Riemer vol lof over Club, maar waarschuwt: "In dat geval…"

door
Riemer vol lof over Club, maar waarschuwt:

RSC Anderlecht trekt voor het eerst sinds jaren zonder veel druk naar Club Brugge. Paars-Wit staat 6 punten voor en alle druk ligt bij Blauw-Zwart. Brian Riemer blikte vooruit naar dé Belgische topper.

LEES OOK: Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Anderlecht wil winnen

Riemer denkt niet dat deze topper een keerpunt zal zijn in het seizoen. “Ik denk het niet. We zitten nu in een goede positie en er is een mooie afstand tussen ons en een aantal ploegen. Wij moeten één ploeg inhalen, die teams onder ons al meerdere. Het is altijd een voordeel als je maar één ploeg moet opjagen. Als we zondag winnen in Brugge, dan wordt de druk op Club Brugge groter. We gaan naar daar om te winnen en hebben een groot geloof in onszelf”, aldus de Deense coach.

Hij had wel lof voor de selectie van Ronny Deila. “Het is wellicht, inzake kwaliteit en diepte, de ploeg die het meest heeft geïnvesteerd in zijn totale kern. Het is altijd een moeilijke verplaatsing. Ze hebben grote ambities en het is er altijd een zeer warm welkom voor ons. Het is voor ons een mooie uitdaging om daar te spelen. We hebben een aantal spelers die dergelijke topmatchen graag spelen. We hebben veel respect voor Club Brugge, maar we voelen dat wij ook een progressie maken als ploeg. Ik ben er zeker van dat het een goede match zal zijn."

Zonder Thiago

Igor Thiago is niet van de partij. Riemer ziet dat niet meteen als een enorm voordeel voor Anderlecht. Ferran Jutgla kan hem immers ook bekoren.

"Thiago is een goed aanspeelpunt, vooral als ze zelf onder druk staan. Jutgla is ook een zeer goede spits, maar met andere kwaliteiten. We zullen rekening houden met zijn kwaliteiten. Globaal gezien zal één speler weinig verschil maken. Club Brugge heeft een ruime kern en ze zullen een goed elftal op de been kunnen brengen. We zullen moeten strijden, goed verdedigen en zelf ook onze offensieve kracht tonen. “

Gaat RSCA winnen in Brugge?

Meest recent

Franky Van der Elst compleet verrast: woorden raken diep

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

91
91
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

16
16
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

67
67
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

31
31
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

186
186
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

256
256
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

96
96
Kopzorgen voor Hubert: gedecimeerd Union tegen Club?

Union ging vorig weekend met 1-3 winnen op Anderlecht en zorgde er zo voor dat de voorsprong van ...

121
121
'Cercle moet knoop doorhakken over WK-ganger'

Voor Cercle Brugge staat er in de laatste wedstrijden van het seizoen in principe niets meer op het ...

47
47
'Hongaars international op weg naar Jupiler Pro League'

We zouden dit seizoen in een aantal Europese competities weleens een verrassende kampioen kunnen ...

65
65
'Uitstekend nieuws Garcia: Rode Duivel maakt comeback'

Binnen twee weken moet Rudi Garcia bekend maken welke Rode Duivels hij zal meenemen naar het WK. De ...

112
112
Trainersdilemma Essevee: Colpaert spreekt duidelijke taal

Voor Zulte Waregem staat er dit seizoen eigenlijk niets meer op het spel, want in de Relegation ...

64
64
'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

219
219
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

20
20
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

95
95
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

150
150
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

200
200
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

135
135
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

83
83
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

67
67
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

119
119
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

86
86
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

351
351
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

418
418
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

398
398

Meer sportnieuws