Still flirt weer openlijk met vertrek bij Reims

door
Still flirt weer openlijk met vertrek bij Reims

Dit seizoen gooit Will Still alweer hoge ogen met Stade Reims. De jonge Belgische trainer wist zijn ploeg lange tijd in de subtop van de Ligue 1 te parkeren, al kenden ze de voorbije weken wel een dip en zijn ze daardoor weggezakt naar de achtste plaats. Desondanks blijft Still wel in de kijker lopen.

In december werd hij bijvoorbeeld nadrukkelijk gelinkt aan Sunderland, maar uiteindelijk bleef Still wel gewoon in Reims. Sindsdien zijn de resultaten wel een stuk minder. Reims pakte amper twee op twaalf in de Ligue 1 en werd in de beker uitgeschakeld door derdeklasser Sochaux.

Still en Reims niet op één lijn

In een interview met The Athletic verbergt Still niet dat hij de voorbije maanden niet op één lijn zat met het bestuur van zijn club. Hij zag in januari met Azor Matusiwa een sterkhouder verkocht worden aan Rennes - een rechtstreekse concurrent voor Still - en moest bovendien heel wat spelers missen door de Africa en Asia Cup. Still wou daarom meer versterking, maar kreeg die niet.

Het zal de geruchten over een vertrek in de nabije toekomst alleen maar voeden, zeker omdat Still ook weer openlijk solliciteert naar een job in Engeland. En hij laat zelfs weten niet al te kieskeurig te zijn.

Still solliciteert weer in Engeland

"Natuurlijk is de Premier League de droom van elke trainer, maar ik heb geen haast", verklaart hij immers. "Het is niet dat als ik naar Engeland kom, het in de Premier League moet zijn, of absoluut bij deze of gene club. Als er een ambitieuze club uit de Championship komt, die op de juiste manier wil werken, dan zou ik dat zonder problemen kunnen doen."

Still heeft wel nog een contract tot 2025 bij Reims, dus hij zal een akkoord moeten vinden met zijn club als hij komende zomer al naar Engeland zou willen. Ongetwijfeld zal zijn naam daar de komende maanden nog bij heel wat clubs vallen.

Zal Still op termijn in de Premier League raken?

Meest recent

Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

0
0
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

39
39
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

65
65
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

54
54
Westerlo grijpt drastisch in na boycot Genk en Anderlecht

Dit seizoen vonden er al verschillende supportersboycots plaats. Ook de fans van KAA Gent zullen ...

76
76
Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

50
50
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

55
55
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

321
321
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

114
114
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

37
37
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

222
222
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

318
318
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

237
237
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

246
246
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

236
236
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

428
428
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

714
714
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

450
450
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

633
633
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

345
345
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

442
442
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

120
120
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

242
242
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

49
49
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

132
132

Meer sportnieuws