Dortmund spreekt schande: "Bakayoko lachte zich dood"

183 stemmen
Dortmund spreekt schande:

In de Champions League blijft PSV zicht behouden op een plek in de kwartfinales. De heenmatch tegen Borussia Dortmund eindigde dinsdag immers op een 1-1-gelijkspel. Al waren de Duitsers allerminst te spreken over de beslissende penalty voor de Nederlanders.

PSV is onder het bewind van coach Peter Bosz bezig aan een indrukwekkend seizoen. In de Eredivisie verloren de Eindhovenaren nog geen enkele keer en werden na 22 speeldagen slechts 4 punten weggegeven. De Rood-Witten lijken dan ook recht op de Nederlandse titel af te stevenen.

Ook het Europese parcours mocht tot dusver gezien worden. In de poulefase wist PSV immers RC Lens en Sevilla FC achter zich te houden, waardoor het als nummer twee in de groep overwinterde. In de 1/8ste finales werden de Eindhovenaren dan weer aan Dortmund gekoppeld.

LEES OOK: 'Transfer Karetsas explodeert: vraagprijs Genk maakt brokken'

Discutabele strafschop

En na de heenmatch in het Philips Stadion blijft dus nog alles mogelijk. PSV was in de eerste helft nochtans op achterstand gekomen, uitgerekend door oud-speler Donyell Malen. Maar na de pauze hing Luuk de Jong de bordjes weer in evenwicht met een goedgemikte strafschop.

Aan die penalty hing echter een flink geurtje. Mats Hummels tackelde Malik Tillman onderuit in de zestien, maar op de herhaling was te zien hoe hij eerst de bal speelde. Desondanks legden scheidsrechter én VAR de bal op de stip. Tot groot onbegrip bij de Duitsers.

Grijzende Bakayoko

Achteraf haalde Hummels dan ook serieus uit. "Dit is voor nul procent een strafschop. Tillman en Johan Bakayoko lachten zich dood, minutenlang grijnsden ze naar mij. Dit is nooit een strafschop", sakkerde de verdediger voor de televisiecamera's. "Ik speel duidelijk eerst de bal, die ook van richting verandert, en vang die speler daarna een beetje op. Maar dit is voetbal, het spijt me." Ook op via 'X' haalde Hummels zwaar uit.

De strafschop was terecht ...

Meest recent

'Knoop doorgehakt: Club verliest eerste kampioenenspeler'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato een aanzienlijk deel van zijn kampioenenploeg kwijtspelen. ...

19
19
Genk zwaar benadeeld: "Geen respect van Pro League"

KRC Genk strijdt aanstaande zondag tegen AA Gent voor het laatste Europese ticket. Maar de ...

126
126
Weer prijs voor Engeland: Palace pakt Conference League

Een week nadat Aston Villa de Europa League veroverde, heeft een Engelse club ook beslag gelegd op ...

28
28
Champions League: Club moet monsterlijke loting vrezen

Club Brugge kroonde zich voor de 20ste keer tot Belgisch landskampioen. Hierdoor mag het komend ...

152
152
'Barça zet mercato in de fik: Kompany perplex na 80M-deal'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen en dus barst de transferperiode stilaan ...

74
74
De Cat-hype kop ingedrukt: "Potverdekke maar 20 matchen"

Nathan De Cat was één van opvallendste figuren van het voorbije seizoen in de Jupiler ...

346
346
Hete zomer Antwerp: Overmars krijgt cruciale transfertip

Antwerp FC heeft afgelopen weekend een punt gezet achter een tegenvallend seizoen. Het woord is nu ...

312
312
Belgische clubs alert: 'Pocognoli op straat bij Monaco'

Nu het seizoen in het clubvoetbal er nagenoeg opzit, kan de trainerscarrousel op toerental beginnen ...

157
157
"Bestaat niet meer" - trieste conclusie na seizoen Anderlecht

RSC Anderlecht heeft het seizoen afgesloten met een blamage op het veld van Union SG. Maar enkele ...

410
410
Pakkende woorden: Gündogan lucht hart over coach Kompany

Vincent Kompany heeft een uitstekend tweede seizoen als hoofdcoach van Bayern München achter de ...

165
165
‘Miljoenendeal in de maak: Club praat met oude bekende’

Club Brugge grijpt terug naar een transferdossier dat al langer op tafel ligt in Westkapelle. In ...

605
605
'D-Day voor Club Brugge: Stankovic krijgt duidelijkheid'

Club Brugge staat voor een bijzonder drukke zomer. Het zal wellicht weer heel wat smaakmakers ...

443
443
Hasi doet boekje open over ontslag bij Anderlecht

Bij Anderlecht is het een zeer woelig seizoen geweest, dat ook op een valse noot eindigde. Het greep ...

236
236
'Miljoenentransfer Antwerp: opvolger staat al klaar'

Antwerp beleefde een moeilijk seizoen. Met Stef Wils en Joseph Oosting werden alweer twee trainers ...

337
337
Charleroi jubelt: Speler van het Jaar blijft aan boord

Voor Charleroi was het een tegenvallend seizoen met twee trainerswissels en een lange zwakke reeks, ...

22
22
'Uittocht Club: volgende deal komt op gang'

Club Brugge heeft dit seizoen opnieuw de landstitel veroverd en een sterke campagne afgewerkt in de ...

461
461
'Toptransfer voor De Busser na afscheid bekende naam'

De voorbije seizoenen speelde Jari De Busser zich in de kijker bij Go Ahead Eagles. De doelman was ...

88
88
Club Brugge verrast en gaat shoppen bij AA Gent

Club Brugge zal deze zomer zijn werk hebben op de transfermarkt. Het lijkt erop dat er voor heel wat ...

246
246
'Verrassende oude bekende trainerskandidaat bij Anderlecht'

Het eerste werk van Antoine Sibierski als sportief directeur van Anderlecht lijkt het vinden van een ...

462
462
Wat een farce: proces rond verkoop RSCA weer uitgesteld

Normaal gezien zou donderdag eindelijk het proces rond mogelijke fraude bij de verkoop van ...

140
140
Rode Duivel solliciteert: "Ben klaar voor Club Brugge"

Club Brugge gaat een heel drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel veel spelers de club verlaten. ...

624
624
Zetterberg over drie RSCA-spelers: "Hen zeker houden"

Bij RSC Anderlecht gaat er het een en ander gebeuren deze zomer. Antoine Sibierski gaat samen met de ...

388
388
Exit De Bruyne? Napoli schrikt van opvallende evolutie

Kevin De Bruyne heeft zijn eerste seizoen bij Napoli achter de rug. Een groot succes werd dat niet. ...

272
272
Deschacht weet wie dé ideale coach is voor Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hopen ze binnen dit en een paar weken de nieuwe coach voor te stellen. Olivier ...

425
425
De Mil speelt open kaart over zijn toekomst bij AA Gent

Rik De Mil hoopt AA Gent alsnog naar een Europees ticket te kunnen loodsen. Echt overtuigend was het ...

709
709

Meer sportnieuws