toch leuk als iemand een beetje outspoken en extravagant is? Hij zegt dat hij de Eredivisie leuker maakt en dat de mensen voor hem komen. Ik denk dat hij daar ook wel gelijk in heeft."

Noa Lang schopt het op termijn tot de Europese top ...

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

12
12
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

50
50
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

43
43
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

145
145
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

212
212
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

58
58
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

313
313
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

115
115
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

754
754
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

162
162
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

673
673
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

70
70
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

179
179
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

229
229
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

88
88
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

181
181
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

582
582
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

33
33
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

268
268
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

569
569
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

176
176
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150

Meer sportnieuws