Still afgemaakt in Frankrijk: "Walgelijk gebrek aan respect"

249 stemmen
Still afgemaakt in Frankrijk:

Stilaan lijken Belgische trainers hun weg te vinden naar het Britse voetbal. Met Vincent Kompany bij Burnley is er dit seizoen voor het eerst een coach uit ons land aan de slag in de Premier League, terwijl Philippe Clement de laatste maanden grote indruk maakt bij Rangers. Er zijn nog enkele kandidaten om het Kanaal over te steken.

De voorbije dagen stelde Will Still alvast zelf zijn kandidatuur. De nog altijd maar 31-jarige trainer werkte zich in de schijnwerpers sinds hij in oktober 2022 gepromoveerd werd tot hoofdcoach bij Stade Reims, dat hij momenteel op een achtste plaats in de Ligue 1 geparkeerd heeft.

LEES OOK: Nu ook officieel: Geraerts moet op zoek naar nieuwe club

Still met de grond gelijk gemaakt

Dat zorgde ervoor dat hij in december al genoemd werd bij Sunderland. Woensdag zette hij in een interview met The Athletic opnieuw de deur wagenwijd open voor een overgang naar Engeland na dit seizoen. Dat wordt hem in Frankrijk echter niet in dank afgenomen.

De Franse ex-international Jérôme Rothen maakt Still met de grond gelijk. "Hij vertelt ons nu dat vanaf juni hij aan vertrekken denkt, ongeacht wat er gebeurt. Als ik voorzitter van Reims was: ik heb hem de job gegeven zonder dat hij de juiste diploma's had, heb boetes betaald, hem zijn eerste kans als hoofdcoach gegeven en dan saboteert hij mij zo? Dat is nog erger dan ondankbaar", haalt hij zwaar uit bij RMC Sport.

Gebrek aan respect

Volgens Rothen is Still dan ook helemaal van het padje. "Ik denk dat hij de verbinding met de realiteit kwijt is", gaat hij verder. "Als hij zich zou herinneren waar hij vandaan komt en waar hij twee jaar geleden stond, dan zou hij niet op deze manier praten. Het is een totaal gebrek aan respect voor Reims."

Still heeft nog een contract tot 2025 bij Reims en dus kan hij na dit seizoen niet zomaar vertrekken. Twee jaar geleden was Still nog assistent bij Standard, een functie die hij in ons land ook vervulde bij Lierse en Beerschot, waar hij telkens ook kort hoofdtrainer was.

Waren die uitspraken een gebrek aan respect van Still?

Meest recent

'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

61
61
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

23
23
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

268
268
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

54
54
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

160
160
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

362
362
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

300
300
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

345
345
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

447
447
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

803
803
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

172
172
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

343
343
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

110
110
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

189
189
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

450
450
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

58
58
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

468
468
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

335
335
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

228
228
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

435
435
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

363
363
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

929
929
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

677
677
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

545
545

Meer sportnieuws