TRANSFERUURTJE: 'Monsterbod De Bruyne, Milan lonkt naar Anderlecht'

1068 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Monsterbod De Bruyne, Milan lonkt naar Anderlecht'

De winterse transferperiode zit erop, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds hun kribbel bij eender welke ploeg zetten. Bovendien zijn heel wat clubs al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

Jupiler Pro League

De kans is groot dat Zeno Debast komende zomer vertrekt bij RSC Anderlecht. De jonge verdediger zou alvast kunnen rekenen op belangstelling uit de Serie A. Internazionale zou hem bijvoorbeeld al een tijdje volgen. Dat geldt ook voor buur AC Milan, dat volgens Calciomercato op zijn beurt scouts naar België stuurde om naar Debast te kijken. Voorlopig is er nog niets concreets voor de Anderlecht-speler, maar de Rossoneri overwegen serieus om hem volgende zomer te rekruteren.

KRC Genk heeft een nieuwe uitgaande miljoenentransfer geweigerd. Het Laatste Nieuws beweert namelijk dat er concrete interesse heerste in Matias Galarza. De Argentijnse middenvelder kon naar verluidt naar Brazilië of de Verenigde Staten trekken, waar de mercato nog open is. Zo zouden twee officiële aanbiedingen binnen gelopen zijn, telkens van meer dan 10 miljoen euro. Maar Genk besloot telkens om vriendelijk te bedanken en heeft de nodige toekomstplannen met de middenvelder.

Bill Antonio maakte in de laatste weken flink indruk bij KV Mechelen. Daar liep zijn contract normaal gezien komende zomer af. KVM beschikte wel over een optie om zijn overeenkomst met twee jaar te verlengen, maar maakte daar geen gebruik van. In plaats daarvan schotelden ze Antonio meteen een nieuw en verbeterd contract tot 2027 voor. Vrijdag werd die verbintenis definitief beklonken.

Buitenland

Kevin De Bruyne gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in bij Manchester City. En de kans bestaat dat de draaischijf vertrekt uit het Etihad Stadium. Volgens The Times willen clubs uit het steenrijke Saudi-Arabië komende zomer een nieuwe poging wagen. Met name de vier clubs die kunnen rekenen op de steun van het publieke investeringsfonds PIF (Al-Ittihad, Al-Ahli, Al-Nassr en Al-Hilal) zouden concreet zijn. City zou zich komende zomer dan ook aan een absoluut monsterbod kunnen verwachten. Het valt echter te betwijfelen of KDB geneigd is om in te gaan op de Saudische interesse.

Onder impuls van de nieuwe co-eigenaar Jim Rattclife worden plannen gesmeed om komende zomer een exodus te houden bij Manchester United. Jongens als Christian Eriksen, Raphaël Varane, Casemiro, Harry Maguire, Scott McTominay, Aaron Wan-Bissaka en Victor Lindelöf zouden bij een toereikend bod mogen beschikken, zo meldt ESPN. Het aflopende contract van Anthony Martial zou dan weer niet verlengd worden. Tot slot zouden ook huurlingen Jadon Sancho, Donny van de Beek, Facundo Pellistri en Brandon Williams definitief mogen beschikken.

Debast heeft het potentieel voor de absolute top van Europa ...

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

29
29
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

64
64
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

14
14
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

119
119
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

118
118
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

23
23
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

110
110
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

201
201
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

54
54
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

182
182
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

37
37
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

186
186
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

264
264
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

104
104
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

410
410
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

573
573
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

148
148
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

226
226
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

306
306
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

298
298
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

580
580
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

162
162
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

174
174

Meer sportnieuws