De Condé licht tipje van de sluier over vertrek El Khannouss

480 stemmen
De Condé licht tipje van de sluier over vertrek El Khannouss

KRC Genk nam woensdagavond afscheid van Joseph Paintsil en ziet zo deze winter nog een derde sterkhouder vertrekken, na in januari al Gerardo Arteaga en Daniel Muñoz. Ook in de zomer zullen de Limburgers sowieso enkele smaakmakers moeten laten vertrekken.

Maarten Vandevoordt verkast sowieso al naar RB Leipzig, want die deal ligt al twee jaar vast. Daarnaast zal ook Bilal El Khannouss in principe niet meer te houden zijn. De 19-jarige spelmaker staat na zijn stormachtige ontwikkeling van het voorbije anderhalf jaar op het lijstje bij heel wat buitenlandse clubs.

LEES OOK: 'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

El Khannouss heeft geen tussenstap nodig

De voorbije weken werd El Khannouss al gelinkt aan clubs als RB Leipzig, Bayer Leverkusen, Atletico Madrid en Liverpool. Het wordt uitkijken welke keuze de Marokkaanse international zal maken. Zelf wil El Khannouss vooral spelen om zijn ontwikkeling niet te remmen en hij zou naar verluidt dromen van Spanje.

Sportief directeur Dimitri de Condé vindt dat El Khannouss hoog mag mikken. "Iedereen zegt dat hij een tussenstap moet nemen. Persoonlijk ben ik daar niet zo honderd procent zeker van", oppert hij in MIDMID. "Ik vind dat hoe sneller het gaat, hoe makkelijker het wordt voor Bilal."

"El Khannouss kan meedraaien bij Liverpool"

Volgens De Condé kan El Khannouss dus meteen mee bij een Europese topclub. "Maar Bilal gaat nooit naar een ploeg op dat niveau gaan op 19-jarige leeftijd en meteen 80 of 100 procent van de minuten spelen", beseft hij wel. "Dat mag je niet verwachten. Maar waarom zou hij niet kunnen meedraaien in de kern van pakweg Liverpool, om een club te noemen? Hij heeft dat niveau."

Een belangrijke factor zal natuurlijk ook worden welke club bereid is om aan de eisen van Genk te voldoen. De Limburgers willen hun transferrecord graag breken en er wordt in de geruchtenmolen gewag gemaakt van een vraagprijs die rond de 35 miljoen euro zou schommelen. Daardoor vallen natuurlijk meteen veel 'tussenstappen' weg voor El Khannouss.

Ben je het eens met De Condé?

Meest recent

'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

1
1
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

19
19
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

28
28
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

102
102
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

90
90
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

19
19
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

104
104
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

209
209
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

272
272
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

266
266
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

51
51
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

52
52
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

241
241
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

172
172
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

101
101
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

104
104
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

85
85
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

49
49
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

182
182
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

67
67
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

291
291
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

117
117
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

286
286
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

38
38
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

360
360

Meer sportnieuws