'KRC Genk vangt deze som voor Carstensen'

door
'KRC Genk vangt deze som voor Carstensen'

KRC Genk gaat Rasmus Carstensen definitief verliezen. De Deense rechtsachter wordt dit seizoen uitgeleend aan FC Köln, maar zij lichten de aankoopoptie. Racing Genk maakt verlies op de speler.

LEES OOK: Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

1,5 miljoen euro voor Genk

FC Köln zou de aankoopoptie lichten en dat is geen verrassing. Die zou volgens Duitse bronnen immers slechts 1,5 miljoen euro bedragen. De Duitse club betaalde uiteraard ook een huursom voor de speler, al is niet bekend hoeveel die bedraagt.

KRC Genk haalde Carstensen voor 3 miljoen euro naar Limburg, maar hij kon zich daar nooit in de ploeg spelen. Een terugkeer naar Racing Genk stond nu ook niet op de planning. Met Ken Nkuba en Zakaria El Ouahdi lopen er twee rechtsachters rond in de Cegeka Arena.

Einde van een cyclus

Racing Genk blijft zo dus uitgaande transfers afronden. In de zomer trekt Maarten Vandevoordt naar RB Leipzig (10 miljoen euro), wordt de transfer van Mike Trésor naar Burnley definitief (18 miljoen euro) en eerder verlieten Gerardo Arteaga (4,5 miljoen euro) en Daniel Munoz (8 miljoen euro) de club al. Joseph Paintsil (8,5 miljoen euro) wordt weldra voorgesteld bij Los Angeles Galaxy.

Bilal El Khannouss zal ook vertrekken in de zomer en de kans is ook groot dat Genk Mark McKenzie en Mujaid Sadick, wegens nog maar een jaar contract, gaat slijten. Het wordt dus een drukke transferzomer voor Dimitri De Condé.

Een goede som voor Carstensen?

Meest recent

Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

13
13
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

93
93
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

113
113
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

314
314
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

78
78
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

349
349
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

225
225
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

450
450
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

178
178
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

120
120
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

508
508
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

91
91
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

320
320
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

271
271
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

558
558
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

838
838
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

943
943
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

363
363
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

47
47
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

315
315
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

708
708
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

364
364
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

387
387
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

179
179
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

263
263

Meer sportnieuws