Mannaert laat licht schijnen op terugkeer Yaremchuk

door
Mannaert laat licht schijnen op terugkeer Yaremchuk

Club Brugge strijkt straks een recordsom op voor Igor Thiago, die voor ongeveer 37 miljoen naar Brentford verhuist. Geld waarmee Blauw-Zwart dan weer op jacht kan gaan naar een nieuwe aanvalsleider. Of blijven de centen gewoon op zak?

Volgens coach Ronny Deila is de wereldwijde zoektocht naar een opvolger voor Thiago diep in de punt alvast reeds voorzichtig ingezet, maar met onder andere Victor Barbera, Kaye Furo en de verhuurde Romeo Vermant lopen er toch al heel wat talentvolle spitsen rond in Jan Breydel.

Herkansing voor Yaremchuk?

Indien de Spanjaard gewoon op post blijft kunnen zij eventueel dienen als back-ups voor Ferran Jutglà. Al keert volgende zomer mogelijk ook Roman Yaremchuk weer terug naar Brugge. De geflopte recordaankoop van maar liefst 17 miljoen vertoeft momenteel op uitleenbasis in Valencia.

Na een stroeve start heeft Yaremchuk zijn draai daar stilaan gevonden, en dus hoopt hij zelf om in Spanje te blijven. Vermits er geen sprake is van een aankoopoptie zal Valencia dan wel een akkoord moeten vinden met Club, dat ongetwijfeld een deel van haar investering wil recupereren.

Mannaert zet deur op kier

In gesprek met Marca liet Vincent Mannaert nu zijn licht schijnen op het dossier. "We hebben veel aandacht voor Yaremchuk. Zijn evolutie is prima. We beseffen ook dat hij meer in zijn mars heeft", aldus de afscheidnemend CEO, die voorts echter niet teveel in zijn kaarten wil laten kijken.

"Dit is nog niet het moment om over de toekomst te praten. Binnen een zes à achttal weken zullen wij en Valencia weten wat we willen voor volgend seizoen. We zoeken de beste oplossing voor alle partijen", besluit Mannaert, die wel aanstipt dat Club sowieso drie speerpunten nodig heeft.

Hinken op twee gedachten

"Thiago vertrekt, maar we hebben ook nog Barbera", klinkt het onder meer. Afwachten dus of Yaremchuk de kans krijgt om zijn prijskaartje alsnog te rechtvaardigen, óf met welk bedrag Club vrede neemt in het andere scenario. Voorlopig heeft Valencia nog geen stappen ondernomen.

Ziet u Yaremchuk nog terugkeren naar Club?

Meest recent

Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

10
10
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

19
19
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

145
145
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

78
78
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

27
27
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

160
160
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

260
260
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

199
199
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

166
166
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

199
199
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

337
337
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

621
621
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

358
358
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

547
547
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

300
300
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

415
415
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

100
100
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

230
230
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

45
45
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

130
130
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

260
260
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

215
215
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

106
106
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

185
185
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

78
78

Meer sportnieuws