Still flirt weer openlijk met vertrek bij Reims

74 stemmen
Still flirt weer openlijk met vertrek bij Reims

Dit seizoen gooit Will Still alweer hoge ogen met Stade Reims. De jonge Belgische trainer wist zijn ploeg lange tijd in de subtop van de Ligue 1 te parkeren, al kenden ze de voorbije weken wel een dip en zijn ze daardoor weggezakt naar de achtste plaats. Desondanks blijft Still wel in de kijker lopen.

In december werd hij bijvoorbeeld nadrukkelijk gelinkt aan Sunderland, maar uiteindelijk bleef Still wel gewoon in Reims. Sindsdien zijn de resultaten wel een stuk minder. Reims pakte amper twee op twaalf in de Ligue 1 en werd in de beker uitgeschakeld door derdeklasser Sochaux.

LEES OOK: Nu ook officieel: Geraerts moet op zoek naar nieuwe club

Still en Reims niet op één lijn

In een interview met The Athletic verbergt Still niet dat hij de voorbije maanden niet op één lijn zat met het bestuur van zijn club. Hij zag in januari met Azor Matusiwa een sterkhouder verkocht worden aan Rennes - een rechtstreekse concurrent voor Still - en moest bovendien heel wat spelers missen door de Africa en Asia Cup. Still wou daarom meer versterking, maar kreeg die niet.

Het zal de geruchten over een vertrek in de nabije toekomst alleen maar voeden, zeker omdat Still ook weer openlijk solliciteert naar een job in Engeland. En hij laat zelfs weten niet al te kieskeurig te zijn.

Still solliciteert weer in Engeland

"Natuurlijk is de Premier League de droom van elke trainer, maar ik heb geen haast", verklaart hij immers. "Het is niet dat als ik naar Engeland kom, het in de Premier League moet zijn, of absoluut bij deze of gene club. Als er een ambitieuze club uit de Championship komt, die op de juiste manier wil werken, dan zou ik dat zonder problemen kunnen doen."

Still heeft wel nog een contract tot 2025 bij Reims, dus hij zal een akkoord moeten vinden met zijn club als hij komende zomer al naar Engeland zou willen. Ongetwijfeld zal zijn naam daar de komende maanden nog bij heel wat clubs vallen.

Zal Still op termijn in de Premier League raken?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

6
6
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

28
28
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

123
123
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

89
89
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

52
52
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

182
182
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

67
67
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

211
211
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

83
83
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

53
53
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

37
37
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

95
95
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

459
459
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

93
93
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

79
79
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

219
219
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

85
85
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

73
73
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

138
138
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

44
44
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

67
67
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

401
401
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

70
70

Meer sportnieuws