De Condé licht tipje van de sluier over vertrek El Khannouss

480
De Condé licht tipje van de sluier over vertrek El Khannouss

KRC Genk nam woensdagavond afscheid van Joseph Paintsil en ziet zo deze winter nog een derde sterkhouder vertrekken, na in januari al Gerardo Arteaga en Daniel Muñoz. Ook in de zomer zullen de Limburgers sowieso enkele smaakmakers moeten laten vertrekken.

Maarten Vandevoordt verkast sowieso al naar RB Leipzig, want die deal ligt al twee jaar vast. Daarnaast zal ook Bilal El Khannouss in principe niet meer te houden zijn. De 19-jarige spelmaker staat na zijn stormachtige ontwikkeling van het voorbije anderhalf jaar op het lijstje bij heel wat buitenlandse clubs.

LEES OOK: Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

El Khannouss heeft geen tussenstap nodig

De voorbije weken werd El Khannouss al gelinkt aan clubs als RB Leipzig, Bayer Leverkusen, Atletico Madrid en Liverpool. Het wordt uitkijken welke keuze de Marokkaanse international zal maken. Zelf wil El Khannouss vooral spelen om zijn ontwikkeling niet te remmen en hij zou naar verluidt dromen van Spanje.

Sportief directeur Dimitri de Condé vindt dat El Khannouss hoog mag mikken. "Iedereen zegt dat hij een tussenstap moet nemen. Persoonlijk ben ik daar niet zo honderd procent zeker van", oppert hij in MIDMID. "Ik vind dat hoe sneller het gaat, hoe makkelijker het wordt voor Bilal."

"El Khannouss kan meedraaien bij Liverpool"

Volgens De Condé kan El Khannouss dus meteen mee bij een Europese topclub. "Maar Bilal gaat nooit naar een ploeg op dat niveau gaan op 19-jarige leeftijd en meteen 80 of 100 procent van de minuten spelen", beseft hij wel. "Dat mag je niet verwachten. Maar waarom zou hij niet kunnen meedraaien in de kern van pakweg Liverpool, om een club te noemen? Hij heeft dat niveau."

Een belangrijke factor zal natuurlijk ook worden welke club bereid is om aan de eisen van Genk te voldoen. De Limburgers willen hun transferrecord graag breken en er wordt in de geruchtenmolen gewag gemaakt van een vraagprijs die rond de 35 miljoen euro zou schommelen. Daardoor vallen natuurlijk meteen veel 'tussenstappen' weg voor El Khannouss.

Ben je het eens met De Condé?

Meest recent

Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

0
0
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

3
3
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

16
16
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

43
43
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

231
231
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

136
136
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

257
257
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

292
292
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

358
358
Nieuwe details bekend over ziekenhuisopname Kompany

Vincent Kompany was de afgelopen dagen vaak in het nieuws in Duitsland. Eerst waren er geluiden over ...

335
335
Anderlecht-aanwinst slaat terug na kritiek: "Geweldige opsteker"

Anderlecht heeft zijn Europese campagne nieuw leven ingeblazen. De Brusselaars boekten woensdagavond ...

106
106
Marc Coucke krijgt onverwachte klap in strandbaroorlog

Marc Coucke leek op weg om zijn plannen aan de Belgische kust verder uit te bouwen, maar plots hangt ...

50
50
Ontslag bij Manchester United? Carrick speelt open kaart

Michael Carrick heeft vrijdag tijdens zijn persconferentie vooruitgeblikt op het Premier League-duel ...

42
42
Stroeykens is helemaal terug: "Hoort bij de voetballerij"

RSC Anderlecht won met 0-3 van Jagiellonia. Een correcte prestatie van de Brusselaars. Samen ...

132
132
Compper grijpt in bij Antwerp: oorlogstaal voor Charleroi

Royal Antwerp FC verloor al vijf wedstrijden op rij in de Jupiler Pro League en de volgende ...

155
155
Infantino krijgt plots steun: wederdienst op komst

Gianni Infantino hoopt zijn ambtstermijn als baas van de FIFA te verlengen. De Zwitserse Italiaan ...

43
43
Kohnen briest op Charleroi-fans: “Erg gefrustreerd”

De fans Sporting Charleroi lieten zich al verschillende keren van hun slechtste kant zien. In de ...

37
37
Euvrard baalt: Standard incasseert mokerslag van jewelste

Standard Luik hoopt snel waar een de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is ...

92
92
Compper voelt druk intern stijgen: ontslagroep bij Antwerp?

Royal Antwerp FC zit in de competitie in de hoek waar de klappen vallen. Hoofdtrainer Marvin Compper ...

120
120
"Kind gewond door rookbom": Charleroi grijpt hard in

Sporting Charleroi heeft op de webstek een opmerkelijke straf opgelegd nadat het in de bekerclash ...

56
56
Na stunt tegen Anderlecht: Messoudi roept straffe taal

Beerschot schakelde in de Croky Cup RSC Anderlecht uit, een ferme stunt van de tweedeklasser. Maar ...

131
131
Kustoorlog escaleert volledig bij KVDO: "Het is moorddadig"

De crisis bij KV Diksmuide Oostende blijft voor onrust zorgen en dreigt steeds meer sporen na te ...

77
77
Ook CPL-matchen afgelast: inhaaldatum KV Kortrijk-KV Mechelen

Storm Austen raast door het land den de Pro League heeft beslist om in te grijpen. In de Jupiler Pro ...

271
271
Allegri houdt koppig vast aan De Bruyne-plan: "Hij kan het"

Het zijn woelige weken geweest voor Kevin De Bruyne, waarin hij van het ene uiterste in het andere ...

47
47
Spijt van keuze voor Duitsland: "Als Klopp me oproept, zeg ik nee"

Spelers met dubbele nationaliteit, het is in ons land de laatste jaren een heet hangijzer geworden. ...

268
268

Meer sportnieuws