Mannaert laat licht schijnen op terugkeer Yaremchuk

door
Mannaert laat licht schijnen op terugkeer Yaremchuk

Club Brugge strijkt straks een recordsom op voor Igor Thiago, die voor ongeveer 37 miljoen naar Brentford verhuist. Geld waarmee Blauw-Zwart dan weer op jacht kan gaan naar een nieuwe aanvalsleider. Of blijven de centen gewoon op zak?

Volgens coach Ronny Deila is de wereldwijde zoektocht naar een opvolger voor Thiago diep in de punt alvast reeds voorzichtig ingezet, maar met onder andere Victor Barbera, Kaye Furo en de verhuurde Romeo Vermant lopen er toch al heel wat talentvolle spitsen rond in Jan Breydel.

Herkansing voor Yaremchuk?

Indien de Spanjaard gewoon op post blijft kunnen zij eventueel dienen als back-ups voor Ferran Jutglà. Al keert volgende zomer mogelijk ook Roman Yaremchuk weer terug naar Brugge. De geflopte recordaankoop van maar liefst 17 miljoen vertoeft momenteel op uitleenbasis in Valencia.

Na een stroeve start heeft Yaremchuk zijn draai daar stilaan gevonden, en dus hoopt hij zelf om in Spanje te blijven. Vermits er geen sprake is van een aankoopoptie zal Valencia dan wel een akkoord moeten vinden met Club, dat ongetwijfeld een deel van haar investering wil recupereren.

Mannaert zet deur op kier

In gesprek met Marca liet Vincent Mannaert nu zijn licht schijnen op het dossier. "We hebben veel aandacht voor Yaremchuk. Zijn evolutie is prima. We beseffen ook dat hij meer in zijn mars heeft", aldus de afscheidnemend CEO, die voorts echter niet teveel in zijn kaarten wil laten kijken.

"Dit is nog niet het moment om over de toekomst te praten. Binnen een zes à achttal weken zullen wij en Valencia weten wat we willen voor volgend seizoen. We zoeken de beste oplossing voor alle partijen", besluit Mannaert, die wel aanstipt dat Club sowieso drie speerpunten nodig heeft.

Hinken op twee gedachten

"Thiago vertrekt, maar we hebben ook nog Barbera", klinkt het onder meer. Afwachten dus of Yaremchuk de kans krijgt om zijn prijskaartje alsnog te rechtvaardigen, óf met welk bedrag Club vrede neemt in het andere scenario. Voorlopig heeft Valencia nog geen stappen ondernomen.

Ziet u Yaremchuk nog terugkeren naar Club?

Meest recent

Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

2
2
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

37
37
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

83
83
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

27
27
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

568
568
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

40
40
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

17
17
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

69
69
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

412
412
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

105
105
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

40
40
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

379
379
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

136
136
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

163
163
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

308
308
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

91
91
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

120
120
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

166
166
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

38
38
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

201
201
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

235
235
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

88
88
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1222
1222
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

149
149
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

372
372

Meer sportnieuws