'Club Brugge strijdt met Union om nieuwe aanvaller'

door
'Club Brugge strijdt met Union om nieuwe aanvaller'

Dit seizoen trokken weer verschillende smaakmakers uit de Jupiler Pro League voor een pak miljoenen naar het buitenland. De clubs blijven de markt dan ook afspeuren naar talenten die op termijn een veelvoud kunnen opbrengen. Union SG en Club Brugge zouden daarbij alvast hun zinnen hebben gezet op dezelfde speler.

Club en Union toonden zich in de voorbije seizoenen een voorbeeld met hun transferpolitiek. Blauw-Zwart wist bijvoorbeeld miljoenen op te halen met de verkoop van jongens als Charles De Ketelaere, Odilon Kossounou en Abakar Sylla. Recentelijk werd ook Igor Thiago aan dat lijstje toegevoegd.

Maar Union moet daar nauwelijks voor onder doen. Sinds de terugkeer op het hoogste niveau maakten ook de Brusselaars grote winsten met de verkoop van spelers. Denk aan Dante Vanzeir, Deniz Undav en Casper Nielsen. Afgelopen zomer bracht Victor Boniface zelfs ruim 20 miljoen euro op.

LEES OOK: Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

Goudhaantje bij Charlton

Ook in hun huidige selecties hebben beide clubs weer verschillende jongens rondlopen die op termijn een aardige duit kunnen opbrengen. Club en Union blijven dan ook de markt afspeuren naar nieuwe talenten die op termijn hetzelfde traject kunnen afleggen. Daarbij zouden ze in mekaars vaarwater terecht zijn gekomen.

Zo meldt Football Insider dat beide Belgische topclubs een oogje hebben laten vallen op Patrick Casey. Deze Ierse jeugd-international ligt momenteel onder contract bij de Engelse tweedeklasser Charlton Athletic. Daar scoort hij echter al een heel seizoen aan de lopende band namens de beloften.

Schotse en Engelse concurrentie

Bovengenoemde bron beweert dat Club Brugge en Union de 18-jarige aanvaller al meermaals zijn komen scouten. Voorlopig lijkt er wel nog geen sprake van een concreet bod. Bovendien heerst er de nodige concurrentie voor Casey. Ook Celtic Glasgow zou immers zijn zinnen hebben gezet op de jongeling. Vanuit Engeland toont Brighton dan weer belangstelling.

Welke club heeft momenteel de beste scouting?

Meest recent

Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

0
0
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

32
32
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

46
46
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

24
24
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

38
38
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

268
268
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

91
91
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

21
21
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

42
42
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

231
231
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

312
312
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

93
93
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

261
261
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

335
335
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

407
407
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

318
318
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

114
114
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

588
588
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

743
743
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

243
243
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

325
325
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

71
71
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

133
133
Nieuw goudhaantje voor KRC Genk: "Legacy voortzetten"

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

339
339

Meer sportnieuws