Leko gelooft in stunt op Union: "Ze zijn Barça niet"

door
Leko gelooft in stunt op Union:

Ivan Leko werd tijdens de winterstop aangesteld als nieuwe trainer van Standard na het ontslag van Carl Hoefkens, maar veel plezier heeft de Kroaat daar nog niet aan beleefd. Ook hij krijgt de Luikse motor niet aan de praat en na een magere vijf op achttien vecht Standard nog steeds voor het behoud.

Met nog vier speeldagen te gaan heeft Standard amper drie punten voorsprong op de play-downs en er wacht hen bovendien nog een loodzwaar programma. Ze spelen de komende weken nog tegen AA Gent en KRC Genk, terwijl ze zondag op bezoek moeten bij de ongenaakbare leider Union.

LEES OOK: 'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Leko vindt Union niet onoverwinnelijk

Gezien de huidige vorm van beide teams - Standard verloor vorige week in Westerlo, Union schakelde donderdag nog Frankfurt uit in de Conference League - lijkt een zege een utopie voor de Rouches. Maar dat ziet Leko echter anders.

"Het is niet dat wij een derdeklasser zijn die op bezoek moet bij Barça", stelt hij met een boutade bij Sudpresse. "Wij hebben ook onze kwaliteiten en we zullen al het mogelijke doen om die te tonen op het veld van een goede club, die echter geen onoverwinnelijke tegenstander is."

"Standard kan iedereen verslaan"

Onverwinnelijk is Union niet, maar veel scheelt het dit seizoen toch niet. Van hun 40 officiële wedstrijden verloren ze er dit seizoen amper vijf: tegen KV Mechelen en Genk in de competitie, tegen Liverpool en LASK in de Europa League en tegen Club Brugge in de beker. In de competitie zijn ze al sinds 16 september ongeslagen.

"Union is een sterk collectief dat al lange tijd zijn kracht toont, maar dat betekent niet dat we bij voorbaat verslagen zijn", vindt Leko echter. "Als je bang bent omdat het een goede ploeg is, dan blijf je beter thuis. Als Standard 100 procent is, dan kan het iedereen in de ogen kijken. Het zal aan ons zijn om van de eerste minuut top te zijn."

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'
391

Geloof je in een stunt van Standard in het Dudenpark?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

32
32
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

74
74
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

80
80
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

82
82
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

170
170
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

220
220
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

144
144
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

66
66
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

38
38
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

500
500
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

352
352
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

589
589
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

349
349
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

108
108
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

118
118
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

432
432
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

163
163
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

261
261
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

112
112
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

275
275
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

475
475
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

200
200
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

73
73
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

585
585

Meer sportnieuws