Ruud Vormer gooit toekomstplannen op tafel

door
Ruud Vormer gooit toekomstplannen op tafel

In de Challenger Pro League nadert de titelstrijd stilaan zijn ontknoping. Zulte Waregem, momenteel derde in het klassement, kan in de laatste rechte lijn alvast rekenen op heel wat ervaring krachten. Zo ook Ruud Vormer, die zijn zinnen op promotie heeft gezet.

De Nederlandse middenvelder werd destijds naar ons land gehaald door Club Brugge. Vormer groeide al snel uit tot een vaste sterkhouder bij Blauw-Zwart en droeg meerdere seizoenen de aanvoerdersband. Hij hielp Club onder meer aan vijf titels en een beker. In 2017 veroverde de middenvelder ook de Gouden Schoen.

Maar in het seizoen 2021-2022 begon hij steeds minder minuten te maken en begin vorig seizoen werd hij zelfs helemaal naar de kant geschoven bij de Bruggelingen. In januari van 2023 besloot hij dan ook om voor de laatste maanden van zijn contract op huurbasis te vertrekken.

LEES OOK: Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

Promotie als bekroning

Zo belandde Vormer bij Zulte Waregem. Daar kon hij eveneens al snel zijn stempel drukken. Vormer kreeg er echter af te rekenen met het nodige blessureleed en zijn ploeg was uiteindelijk niet in staat om het behoud te vrijwaren. Desondanks besloot hij zijn contract toch te verlengen en mee te degraderen.

Maar hoewel Essevee in de voorbije weken een aantal steken liet vallen, heeft Vormer nog steeds zijn zinnen gezet op promotie. "Ik wil met Zulte Waregem absoluut terug naar de Jupiler Pro League, dat zou een mooie bekroning zijn van mijn loopbaan", klinkt het bij Het Nieuwsblad.

Toekomstig analist

Indien het dit seizoen niet lukt, volgt in de komende jaargang echter nog een kans. Vormer bevestigt immers dat hij wil doorgaan als profvoetballer. Zijn contract loopt ook tot medio 2025. Wat er daarna zal gebeuren weet de Nederlander voorlopig nog niet. Al heeft hij wel een ideetje welke richting hij uit wil gaan. "Ik hoop toch ergens in de sport actief te blijven, maar dat zijn zorgen voor later. Misschien word ik wel tv-analist", aldus de middenvelder.

Vormer zou een goede TV-analist zijn ...

Meest recent

Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

27
27
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

158
158
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

49
49
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

23
23
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

64
64
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

170
170
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

56
56
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

259
259
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

765
765
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

38
38
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

249
249
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

50
50
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

250
250
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

74
74
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

223
223
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

40
40
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

85
85
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

147
147
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

392
392
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

237
237
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

94
94
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

76
76
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

96
96
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

49
49
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

488
488

Meer sportnieuws