'Guardiola zet zinnen op peperdure opvolger De Bruyne'

door
'Guardiola zet zinnen op peperdure opvolger De Bruyne'

Kevin De Bruyne heeft op weergaloze wijze zijn comeback gemaakt na maanden van blessureleed. Hoewel hij straks alweer 33 jaar oud wordt, blijft de spelmaker dus een cruciale pion bij Manchester City. Desondanks wordt ook al aan zijn opvolging gedacht.

Nadat hij enkele seizoenen het mooie weer had gemaakt in de Bundesliga, keerde KDB in de zomer van 2015 door de grote poort terug naar de Premier League. Coach Pep Guardiola had namelijk miljoenen over om hem op te nemen in zijn project bij Manchester City. En dat bleek een uitstekende investering.

Bij de Engelse topclub groeide De Bruyne immers uit tot één van de beste spelmakers ter wereld. Zo kroonde hij zich inmiddels al vier keer tot assist-koning in de Premier League. Hij werd ook twee keer verkozen tot 'Speler vh Jaar' door spelersvakbond PFA en haalde meermaals het 'Elftal vh Jaar' van de UEFA.

LEES OOK: Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Herfst van carrière nadert

Ook op collectief vlak haalden De Bruyne en City de ene prijs na de andere in huis. Inmiddels werd de Rode Duivel al vijf keer landskampioen in Manchester en won hij er tal van nationale bekers. Vorig seizoen kwam daar ook nog eens de langverwachte eindzege in de Champions League bovenop.

De Bruyne heeft in het Etihad Stadium dus al bijna alles gewonnen wat hij er kan winnen, desondanks blijft hij hongerig naar nieuwe successen. En in de voorbije weken bewees de middenvelder meermaals dat hij nog steeds van goudwaarde is voor zijn ploeg. Maar de leeftijd begint stilaan toch zijn tol te eisen.

Duits goudklompje

Zo ondervindt KDB steeds vaker last aan de hamstrings, niet onlogisch gezien de hoeveelheid matchen die hij in de voorbije jaren afwerkte. En hoewel van een vertrek momenteel geen sprake is, dwingt het City toch ook om al uit te kijken naar een eventuele opvolger. Volgens BILD heeft Guardiola daarvoor zijn zinnen gezet op Florian Wirtz. Het Duitse goudhaantje is bezig aan een grandioos seizoen bij Bayer Leverkusen. Al lijkt hij er niet te vertrekken voor een som van minder dan 100 miljoen euro.

De Bruyne hoort op zijn positie nog steeds bij de drie beste spelers ter wereld ...

Meest recent

'Club Brugge tot uiterste: miljoenen voor dubbele transferbom'

Nu het ticket voor de tussenronde van de Champions League op zak is, wil Club Brugge KV zijn ...

0
0
'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

75
75
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

63
63
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

85
85
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

120
120
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

157
157
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

56
56
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

192
192
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

70
70
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

86
86
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

451
451
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

406
406
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

854
854
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

298
298
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

42
42
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

455
455
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

274
274
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1051
1051
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

351
351
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

401
401
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

109
109
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

676
676
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

277
277
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

128
128

Meer sportnieuws