De Condé licht tipje van de sluier over vertrek El Khannouss

door
De Condé licht tipje van de sluier over vertrek El Khannouss

KRC Genk nam woensdagavond afscheid van Joseph Paintsil en ziet zo deze winter nog een derde sterkhouder vertrekken, na in januari al Gerardo Arteaga en Daniel Muñoz. Ook in de zomer zullen de Limburgers sowieso enkele smaakmakers moeten laten vertrekken.

Maarten Vandevoordt verkast sowieso al naar RB Leipzig, want die deal ligt al twee jaar vast. Daarnaast zal ook Bilal El Khannouss in principe niet meer te houden zijn. De 19-jarige spelmaker staat na zijn stormachtige ontwikkeling van het voorbije anderhalf jaar op het lijstje bij heel wat buitenlandse clubs.

LEES OOK: KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

El Khannouss heeft geen tussenstap nodig

De voorbije weken werd El Khannouss al gelinkt aan clubs als RB Leipzig, Bayer Leverkusen, Atletico Madrid en Liverpool. Het wordt uitkijken welke keuze de Marokkaanse international zal maken. Zelf wil El Khannouss vooral spelen om zijn ontwikkeling niet te remmen en hij zou naar verluidt dromen van Spanje.

Sportief directeur Dimitri de Condé vindt dat El Khannouss hoog mag mikken. "Iedereen zegt dat hij een tussenstap moet nemen. Persoonlijk ben ik daar niet zo honderd procent zeker van", oppert hij in MIDMID. "Ik vind dat hoe sneller het gaat, hoe makkelijker het wordt voor Bilal."

"El Khannouss kan meedraaien bij Liverpool"

Volgens De Condé kan El Khannouss dus meteen mee bij een Europese topclub. "Maar Bilal gaat nooit naar een ploeg op dat niveau gaan op 19-jarige leeftijd en meteen 80 of 100 procent van de minuten spelen", beseft hij wel. "Dat mag je niet verwachten. Maar waarom zou hij niet kunnen meedraaien in de kern van pakweg Liverpool, om een club te noemen? Hij heeft dat niveau."

Een belangrijke factor zal natuurlijk ook worden welke club bereid is om aan de eisen van Genk te voldoen. De Limburgers willen hun transferrecord graag breken en er wordt in de geruchtenmolen gewag gemaakt van een vraagprijs die rond de 35 miljoen euro zou schommelen. Daardoor vallen natuurlijk meteen veel 'tussenstappen' weg voor El Khannouss.

Trending:

Einde verhaal? Club krijgt nieuws over Mignolet
Einde verhaal? Club krijgt nieuws over Mignolet

Ben je het eens met De Condé?

Meest recent

'Antwerp hoopt op herhaling van succestransfer'

Er is bij Antwerp nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen. De eerste twee ...

36
36
'Milan verliest geduld: deadline voor Club en Jashari'

Club Brugge ging zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van deze voorbereiding gelijkspelen op het ...

255
255
'PSG verbaast en wil titanendeal met Real Madrid sluiten'

Na jaren van frustratie haalde Paris Saint-Germain dit seizoen eindelijk zijn gram door de Champions ...

62
62
'Antwerp moet afscheid nemen van jeugdinternational'

De voorbije jaren moest de vinger op de knip bij Antwerp, waardoor de grote namen en dikke ...

49
49
'Club schakelt bliksemsnel: op zucht van vervanger Jashari'

Bij Club Brugge viel er de voorbije dagen een transferbommetje, want Ardon Jashari vertrok zaterdag ...

411
411
Antwerp kondigt extra versterking aan voor Stef Wils

Bij Antwerp is het deze zomer nog maar eens herbeginnen, want er vertrekken opnieuw heel wat spelers ...

137
137
'Prestigieuze transfer voor smaakmaker KV Kortrijk'

KV Kortrijk begint dit seizoen met een propere lei, want na de degradatie uit de Jupiler Pro League ...

162
162
'Club Brugge zorgt voor sensatie met vervanger Talbi'

Club Brugge moest zondag in zijn tweede oefenwedstrijd van de zomer vrede nemen met een ...

1093
1093
Red Flames gaan voor ouderwets voetbalmirakel: "Alles kan!"

De 1-0-nederlaag tegen Italië kwam héél ongelegen voor de Red Flames. Ze treffen ...

41
41
KRC Genk verrast met plotse Spaanse transferdeal

KRC Genk heeft dit weekend een verrassende transfer afgerond. De Limburgers laten een van de ...

232
232
De Cuyper naar Brighton: een exclusieve blik achter de schermen

Maxim De Cuyper heeft zijn transfer naar Brighton & Hove Albion afgerond. De Rode Duivel brengt ...

514
514
'PSV geeft Anderlecht en Antwerp transferboost van jewelste'

Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht zijn nog op zoek naar versterking. Ze krijgen plots bijzonder ...

699
699
'Club Brugge casht wéér: partijen vinden miljoenenakkoord'

Club Brugge weet even niet waar het zijn geld moet stapelen. Het komt plots langs alle kanten ...

925
925
Hasi verklapt eerste indruk: "Dit belooft wat"

Bij RSC Anderlecht kreeg Besnik Hasi al zes nieuwe spelers. De Brusselaars zijn zeker nog niet klaar ...

361
361
Lokeren kondigt culttransfer aan: "Dicht bij akkoord"

Sporting Lokeren is volop bezig om zich klaar te stomen voor het komende seizoen. De Waaslanders ...

231
231
Union SG met ultiem masterplan: "Dit was voorzien"

Het waren al drukke weken bij Union SG. Het geld vloeide al rijkelijk in en uit het Dudenpark. Er ...

105
105
Deze ex-JPL-sterren doen Verenigde Staten nu daveren

In de Major League Soccer spelen de nodige spelers met een verleden in de Jupiler Pro League. Wij ...

351
351
Hayen leert bij: verrassende meevaller plus grote flop

Club Brugge speelde 2-2 tegen Rangers FC. Het werd een partij met twee gezichten. Blauw-Zwart was ...

1077
1077
Mysterie rond Kevin De Bruyne groeit met deze beelden

Voor Kevin De Bruyne begint heel binnenkort een nieuw avontuur. Onze landgenoot gaat aan de slag bij ...

208
208
Standard gokt met Henry: wordt dit drama of droom?

Standard lijkt op weg een meer dan degelijke kern samen te stellen. De Rouches haalden met Casper ...

353
353
Anderlecht in de knoop: drie dossiers barsten open

RSC Anderlecht is nog zeker niet klaar op de transfermarkt. Paars-Wit zoekt naar versterking en ...

919
919
Club Brugge-debuut van Reis verloopt bijzonder opvallend

Club Brugge speelde om 15u een oefenpot op het veld van Rangers FC. Het was vooral uitkijken naar ...

369
369
Salarisbom bij VRT: Vannieuwkerke én Van Gucht shockeren

Ze zijn ongetwijfeld twee van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Karl Vannieuwkerke en ...

497
497
Boetedoening of mediastunt? Antwerp-fan Tom Waes breekt

Het eerste halfjaar van 2025 was ongetwijfeld niet het meest gelukkig uit het leven van Tom Waes. De ...

96
96
AI rukt op: vrouwenploeg test straffe vernieuwing

In Zwitserland vindt momenteel het UEFA Women’s EURO plaats, met onder meer de Red Flames. Zij ...

11
11

Meer sportnieuws