Dortmund spreekt schande: "Bakayoko lachte zich dood"

183 stemmen
Dortmund spreekt schande:

In de Champions League blijft PSV zicht behouden op een plek in de kwartfinales. De heenmatch tegen Borussia Dortmund eindigde dinsdag immers op een 1-1-gelijkspel. Al waren de Duitsers allerminst te spreken over de beslissende penalty voor de Nederlanders.

PSV is onder het bewind van coach Peter Bosz bezig aan een indrukwekkend seizoen. In de Eredivisie verloren de Eindhovenaren nog geen enkele keer en werden na 22 speeldagen slechts 4 punten weggegeven. De Rood-Witten lijken dan ook recht op de Nederlandse titel af te stevenen.

Ook het Europese parcours mocht tot dusver gezien worden. In de poulefase wist PSV immers RC Lens en Sevilla FC achter zich te houden, waardoor het als nummer twee in de groep overwinterde. In de 1/8ste finales werden de Eindhovenaren dan weer aan Dortmund gekoppeld.

LEES OOK: 'Karetsas-climax in zicht: derde club komt zich moeien'

Discutabele strafschop

En na de heenmatch in het Philips Stadion blijft dus nog alles mogelijk. PSV was in de eerste helft nochtans op achterstand gekomen, uitgerekend door oud-speler Donyell Malen. Maar na de pauze hing Luuk de Jong de bordjes weer in evenwicht met een goedgemikte strafschop.

Aan die penalty hing echter een flink geurtje. Mats Hummels tackelde Malik Tillman onderuit in de zestien, maar op de herhaling was te zien hoe hij eerst de bal speelde. Desondanks legden scheidsrechter én VAR de bal op de stip. Tot groot onbegrip bij de Duitsers.

Grijzende Bakayoko

Achteraf haalde Hummels dan ook serieus uit. "Dit is voor nul procent een strafschop. Tillman en Johan Bakayoko lachten zich dood, minutenlang grijnsden ze naar mij. Dit is nooit een strafschop", sakkerde de verdediger voor de televisiecamera's. "Ik speel duidelijk eerst de bal, die ook van richting verandert, en vang die speler daarna een beetje op. Maar dit is voetbal, het spijt me." Ook op via 'X' haalde Hummels zwaar uit.

De strafschop was terecht ...

Meest recent

PSG koos nét niet voor Belgische coach: "Gesprek in Parijs"

In een voetbalcarrière hangt het vaak af van details. Soms vindt een toptransfer verrassend ...

150
150
'Rigaux plant volgende aanwinst in Jupiler Pro League'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

16
16
Imke Courtois kampte wekenlang met opvallend probleem

Imke Courtois maakt al geruime tijd furore als analiste bij de openbare omroep en ook als veel ...

75
75
Infantino met vlammend statement over Balogun-zaak

Puur op voetballend vlak zagen we een bij momenten zeer goed WK. Alleen waren er bepaalde zaken die ...

125
125
Euvrard geeft ambities van Standard prijs

Standard verloor met 0-1 van Juventus. De Rouches trekken met de nodige ambities het nieuwe seizoen ...

64
64
De Bruyne geniet op vakantie in gezelschap ... De Ketelaere

Alvorens ze straks weer bij hun respetievelijke clubs worden verwacht, genieten de meeste Belgische ...

45
45
Club Brugge houdt hart vast: tóch toptransfer voor Seys?

Club Brugge verwacht deze week zijn Belgische WK-gangers terug op training. Ook Joaquin Seys zal dan ...

385
385
Dé wissel van het WK: Courtois doet eindelijk boekje open

Ondanks een geslaagd WK, besloot de KBVB om het aflopende contract van Rudi Garcia als bondscoach ...

971
971
'Karetsas-climax in zicht: derde club komt zich moeien'

De transfersoap rond Konstantinos Karetsas blijft maar aanslepen. Borussia Dortmund drukt al een ...

170
170
'Man City breekt de bank: grote WK-smaakmaker onderweg'

Aan de top van de Europese voetbalpiramide lijkt nog heel wat transfervuurwerk op komst. Zo drukt ...

204
204
‘Club slaat toe: Leko krijgt zijn droomaanvaller van 9M’

Club Brugge drukt door voor de droomaanvaller van Ivan Leko. Blauw-zwart heeft negen miljoen euro ...

839
839
Uittocht bij Anderlecht: nieuwste vertrekker al genoemd

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de Europese terugwedstrijd tegen Hammarby IF. ...

428
428
Volgende Rode Duivel transfereert: deal van 3 miljoen

Leandro Trossard, Youri Tielemans, Thomas Meunier, ... verschillende Rode Duivels veranderden de ...

122
122
'Leko gerustgesteld: Club Brugge plant twee extra transfers'

De start van het nieuwe seizoen is in zicht bij Club Brugge. Aanstaande vrijdag begint de ...

732
732
'Union ziet kassa rinkelen: transfersom Scherpen bekend'

Union maakte zich op voor een leegloop, maar de grote uitgaande transfers bleven tot dusver nog uit. ...

155
155
Charaï legt verdere transferplannen Westerlo op tafel

Het is bij Westerlo al een zeer drukke transferzomer geweest. In totaal staat de teller in 't Kuipje ...

52
52
Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Sinds het einde van het WK zijn ook de allergrootste clubs in actie geschoten op de transfermarkt. ...

180
180
'Anderlecht krijgt boodschap: speler kiest bestemming'

Anderlecht is nog volop bezig met zijn transferhuiswerk, ook al is de Europese campagne enkele dagen ...

391
391
Simons stuurt boodschap naar mogelijke vertrekkers OHL

We zijn amper twee weken verwijderd van de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De ...

173
173
'Dortmund legt nieuw plan voor Karetsas op tafel'

Het is voor KRC Genk niet de makkelijkste zomermercato. De Limburgers zien vooral aan uitgaande ...

496
496
'Here we go: Real heeft topaanwinst van 100 miljoen beet'

Real Madrid haalt deze zomer fors uit op de transfermarkt, want na een tegenvallend seizoen wil het ...

141
141
'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar versterking. Beide teams zijn voorlopig verzwakt uit ...

293
293
Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Club Brugge begint met grote ambities aan het nieuwe seizoen. Na de landstitel van vorig jaar is de ...

476
476
Lommel SK is absolute sterkhouder kwijt aan AZ

Lommel SK heeft dingend nood aan versterking, maar de promovendus heeft nog een smaakmaker verloren. ...

51
51
‘Anderlecht op z’n kop: sterkhouder out, toptransfer in’

Bij Anderlecht komt de transfercarrousel plots op gang. Een sterkhouder kan het Lotto Park verlaten ...

678
678

Meer sportnieuws