Mannaert laat licht schijnen op terugkeer Yaremchuk

726
Mannaert laat licht schijnen op terugkeer Yaremchuk

Club Brugge strijkt straks een recordsom op voor Igor Thiago, die voor ongeveer 37 miljoen naar Brentford verhuist. Geld waarmee Blauw-Zwart dan weer op jacht kan gaan naar een nieuwe aanvalsleider. Of blijven de centen gewoon op zak?

Volgens coach Ronny Deila is de wereldwijde zoektocht naar een opvolger voor Thiago diep in de punt alvast reeds voorzichtig ingezet, maar met onder andere Victor Barbera, Kaye Furo en de verhuurde Romeo Vermant lopen er toch al heel wat talentvolle spitsen rond in Jan Breydel.

Herkansing voor Yaremchuk?

Indien de Spanjaard gewoon op post blijft kunnen zij eventueel dienen als back-ups voor Ferran Jutglà. Al keert volgende zomer mogelijk ook Roman Yaremchuk weer terug naar Brugge. De geflopte recordaankoop van maar liefst 17 miljoen vertoeft momenteel op uitleenbasis in Valencia.

Na een stroeve start heeft Yaremchuk zijn draai daar stilaan gevonden, en dus hoopt hij zelf om in Spanje te blijven. Vermits er geen sprake is van een aankoopoptie zal Valencia dan wel een akkoord moeten vinden met Club, dat ongetwijfeld een deel van haar investering wil recupereren.

Mannaert zet deur op kier

In gesprek met Marca liet Vincent Mannaert nu zijn licht schijnen op het dossier. "We hebben veel aandacht voor Yaremchuk. Zijn evolutie is prima. We beseffen ook dat hij meer in zijn mars heeft", aldus de afscheidnemend CEO, die voorts echter niet teveel in zijn kaarten wil laten kijken.

"Dit is nog niet het moment om over de toekomst te praten. Binnen een zes à achttal weken zullen wij en Valencia weten wat we willen voor volgend seizoen. We zoeken de beste oplossing voor alle partijen", besluit Mannaert, die wel aanstipt dat Club sowieso drie speerpunten nodig heeft.

Hinken op twee gedachten

"Thiago vertrekt, maar we hebben ook nog Barbera", klinkt het onder meer. Afwachten dus of Yaremchuk de kans krijgt om zijn prijskaartje alsnog te rechtvaardigen, óf met welk bedrag Club vrede neemt in het andere scenario. Voorlopig heeft Valencia nog geen stappen ondernomen.

Ziet u Yaremchuk nog terugkeren naar Club?

Meest recent

Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

0
0
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

27
27
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

23
23
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

9
9
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

49
49
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

27
27
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

66
66
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

35
35
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

34
34
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

10
10
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

103
103
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

95
95
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

182
182
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

15
15
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

188
188
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

445
445
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

365
365
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

347
347
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

49
49
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

348
348
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

94
94
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

43
43
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

175
175
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

148
148

Meer sportnieuws