Riemer vol lof over Club, maar waarschuwt: "In dat geval…"

334 stemmen
Riemer vol lof over Club, maar waarschuwt:

RSC Anderlecht trekt voor het eerst sinds jaren zonder veel druk naar Club Brugge. Paars-Wit staat 6 punten voor en alle druk ligt bij Blauw-Zwart. Brian Riemer blikte vooruit naar dé Belgische topper.

LEES OOK: Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht wil winnen

Riemer denkt niet dat deze topper een keerpunt zal zijn in het seizoen. “Ik denk het niet. We zitten nu in een goede positie en er is een mooie afstand tussen ons en een aantal ploegen. Wij moeten één ploeg inhalen, die teams onder ons al meerdere. Het is altijd een voordeel als je maar één ploeg moet opjagen. Als we zondag winnen in Brugge, dan wordt de druk op Club Brugge groter. We gaan naar daar om te winnen en hebben een groot geloof in onszelf”, aldus de Deense coach.

Hij had wel lof voor de selectie van Ronny Deila. “Het is wellicht, inzake kwaliteit en diepte, de ploeg die het meest heeft geïnvesteerd in zijn totale kern. Het is altijd een moeilijke verplaatsing. Ze hebben grote ambities en het is er altijd een zeer warm welkom voor ons. Het is voor ons een mooie uitdaging om daar te spelen. We hebben een aantal spelers die dergelijke topmatchen graag spelen. We hebben veel respect voor Club Brugge, maar we voelen dat wij ook een progressie maken als ploeg. Ik ben er zeker van dat het een goede match zal zijn."

Zonder Thiago

Igor Thiago is niet van de partij. Riemer ziet dat niet meteen als een enorm voordeel voor Anderlecht. Ferran Jutgla kan hem immers ook bekoren.

"Thiago is een goed aanspeelpunt, vooral als ze zelf onder druk staan. Jutgla is ook een zeer goede spits, maar met andere kwaliteiten. We zullen rekening houden met zijn kwaliteiten. Globaal gezien zal één speler weinig verschil maken. Club Brugge heeft een ruime kern en ze zullen een goed elftal op de been kunnen brengen. We zullen moeten strijden, goed verdedigen en zelf ook onze offensieve kracht tonen. “

Gaat RSCA winnen in Brugge?

Meest recent

Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

234
234
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

26
26
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

430
430
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

95
95
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

67
67
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

560
560
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

610
610
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

125
125
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

250
250
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

118
118
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

493
493
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

183
183
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

131
131
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

767
767
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

349
349
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

676
676
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

598
598
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

837
837
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

71
71
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

217
217
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

165
165
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

765
765
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

366
366
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

246
246
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

183
183

Meer sportnieuws