TRANSFERUURTJE: 'Monsterbod De Bruyne, Milan lonkt naar Anderlecht'

1068 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Monsterbod De Bruyne, Milan lonkt naar Anderlecht'

De winterse transferperiode zit erop, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds hun kribbel bij eender welke ploeg zetten. Bovendien zijn heel wat clubs al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

Jupiler Pro League

De kans is groot dat Zeno Debast komende zomer vertrekt bij RSC Anderlecht. De jonge verdediger zou alvast kunnen rekenen op belangstelling uit de Serie A. Internazionale zou hem bijvoorbeeld al een tijdje volgen. Dat geldt ook voor buur AC Milan, dat volgens Calciomercato op zijn beurt scouts naar België stuurde om naar Debast te kijken. Voorlopig is er nog niets concreets voor de Anderlecht-speler, maar de Rossoneri overwegen serieus om hem volgende zomer te rekruteren.

KRC Genk heeft een nieuwe uitgaande miljoenentransfer geweigerd. Het Laatste Nieuws beweert namelijk dat er concrete interesse heerste in Matias Galarza. De Argentijnse middenvelder kon naar verluidt naar Brazilië of de Verenigde Staten trekken, waar de mercato nog open is. Zo zouden twee officiële aanbiedingen binnen gelopen zijn, telkens van meer dan 10 miljoen euro. Maar Genk besloot telkens om vriendelijk te bedanken en heeft de nodige toekomstplannen met de middenvelder.

Bill Antonio maakte in de laatste weken flink indruk bij KV Mechelen. Daar liep zijn contract normaal gezien komende zomer af. KVM beschikte wel over een optie om zijn overeenkomst met twee jaar te verlengen, maar maakte daar geen gebruik van. In plaats daarvan schotelden ze Antonio meteen een nieuw en verbeterd contract tot 2027 voor. Vrijdag werd die verbintenis definitief beklonken.

Buitenland

Kevin De Bruyne gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in bij Manchester City. En de kans bestaat dat de draaischijf vertrekt uit het Etihad Stadium. Volgens The Times willen clubs uit het steenrijke Saudi-Arabië komende zomer een nieuwe poging wagen. Met name de vier clubs die kunnen rekenen op de steun van het publieke investeringsfonds PIF (Al-Ittihad, Al-Ahli, Al-Nassr en Al-Hilal) zouden concreet zijn. City zou zich komende zomer dan ook aan een absoluut monsterbod kunnen verwachten. Het valt echter te betwijfelen of KDB geneigd is om in te gaan op de Saudische interesse.

Onder impuls van de nieuwe co-eigenaar Jim Rattclife worden plannen gesmeed om komende zomer een exodus te houden bij Manchester United. Jongens als Christian Eriksen, Raphaël Varane, Casemiro, Harry Maguire, Scott McTominay, Aaron Wan-Bissaka en Victor Lindelöf zouden bij een toereikend bod mogen beschikken, zo meldt ESPN. Het aflopende contract van Anthony Martial zou dan weer niet verlengd worden. Tot slot zouden ook huurlingen Jadon Sancho, Donny van de Beek, Facundo Pellistri en Brandon Williams definitief mogen beschikken.

Debast heeft het potentieel voor de absolute top van Europa ...

Meest recent

Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

53
53
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

10
10
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

127
127
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

27
27
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

107
107
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

19
19
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

154
154
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

256
256
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

610
610
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

428
428
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

128
128
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

374
374
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

228
228
Degryse scherp voor twee matige sterren bij de Rode Duivels

België won met 3-2 van Senegal. Het werd een waanzinnige partij, maar uiteraard ging er ook ...

594
594
Garcia: "Ik wil in de Belgische geschiedenisboeken komen"

Rudi Garcia was uiteraard een zéér gelukkige trainer na de 3-2-zege tegen Senegal. De ...

170
170
Feest slaat om: horrorscenario treft Rode Duivels

De Rode Duivels mochten na Senegal heel even dromen. De route naar de kwartfinale leek open te ...

575
575
Tielemans redder van België: "Zij maakten het verschil"

Youri Tielemans werd de redder van het vaderland. Met twee goals wist de aanvoerder België naar ...

120
120
Hoe Garcia België stroomstoot gaf met 'geniale' ingeving

België won na verlengingen met 3-2 van Senegal. Het werd een van de meest historische matchen ...

237
237
Lukaku na wéérgaloze pot voetbal: "Heb er genoeg van"

Romelu Lukaku is een fenomeen. Als hij invalt is zijn impact o zo groot. Was al bepalend tegen ...

396
396
Wereldpers smult van België: van puinhoop tot record

WAT EEN WEDSTRIJD! België - Senegal is een van de meest historische WK-matchen ooit en ...

690
690
VS legt Bosnië over de knie en treft Rode Duivels

De Verenigde Staten speelden na de match van België tegen Bosnië en Herzegovina. Het ...

126
126
Punten van VN: kapitein trekt de kar, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels hebben zich ten koste van Senegal geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. ...

1240
1240
"Wat een circus" - Garcia maakt Duivels-fans horendol

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

187
187
GESCHIEDENIS! Duivels door op WK na penalty in minuut 125

De Rode Duivels hebben zich woensdagavond geplaatste voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Tegen ...

340
340
Ongezien! Trossard en Tielemans vliegen mekaar in de haren

De gemoederen liepen woensdagavond hoog op bij de Rode Duivels. Op een moment dat de ...

277
277

Meer sportnieuws