Mannaert laat licht schijnen op terugkeer Yaremchuk

door
Mannaert laat licht schijnen op terugkeer Yaremchuk

Club Brugge strijkt straks een recordsom op voor Igor Thiago, die voor ongeveer 37 miljoen naar Brentford verhuist. Geld waarmee Blauw-Zwart dan weer op jacht kan gaan naar een nieuwe aanvalsleider. Of blijven de centen gewoon op zak?

Volgens coach Ronny Deila is de wereldwijde zoektocht naar een opvolger voor Thiago diep in de punt alvast reeds voorzichtig ingezet, maar met onder andere Victor Barbera, Kaye Furo en de verhuurde Romeo Vermant lopen er toch al heel wat talentvolle spitsen rond in Jan Breydel.

Herkansing voor Yaremchuk?

Indien de Spanjaard gewoon op post blijft kunnen zij eventueel dienen als back-ups voor Ferran Jutglà. Al keert volgende zomer mogelijk ook Roman Yaremchuk weer terug naar Brugge. De geflopte recordaankoop van maar liefst 17 miljoen vertoeft momenteel op uitleenbasis in Valencia.

Na een stroeve start heeft Yaremchuk zijn draai daar stilaan gevonden, en dus hoopt hij zelf om in Spanje te blijven. Vermits er geen sprake is van een aankoopoptie zal Valencia dan wel een akkoord moeten vinden met Club, dat ongetwijfeld een deel van haar investering wil recupereren.

Mannaert zet deur op kier

In gesprek met Marca liet Vincent Mannaert nu zijn licht schijnen op het dossier. "We hebben veel aandacht voor Yaremchuk. Zijn evolutie is prima. We beseffen ook dat hij meer in zijn mars heeft", aldus de afscheidnemend CEO, die voorts echter niet teveel in zijn kaarten wil laten kijken.

"Dit is nog niet het moment om over de toekomst te praten. Binnen een zes à achttal weken zullen wij en Valencia weten wat we willen voor volgend seizoen. We zoeken de beste oplossing voor alle partijen", besluit Mannaert, die wel aanstipt dat Club sowieso drie speerpunten nodig heeft.

Hinken op twee gedachten

"Thiago vertrekt, maar we hebben ook nog Barbera", klinkt het onder meer. Afwachten dus of Yaremchuk de kans krijgt om zijn prijskaartje alsnog te rechtvaardigen, óf met welk bedrag Club vrede neemt in het andere scenario. Voorlopig heeft Valencia nog geen stappen ondernomen.

Ziet u Yaremchuk nog terugkeren naar Club?

Meest recent

'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

18
18
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

8
8
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

79
79
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

42
42
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

196
196
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

24
24
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

109
109
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

273
273
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

310
310
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

164
164
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

536
536
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

354
354
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

77
77
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

181
181
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

123
123
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

111
111
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

156
156
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

428
428
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

655
655
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

329
329
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

185
185
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

153
153
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

541
541
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

527
527
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

155
155

Meer sportnieuws