Vrancken onder druk? Dit is het antwoord van De Condé

door
Vrancken onder druk? Dit is het antwoord van De Condé

Bij KRC Genk draait het eigenlijk al een jaar vierkant. De Limburgers verloren na een povere terugronde alsnog de landstitel. Dit seizoen kent het dan weer een vervolg van dat seizoenseinde.

Racing Genk staat momenteel zevende en zal nog heel hard moeten knokken om de top zes te halen. Wouter Vrancken miste al twee doelen en kan hij het zich nog veroorloven om ook een derde doel te missen?

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Genk al jaar op de sukkel

Racing Genk hoopte Europees te overwinteren, maar dat lukte niet na een matige campagne. In de Beker van België werd het uitgeschakeld door KV Oostende. Een blamage. De druk staat dus stevig op de ketel om de top zes te halen.

Head of Football Dimitri De Condé wil echter niet weten van een coach die onder druk staat. “Neen. De resultaten zijn niet wat ze moeten zijn, maar Wouter is daar maar een onderdeel van. Ik hoor daar ook bij, net als de spelers."

Vrancken niet onder druk

Racing Genk wil stabiliteit, want voor de komst van Vrancken was het een komen en gaan van trainers. Het is goed dat de club die stabiliteit wil behouden. Het is vaak dé sleutel tot succes.

"Vorig jaar zijn wij een langdurig contract aangegaan met Vrancken. Dat zorgt er ook voor dat er geen heksenjacht is op de coach, en dat was vroeger wel anders. Ik voel me daar goed bij, dat we dat contract toen hebben afgesloten. Ons seizoen is voorlopig net geslaagd als we de play-offs halen. We hadden graag Europees willen overwinteren en dan is er die bekermatch. Na die match hebben de spelers mij gezien zoals ze dat zelden meegemaakt hebben. Zoiets kon niet”, zei de sportieve baas van Genk.

Gaat Vrancken het tij keren?

Meest recent

Euvrard laat koppen rollen: Standard dumpt kwartet

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

7
7
AA Gent slikt bittere pil: zware blessure toptalent

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

20
20
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

138
138
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

132
132
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

92
92
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

371
371
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

207
207
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

140
140
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

120
120
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

180
180
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

59
59
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

583
583
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

49
49
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

68
68
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

100
100
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

396
396
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

58
58
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

146
146
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

103
103
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

168
168
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

353
353
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

358
358
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

268
268
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

121
121

Meer sportnieuws