Riemer vol lof over Club, maar waarschuwt: "In dat geval…"

334 stemmen
Riemer vol lof over Club, maar waarschuwt:

RSC Anderlecht trekt voor het eerst sinds jaren zonder veel druk naar Club Brugge. Paars-Wit staat 6 punten voor en alle druk ligt bij Blauw-Zwart. Brian Riemer blikte vooruit naar dé Belgische topper.

LEES OOK: Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht wil winnen

Riemer denkt niet dat deze topper een keerpunt zal zijn in het seizoen. “Ik denk het niet. We zitten nu in een goede positie en er is een mooie afstand tussen ons en een aantal ploegen. Wij moeten één ploeg inhalen, die teams onder ons al meerdere. Het is altijd een voordeel als je maar één ploeg moet opjagen. Als we zondag winnen in Brugge, dan wordt de druk op Club Brugge groter. We gaan naar daar om te winnen en hebben een groot geloof in onszelf”, aldus de Deense coach.

Hij had wel lof voor de selectie van Ronny Deila. “Het is wellicht, inzake kwaliteit en diepte, de ploeg die het meest heeft geïnvesteerd in zijn totale kern. Het is altijd een moeilijke verplaatsing. Ze hebben grote ambities en het is er altijd een zeer warm welkom voor ons. Het is voor ons een mooie uitdaging om daar te spelen. We hebben een aantal spelers die dergelijke topmatchen graag spelen. We hebben veel respect voor Club Brugge, maar we voelen dat wij ook een progressie maken als ploeg. Ik ben er zeker van dat het een goede match zal zijn."

Zonder Thiago

Igor Thiago is niet van de partij. Riemer ziet dat niet meteen als een enorm voordeel voor Anderlecht. Ferran Jutgla kan hem immers ook bekoren.

"Thiago is een goed aanspeelpunt, vooral als ze zelf onder druk staan. Jutgla is ook een zeer goede spits, maar met andere kwaliteiten. We zullen rekening houden met zijn kwaliteiten. Globaal gezien zal één speler weinig verschil maken. Club Brugge heeft een ruime kern en ze zullen een goed elftal op de been kunnen brengen. We zullen moeten strijden, goed verdedigen en zelf ook onze offensieve kracht tonen. “

Gaat RSCA winnen in Brugge?

Meest recent

Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

38
38
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

7
7
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

106
106
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

19
19
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

178
178
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

28
28
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

24
24
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

60
60
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

107
107
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

178
178
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

778
778
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

150
150
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

221
221
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

190
190
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

172
172
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

282
282
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

46
46
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

52
52
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

190
190
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

532
532
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

267
267
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

249
249
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

144
144
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

93
93
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

481
481

Meer sportnieuws