'Club Brugge strijdt met Union om nieuwe aanvaller'

door
'Club Brugge strijdt met Union om nieuwe aanvaller'

Dit seizoen trokken weer verschillende smaakmakers uit de Jupiler Pro League voor een pak miljoenen naar het buitenland. De clubs blijven de markt dan ook afspeuren naar talenten die op termijn een veelvoud kunnen opbrengen. Union SG en Club Brugge zouden daarbij alvast hun zinnen hebben gezet op dezelfde speler.

Club en Union toonden zich in de voorbije seizoenen een voorbeeld met hun transferpolitiek. Blauw-Zwart wist bijvoorbeeld miljoenen op te halen met de verkoop van jongens als Charles De Ketelaere, Odilon Kossounou en Abakar Sylla. Recentelijk werd ook Igor Thiago aan dat lijstje toegevoegd.

Maar Union moet daar nauwelijks voor onder doen. Sinds de terugkeer op het hoogste niveau maakten ook de Brusselaars grote winsten met de verkoop van spelers. Denk aan Dante Vanzeir, Deniz Undav en Casper Nielsen. Afgelopen zomer bracht Victor Boniface zelfs ruim 20 miljoen euro op.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Goudhaantje bij Charlton

Ook in hun huidige selecties hebben beide clubs weer verschillende jongens rondlopen die op termijn een aardige duit kunnen opbrengen. Club en Union blijven dan ook de markt afspeuren naar nieuwe talenten die op termijn hetzelfde traject kunnen afleggen. Daarbij zouden ze in mekaars vaarwater terecht zijn gekomen.

Zo meldt Football Insider dat beide Belgische topclubs een oogje hebben laten vallen op Patrick Casey. Deze Ierse jeugd-international ligt momenteel onder contract bij de Engelse tweedeklasser Charlton Athletic. Daar scoort hij echter al een heel seizoen aan de lopende band namens de beloften.

Schotse en Engelse concurrentie

Bovengenoemde bron beweert dat Club Brugge en Union de 18-jarige aanvaller al meermaals zijn komen scouten. Voorlopig lijkt er wel nog geen sprake van een concreet bod. Bovendien heerst er de nodige concurrentie voor Casey. Ook Celtic Glasgow zou immers zijn zinnen hebben gezet op de jongeling. Vanuit Engeland toont Brighton dan weer belangstelling.

Welke club heeft momenteel de beste scouting?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

35
35
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

20
20
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

38
38
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

49
49
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

44
44
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

80
80
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

93
93
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

263
263
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

106
106
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

280
280
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

39
39
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

399
399
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

128
128
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

88
88
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

282
282
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

139
139
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

415
415
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

123
123

Meer sportnieuws