Dendoncker: "Daarom trok ik naar Napoli"

door
Dendoncker:

Leander Dendoncker versierde in januari een mooie transfer van Aston Villa naar Napoli. De Italianen huren hem met aankoopoptie van ongeveer 9 miljoen euro. De Belg hoopt dat hij in de Serie A zijn carrière weer op de rails krijgt.

LEES OOK: ‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Weldra spelen bij Napoli

Dendoncker kwam de afgelopen jaren steeds minder aan spelen toe in de Premier League. Bij Aston Villa zal hij helemaal op een zijspoor. De verdediger/defensieve middenvelder gaf bij Pickx Sports aan waarom hij de stap naar Napels zette.

"Ik denk eigenlijk dat Napoli iets prestigieuzer is dan Aston Villa. De club werd vorig jaar nog kampioen en presteert de afgelopen seizoenen goed op het Europese toneel. Het was echter vooral belangrijk dat ik weer zou spelen. Bij Aston Villa was dit niet het geval. Hier ook nog niet, maar ik hoop dat het snel komt. Ja, dit is de nieuwe start die ik nodig had. Ik zal er alles aan doen om in het team te geraken", aldus de ex-speler van Anderlecht.

Mee naar het EK?

Dendoncker moet dringend gaan spelen als hij wil meegaan naar het EK. Hij speelde aanvankelijk nog onder Tedesco, maar de laatste keren werd hij door een gebrek aan speelminuten bij zijn club niet meer geselecteerd.

"Mijn eerste doel is om hier te spelen. Maar het staat vast dat de nationale ploeg een rol heeft gespeeld in mijn keuze. Om nog maar te zwijgen van het feit dat er deze zomer een EK is. Ik werd vooral aangetrokken om in het middenveld te spelen, maar ik kan uiteraard ook achteraan uit de voeten. Alles is hier anders. Of het nu op sportief of cultureel vlak is. Ik zat in mijn zesde seizoen in Engeland. We weten hoe gepassioneerd mensen daar voetbal beleven. Dat is hier ook het geval, vooral in Napels."

Moet Tedesco Dendoncker meenemen naar het EK?

Meest recent

Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

0
0
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

7
7
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

48
48
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

20
20
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

168
168
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

143
143
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

209
209
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

222
222
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

354
354
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

189
189
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

56
56
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

300
300
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

59
59
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

234
234
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

179
179
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

92
92
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

260
260
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

195
195
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

122
122
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

145
145
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

346
346
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

188
188
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

140
140
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

264
264
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

96
96

Meer sportnieuws