'Club Brugge strijdt met Union om nieuwe aanvaller'

door
'Club Brugge strijdt met Union om nieuwe aanvaller'

Dit seizoen trokken weer verschillende smaakmakers uit de Jupiler Pro League voor een pak miljoenen naar het buitenland. De clubs blijven de markt dan ook afspeuren naar talenten die op termijn een veelvoud kunnen opbrengen. Union SG en Club Brugge zouden daarbij alvast hun zinnen hebben gezet op dezelfde speler.

Club en Union toonden zich in de voorbije seizoenen een voorbeeld met hun transferpolitiek. Blauw-Zwart wist bijvoorbeeld miljoenen op te halen met de verkoop van jongens als Charles De Ketelaere, Odilon Kossounou en Abakar Sylla. Recentelijk werd ook Igor Thiago aan dat lijstje toegevoegd.

Maar Union moet daar nauwelijks voor onder doen. Sinds de terugkeer op het hoogste niveau maakten ook de Brusselaars grote winsten met de verkoop van spelers. Denk aan Dante Vanzeir, Deniz Undav en Casper Nielsen. Afgelopen zomer bracht Victor Boniface zelfs ruim 20 miljoen euro op.

LEES OOK: 'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Goudhaantje bij Charlton

Ook in hun huidige selecties hebben beide clubs weer verschillende jongens rondlopen die op termijn een aardige duit kunnen opbrengen. Club en Union blijven dan ook de markt afspeuren naar nieuwe talenten die op termijn hetzelfde traject kunnen afleggen. Daarbij zouden ze in mekaars vaarwater terecht zijn gekomen.

Zo meldt Football Insider dat beide Belgische topclubs een oogje hebben laten vallen op Patrick Casey. Deze Ierse jeugd-international ligt momenteel onder contract bij de Engelse tweedeklasser Charlton Athletic. Daar scoort hij echter al een heel seizoen aan de lopende band namens de beloften.

Schotse en Engelse concurrentie

Bovengenoemde bron beweert dat Club Brugge en Union de 18-jarige aanvaller al meermaals zijn komen scouten. Voorlopig lijkt er wel nog geen sprake van een concreet bod. Bovendien heerst er de nodige concurrentie voor Casey. Ook Celtic Glasgow zou immers zijn zinnen hebben gezet op de jongeling. Vanuit Engeland toont Brighton dan weer belangstelling.

Welke club heeft momenteel de beste scouting?

Meest recent

Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

25
25
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

51
51
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

24
24
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

44
44
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

126
126
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

102
102
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

18
18
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

362
362
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

219
219
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

111
111
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

273
273
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

543
543
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

78
78
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

143
143
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

331
331
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

224
224
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

161
161
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

176
176
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

260
260
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

717
717
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

420
420
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

477
477
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

336
336
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

279
279
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

135
135

Meer sportnieuws