Ruud Vormer gooit toekomstplannen op tafel

1451
Ruud Vormer gooit toekomstplannen op tafel

In de Challenger Pro League nadert de titelstrijd stilaan zijn ontknoping. Zulte Waregem, momenteel derde in het klassement, kan in de laatste rechte lijn alvast rekenen op heel wat ervaring krachten. Zo ook Ruud Vormer, die zijn zinnen op promotie heeft gezet.

De Nederlandse middenvelder werd destijds naar ons land gehaald door Club Brugge. Vormer groeide al snel uit tot een vaste sterkhouder bij Blauw-Zwart en droeg meerdere seizoenen de aanvoerdersband. Hij hielp Club onder meer aan vijf titels en een beker. In 2017 veroverde de middenvelder ook de Gouden Schoen.

Maar in het seizoen 2021-2022 begon hij steeds minder minuten te maken en begin vorig seizoen werd hij zelfs helemaal naar de kant geschoven bij de Bruggelingen. In januari van 2023 besloot hij dan ook om voor de laatste maanden van zijn contract op huurbasis te vertrekken.

LEES OOK: Club greep naas terugkeer icoon: "Kwamen er niet uit"

Promotie als bekroning

Zo belandde Vormer bij Zulte Waregem. Daar kon hij eveneens al snel zijn stempel drukken. Vormer kreeg er echter af te rekenen met het nodige blessureleed en zijn ploeg was uiteindelijk niet in staat om het behoud te vrijwaren. Desondanks besloot hij zijn contract toch te verlengen en mee te degraderen.

Maar hoewel Essevee in de voorbije weken een aantal steken liet vallen, heeft Vormer nog steeds zijn zinnen gezet op promotie. "Ik wil met Zulte Waregem absoluut terug naar de Jupiler Pro League, dat zou een mooie bekroning zijn van mijn loopbaan", klinkt het bij Het Nieuwsblad.

Toekomstig analist

Indien het dit seizoen niet lukt, volgt in de komende jaargang echter nog een kans. Vormer bevestigt immers dat hij wil doorgaan als profvoetballer. Zijn contract loopt ook tot medio 2025. Wat er daarna zal gebeuren weet de Nederlander voorlopig nog niet. Al heeft hij wel een ideetje welke richting hij uit wil gaan. "Ik hoop toch ergens in de sport actief te blijven, maar dat zijn zorgen voor later. Misschien word ik wel tv-analist", aldus de middenvelder.

Vormer zou een goede TV-analist zijn ...

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

32
32
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

75
75
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

85
85
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

821
821
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

206
206
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

193
193
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

197
197
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

69
69
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

180
180
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

200
200
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

85
85
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

69
69
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

29
29
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

114
114
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

287
287
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

189
189
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

429
429
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

360
360
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

148
148
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

162
162
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

259
259
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

234
234
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

296
296
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

340
340
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

256
256

Meer sportnieuws