De Condé licht tipje van de sluier over vertrek El Khannouss

480
De Condé licht tipje van de sluier over vertrek El Khannouss

KRC Genk nam woensdagavond afscheid van Joseph Paintsil en ziet zo deze winter nog een derde sterkhouder vertrekken, na in januari al Gerardo Arteaga en Daniel Muñoz. Ook in de zomer zullen de Limburgers sowieso enkele smaakmakers moeten laten vertrekken.

Maarten Vandevoordt verkast sowieso al naar RB Leipzig, want die deal ligt al twee jaar vast. Daarnaast zal ook Bilal El Khannouss in principe niet meer te houden zijn. De 19-jarige spelmaker staat na zijn stormachtige ontwikkeling van het voorbije anderhalf jaar op het lijstje bij heel wat buitenlandse clubs.

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

El Khannouss heeft geen tussenstap nodig

De voorbije weken werd El Khannouss al gelinkt aan clubs als RB Leipzig, Bayer Leverkusen, Atletico Madrid en Liverpool. Het wordt uitkijken welke keuze de Marokkaanse international zal maken. Zelf wil El Khannouss vooral spelen om zijn ontwikkeling niet te remmen en hij zou naar verluidt dromen van Spanje.

Sportief directeur Dimitri de Condé vindt dat El Khannouss hoog mag mikken. "Iedereen zegt dat hij een tussenstap moet nemen. Persoonlijk ben ik daar niet zo honderd procent zeker van", oppert hij in MIDMID. "Ik vind dat hoe sneller het gaat, hoe makkelijker het wordt voor Bilal."

"El Khannouss kan meedraaien bij Liverpool"

Volgens De Condé kan El Khannouss dus meteen mee bij een Europese topclub. "Maar Bilal gaat nooit naar een ploeg op dat niveau gaan op 19-jarige leeftijd en meteen 80 of 100 procent van de minuten spelen", beseft hij wel. "Dat mag je niet verwachten. Maar waarom zou hij niet kunnen meedraaien in de kern van pakweg Liverpool, om een club te noemen? Hij heeft dat niveau."

Een belangrijke factor zal natuurlijk ook worden welke club bereid is om aan de eisen van Genk te voldoen. De Limburgers willen hun transferrecord graag breken en er wordt in de geruchtenmolen gewag gemaakt van een vraagprijs die rond de 35 miljoen euro zou schommelen. Daardoor vallen natuurlijk meteen veel 'tussenstappen' weg voor El Khannouss.

Ben je het eens met De Condé?

Meest recent

Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

0
0
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

37
37
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

33
33
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

24
24
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

43
43
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

128
128
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

89
89
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

176
176
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

153
153
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

132
132
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

139
139
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

106
106
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

198
198
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

246
246
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

88
88
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

124
124
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

93
93
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

16
16
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

21
21
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

86
86
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

232
232
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

129
129
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

113
113
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1087
1087

Meer sportnieuws