De Condé licht tipje van de sluier over vertrek El Khannouss

480 stemmen
De Condé licht tipje van de sluier over vertrek El Khannouss

KRC Genk nam woensdagavond afscheid van Joseph Paintsil en ziet zo deze winter nog een derde sterkhouder vertrekken, na in januari al Gerardo Arteaga en Daniel Muñoz. Ook in de zomer zullen de Limburgers sowieso enkele smaakmakers moeten laten vertrekken.

Maarten Vandevoordt verkast sowieso al naar RB Leipzig, want die deal ligt al twee jaar vast. Daarnaast zal ook Bilal El Khannouss in principe niet meer te houden zijn. De 19-jarige spelmaker staat na zijn stormachtige ontwikkeling van het voorbije anderhalf jaar op het lijstje bij heel wat buitenlandse clubs.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

El Khannouss heeft geen tussenstap nodig

De voorbije weken werd El Khannouss al gelinkt aan clubs als RB Leipzig, Bayer Leverkusen, Atletico Madrid en Liverpool. Het wordt uitkijken welke keuze de Marokkaanse international zal maken. Zelf wil El Khannouss vooral spelen om zijn ontwikkeling niet te remmen en hij zou naar verluidt dromen van Spanje.

Sportief directeur Dimitri de Condé vindt dat El Khannouss hoog mag mikken. "Iedereen zegt dat hij een tussenstap moet nemen. Persoonlijk ben ik daar niet zo honderd procent zeker van", oppert hij in MIDMID. "Ik vind dat hoe sneller het gaat, hoe makkelijker het wordt voor Bilal."

"El Khannouss kan meedraaien bij Liverpool"

Volgens De Condé kan El Khannouss dus meteen mee bij een Europese topclub. "Maar Bilal gaat nooit naar een ploeg op dat niveau gaan op 19-jarige leeftijd en meteen 80 of 100 procent van de minuten spelen", beseft hij wel. "Dat mag je niet verwachten. Maar waarom zou hij niet kunnen meedraaien in de kern van pakweg Liverpool, om een club te noemen? Hij heeft dat niveau."

Een belangrijke factor zal natuurlijk ook worden welke club bereid is om aan de eisen van Genk te voldoen. De Limburgers willen hun transferrecord graag breken en er wordt in de geruchtenmolen gewag gemaakt van een vraagprijs die rond de 35 miljoen euro zou schommelen. Daardoor vallen natuurlijk meteen veel 'tussenstappen' weg voor El Khannouss.

🚀

Ben je het eens met De Condé?

Meest recent

Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

11
11
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

142
142
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

388
388
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

77
77
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

70
70
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

219
219
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

80
80
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

32
32
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

67
67
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

157
157
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

313
313
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

33
33
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

197
197
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

42
42
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

379
379
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

189
189
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

504
504
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

401
401
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

751
751
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

272
272
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

380
380
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

184
184
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

618
618
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

679
679
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

477
477

Meer sportnieuws