Mannaert laat licht schijnen op terugkeer Yaremchuk

door
Mannaert laat licht schijnen op terugkeer Yaremchuk

Club Brugge strijkt straks een recordsom op voor Igor Thiago, die voor ongeveer 37 miljoen naar Brentford verhuist. Geld waarmee Blauw-Zwart dan weer op jacht kan gaan naar een nieuwe aanvalsleider. Of blijven de centen gewoon op zak?

Volgens coach Ronny Deila is de wereldwijde zoektocht naar een opvolger voor Thiago diep in de punt alvast reeds voorzichtig ingezet, maar met onder andere Victor Barbera, Kaye Furo en de verhuurde Romeo Vermant lopen er toch al heel wat talentvolle spitsen rond in Jan Breydel.

Herkansing voor Yaremchuk?

Indien de Spanjaard gewoon op post blijft kunnen zij eventueel dienen als back-ups voor Ferran Jutglà. Al keert volgende zomer mogelijk ook Roman Yaremchuk weer terug naar Brugge. De geflopte recordaankoop van maar liefst 17 miljoen vertoeft momenteel op uitleenbasis in Valencia.

Na een stroeve start heeft Yaremchuk zijn draai daar stilaan gevonden, en dus hoopt hij zelf om in Spanje te blijven. Vermits er geen sprake is van een aankoopoptie zal Valencia dan wel een akkoord moeten vinden met Club, dat ongetwijfeld een deel van haar investering wil recupereren.

Mannaert zet deur op kier

In gesprek met Marca liet Vincent Mannaert nu zijn licht schijnen op het dossier. "We hebben veel aandacht voor Yaremchuk. Zijn evolutie is prima. We beseffen ook dat hij meer in zijn mars heeft", aldus de afscheidnemend CEO, die voorts echter niet teveel in zijn kaarten wil laten kijken.

"Dit is nog niet het moment om over de toekomst te praten. Binnen een zes à achttal weken zullen wij en Valencia weten wat we willen voor volgend seizoen. We zoeken de beste oplossing voor alle partijen", besluit Mannaert, die wel aanstipt dat Club sowieso drie speerpunten nodig heeft.

Hinken op twee gedachten

"Thiago vertrekt, maar we hebben ook nog Barbera", klinkt het onder meer. Afwachten dus of Yaremchuk de kans krijgt om zijn prijskaartje alsnog te rechtvaardigen, óf met welk bedrag Club vrede neemt in het andere scenario. Voorlopig heeft Valencia nog geen stappen ondernomen.

Ziet u Yaremchuk nog terugkeren naar Club?

Meest recent

Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

58
58
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

68
68
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

65
65
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

138
138
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

185
185
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

398
398
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

189
189
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

88
88
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

48
48
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

55
55
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

72
72
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

79
79
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

43
43
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

76
76
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

187
187
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

125
125
'RB Leipzig ziet héél interessante piste bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat in de zomer wellicht heel wat spelers van de hand doen. Paars-Wit zal ook ...

179
179
'Kompany gecharmeerd en klopt weldra aan bij KRC Genk'

KRC Genk gaat in de zomer Konstantinos Karetsas verkopen. De jonge Griek is simpelweg onhoudbaar. ...

173
173
Maat is vol bij Club: sterkhouder pikt vernedering niet meer

Bij Club Brugge is een grens bereikt. Een sterkhouder die op Stayen opnieuw mee de match deed ...

610
610
Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Romelu Lukaku kent een echt horrorseizoen. In de voorbereiding liep hij een zeer zware spierblessure ...

85
85
Club Brugge haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren talenten van eigen bodem te laten doorstromen. Na het ...

208
208
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht én treurt

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

109
109
Straffe voorspelling: Gouden Schoen 2026 al bekend?

De play-offs zijn nog maar net begonnen, maar hier en daar wordt er nu al een pak verder ...

218
218
'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

275
275
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

198
198

Meer sportnieuws