TRANSFERUURTJE: 'Monsterbod De Bruyne, Milan lonkt naar Anderlecht'

1068 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Monsterbod De Bruyne, Milan lonkt naar Anderlecht'

De winterse transferperiode zit erop, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds hun kribbel bij eender welke ploeg zetten. Bovendien zijn heel wat clubs al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Jupiler Pro League

De kans is groot dat Zeno Debast komende zomer vertrekt bij RSC Anderlecht. De jonge verdediger zou alvast kunnen rekenen op belangstelling uit de Serie A. Internazionale zou hem bijvoorbeeld al een tijdje volgen. Dat geldt ook voor buur AC Milan, dat volgens Calciomercato op zijn beurt scouts naar België stuurde om naar Debast te kijken. Voorlopig is er nog niets concreets voor de Anderlecht-speler, maar de Rossoneri overwegen serieus om hem volgende zomer te rekruteren.

KRC Genk heeft een nieuwe uitgaande miljoenentransfer geweigerd. Het Laatste Nieuws beweert namelijk dat er concrete interesse heerste in Matias Galarza. De Argentijnse middenvelder kon naar verluidt naar Brazilië of de Verenigde Staten trekken, waar de mercato nog open is. Zo zouden twee officiële aanbiedingen binnen gelopen zijn, telkens van meer dan 10 miljoen euro. Maar Genk besloot telkens om vriendelijk te bedanken en heeft de nodige toekomstplannen met de middenvelder.

Bill Antonio maakte in de laatste weken flink indruk bij KV Mechelen. Daar liep zijn contract normaal gezien komende zomer af. KVM beschikte wel over een optie om zijn overeenkomst met twee jaar te verlengen, maar maakte daar geen gebruik van. In plaats daarvan schotelden ze Antonio meteen een nieuw en verbeterd contract tot 2027 voor. Vrijdag werd die verbintenis definitief beklonken.

Buitenland

Kevin De Bruyne gaat komende zomer zijn laatste contractjaar in bij Manchester City. En de kans bestaat dat de draaischijf vertrekt uit het Etihad Stadium. Volgens The Times willen clubs uit het steenrijke Saudi-Arabië komende zomer een nieuwe poging wagen. Met name de vier clubs die kunnen rekenen op de steun van het publieke investeringsfonds PIF (Al-Ittihad, Al-Ahli, Al-Nassr en Al-Hilal) zouden concreet zijn. City zou zich komende zomer dan ook aan een absoluut monsterbod kunnen verwachten. Het valt echter te betwijfelen of KDB geneigd is om in te gaan op de Saudische interesse.

Onder impuls van de nieuwe co-eigenaar Jim Rattclife worden plannen gesmeed om komende zomer een exodus te houden bij Manchester United. Jongens als Christian Eriksen, Raphaël Varane, Casemiro, Harry Maguire, Scott McTominay, Aaron Wan-Bissaka en Victor Lindelöf zouden bij een toereikend bod mogen beschikken, zo meldt ESPN. Het aflopende contract van Anthony Martial zou dan weer niet verlengd worden. Tot slot zouden ook huurlingen Jadon Sancho, Donny van de Beek, Facundo Pellistri en Brandon Williams definitief mogen beschikken.

Debast heeft het potentieel voor de absolute top van Europa ...

Meest recent

'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

1
1
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

15
15
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

20
20
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

211
211
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

83
83
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

590
590
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

68
68
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

42
42
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

69
69
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

60
60
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

155
155
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

287
287
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

267
267
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

461
461
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

894
894
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

140
140
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

831
831
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

213
213
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

645
645
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

226
226
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

64
64
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

191
191
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

169
169
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

1145
1145
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

623
623

Meer sportnieuws