Still afgemaakt in Frankrijk: "Walgelijk gebrek aan respect"

249 stemmen
Still afgemaakt in Frankrijk:

Stilaan lijken Belgische trainers hun weg te vinden naar het Britse voetbal. Met Vincent Kompany bij Burnley is er dit seizoen voor het eerst een coach uit ons land aan de slag in de Premier League, terwijl Philippe Clement de laatste maanden grote indruk maakt bij Rangers. Er zijn nog enkele kandidaten om het Kanaal over te steken.

De voorbije dagen stelde Will Still alvast zelf zijn kandidatuur. De nog altijd maar 31-jarige trainer werkte zich in de schijnwerpers sinds hij in oktober 2022 gepromoveerd werd tot hoofdcoach bij Stade Reims, dat hij momenteel op een achtste plaats in de Ligue 1 geparkeerd heeft.

Still met de grond gelijk gemaakt

Dat zorgde ervoor dat hij in december al genoemd werd bij Sunderland. Woensdag zette hij in een interview met The Athletic opnieuw de deur wagenwijd open voor een overgang naar Engeland na dit seizoen. Dat wordt hem in Frankrijk echter niet in dank afgenomen.

De Franse ex-international Jérôme Rothen maakt Still met de grond gelijk. "Hij vertelt ons nu dat vanaf juni hij aan vertrekken denkt, ongeacht wat er gebeurt. Als ik voorzitter van Reims was: ik heb hem de job gegeven zonder dat hij de juiste diploma's had, heb boetes betaald, hem zijn eerste kans als hoofdcoach gegeven en dan saboteert hij mij zo? Dat is nog erger dan ondankbaar", haalt hij zwaar uit bij RMC Sport.

Gebrek aan respect

Volgens Rothen is Still dan ook helemaal van het padje. "Ik denk dat hij de verbinding met de realiteit kwijt is", gaat hij verder. "Als hij zich zou herinneren waar hij vandaan komt en waar hij twee jaar geleden stond, dan zou hij niet op deze manier praten. Het is een totaal gebrek aan respect voor Reims."

Still heeft nog een contract tot 2025 bij Reims en dus kan hij na dit seizoen niet zomaar vertrekken. Twee jaar geleden was Still nog assistent bij Standard, een functie die hij in ons land ook vervulde bij Lierse en Beerschot, waar hij telkens ook kort hoofdtrainer was.

Waren die uitspraken een gebrek aan respect van Still?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

15
15
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

19
19
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

48
48
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

88
88
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

61
61
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

90
90
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

371
371
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

211
211
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

63
63
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

47
47
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

368
368
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

125
125
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

759
759
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

114
114
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

108
108
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

86
86
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

206
206
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

382
382
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

351
351
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

578
578
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

152
152
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1017
1017
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws