Riemer vol lof over Club, maar waarschuwt: "In dat geval…"

334
Riemer vol lof over Club, maar waarschuwt:

RSC Anderlecht trekt voor het eerst sinds jaren zonder veel druk naar Club Brugge. Paars-Wit staat 6 punten voor en alle druk ligt bij Blauw-Zwart. Brian Riemer blikte vooruit naar dé Belgische topper.

LEES OOK: STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Anderlecht wil winnen

Riemer denkt niet dat deze topper een keerpunt zal zijn in het seizoen. “Ik denk het niet. We zitten nu in een goede positie en er is een mooie afstand tussen ons en een aantal ploegen. Wij moeten één ploeg inhalen, die teams onder ons al meerdere. Het is altijd een voordeel als je maar één ploeg moet opjagen. Als we zondag winnen in Brugge, dan wordt de druk op Club Brugge groter. We gaan naar daar om te winnen en hebben een groot geloof in onszelf”, aldus de Deense coach.

Hij had wel lof voor de selectie van Ronny Deila. “Het is wellicht, inzake kwaliteit en diepte, de ploeg die het meest heeft geïnvesteerd in zijn totale kern. Het is altijd een moeilijke verplaatsing. Ze hebben grote ambities en het is er altijd een zeer warm welkom voor ons. Het is voor ons een mooie uitdaging om daar te spelen. We hebben een aantal spelers die dergelijke topmatchen graag spelen. We hebben veel respect voor Club Brugge, maar we voelen dat wij ook een progressie maken als ploeg. Ik ben er zeker van dat het een goede match zal zijn."

Zonder Thiago

Igor Thiago is niet van de partij. Riemer ziet dat niet meteen als een enorm voordeel voor Anderlecht. Ferran Jutgla kan hem immers ook bekoren.

"Thiago is een goed aanspeelpunt, vooral als ze zelf onder druk staan. Jutgla is ook een zeer goede spits, maar met andere kwaliteiten. We zullen rekening houden met zijn kwaliteiten. Globaal gezien zal één speler weinig verschil maken. Club Brugge heeft een ruime kern en ze zullen een goed elftal op de been kunnen brengen. We zullen moeten strijden, goed verdedigen en zelf ook onze offensieve kracht tonen. “

Gaat RSCA winnen in Brugge?

Meest recent

Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

11
11
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

20
20
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

24
24
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

39
39
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

65
65
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

188
188
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

48
48
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

116
116
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

97
97
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

360
360
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

150
150
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

208
208
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

100
100
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

391
391
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

157
157
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

325
325
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

228
228
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

189
189
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

160
160
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

133
133
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

227
227
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

308
308
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

109
109
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

142
142
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

121
121

Meer sportnieuws