Still afgemaakt in Frankrijk: "Walgelijk gebrek aan respect"

door
Still afgemaakt in Frankrijk:

Stilaan lijken Belgische trainers hun weg te vinden naar het Britse voetbal. Met Vincent Kompany bij Burnley is er dit seizoen voor het eerst een coach uit ons land aan de slag in de Premier League, terwijl Philippe Clement de laatste maanden grote indruk maakt bij Rangers. Er zijn nog enkele kandidaten om het Kanaal over te steken.

De voorbije dagen stelde Will Still alvast zelf zijn kandidatuur. De nog altijd maar 31-jarige trainer werkte zich in de schijnwerpers sinds hij in oktober 2022 gepromoveerd werd tot hoofdcoach bij Stade Reims, dat hij momenteel op een achtste plaats in de Ligue 1 geparkeerd heeft.

Still met de grond gelijk gemaakt

Dat zorgde ervoor dat hij in december al genoemd werd bij Sunderland. Woensdag zette hij in een interview met The Athletic opnieuw de deur wagenwijd open voor een overgang naar Engeland na dit seizoen. Dat wordt hem in Frankrijk echter niet in dank afgenomen.

De Franse ex-international Jérôme Rothen maakt Still met de grond gelijk. "Hij vertelt ons nu dat vanaf juni hij aan vertrekken denkt, ongeacht wat er gebeurt. Als ik voorzitter van Reims was: ik heb hem de job gegeven zonder dat hij de juiste diploma's had, heb boetes betaald, hem zijn eerste kans als hoofdcoach gegeven en dan saboteert hij mij zo? Dat is nog erger dan ondankbaar", haalt hij zwaar uit bij RMC Sport.

Gebrek aan respect

Volgens Rothen is Still dan ook helemaal van het padje. "Ik denk dat hij de verbinding met de realiteit kwijt is", gaat hij verder. "Als hij zich zou herinneren waar hij vandaan komt en waar hij twee jaar geleden stond, dan zou hij niet op deze manier praten. Het is een totaal gebrek aan respect voor Reims."

Still heeft nog een contract tot 2025 bij Reims en dus kan hij na dit seizoen niet zomaar vertrekken. Twee jaar geleden was Still nog assistent bij Standard, een functie die hij in ons land ook vervulde bij Lierse en Beerschot, waar hij telkens ook kort hoofdtrainer was.

Waren die uitspraken een gebrek aan respect van Still?

Meest recent

Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

43
43
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

46
46
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

34
34
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

96
96
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

295
295
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

245
245
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

99
99
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

267
267
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

279
279
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

87
87
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

20
20
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

85
85
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

76
76
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

115
115
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

172
172
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

169
169
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

175
175
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

91
91
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

110
110
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

412
412
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

108
108
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

67
67
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

225
225
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

249
249

Meer sportnieuws