Riemer vol lof over Club, maar waarschuwt: "In dat geval…"

door
Riemer vol lof over Club, maar waarschuwt:

RSC Anderlecht trekt voor het eerst sinds jaren zonder veel druk naar Club Brugge. Paars-Wit staat 6 punten voor en alle druk ligt bij Blauw-Zwart. Brian Riemer blikte vooruit naar dé Belgische topper.

LEES OOK: Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Anderlecht wil winnen

Riemer denkt niet dat deze topper een keerpunt zal zijn in het seizoen. “Ik denk het niet. We zitten nu in een goede positie en er is een mooie afstand tussen ons en een aantal ploegen. Wij moeten één ploeg inhalen, die teams onder ons al meerdere. Het is altijd een voordeel als je maar één ploeg moet opjagen. Als we zondag winnen in Brugge, dan wordt de druk op Club Brugge groter. We gaan naar daar om te winnen en hebben een groot geloof in onszelf”, aldus de Deense coach.

Hij had wel lof voor de selectie van Ronny Deila. “Het is wellicht, inzake kwaliteit en diepte, de ploeg die het meest heeft geïnvesteerd in zijn totale kern. Het is altijd een moeilijke verplaatsing. Ze hebben grote ambities en het is er altijd een zeer warm welkom voor ons. Het is voor ons een mooie uitdaging om daar te spelen. We hebben een aantal spelers die dergelijke topmatchen graag spelen. We hebben veel respect voor Club Brugge, maar we voelen dat wij ook een progressie maken als ploeg. Ik ben er zeker van dat het een goede match zal zijn."

Zonder Thiago

Igor Thiago is niet van de partij. Riemer ziet dat niet meteen als een enorm voordeel voor Anderlecht. Ferran Jutgla kan hem immers ook bekoren.

"Thiago is een goed aanspeelpunt, vooral als ze zelf onder druk staan. Jutgla is ook een zeer goede spits, maar met andere kwaliteiten. We zullen rekening houden met zijn kwaliteiten. Globaal gezien zal één speler weinig verschil maken. Club Brugge heeft een ruime kern en ze zullen een goed elftal op de been kunnen brengen. We zullen moeten strijden, goed verdedigen en zelf ook onze offensieve kracht tonen. “

Gaat RSCA winnen in Brugge?

Meest recent

KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

34
34
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

38
38
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

15
15
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

21
21
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

94
94
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

85
85
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

106
106
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

161
161
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

65
65
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

273
273
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

143
143
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

463
463
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

1131
1131
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

61
61
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

155
155
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

157
157
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

280
280
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

75
75
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

59
59
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

573
573
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

122
122
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

396
396
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

624
624
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

312
312
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

372
372

Meer sportnieuws