Dortmund spreekt schande: "Bakayoko lachte zich dood"

door
Dortmund spreekt schande:

In de Champions League blijft PSV zicht behouden op een plek in de kwartfinales. De heenmatch tegen Borussia Dortmund eindigde dinsdag immers op een 1-1-gelijkspel. Al waren de Duitsers allerminst te spreken over de beslissende penalty voor de Nederlanders.

PSV is onder het bewind van coach Peter Bosz bezig aan een indrukwekkend seizoen. In de Eredivisie verloren de Eindhovenaren nog geen enkele keer en werden na 22 speeldagen slechts 4 punten weggegeven. De Rood-Witten lijken dan ook recht op de Nederlandse titel af te stevenen.

Ook het Europese parcours mocht tot dusver gezien worden. In de poulefase wist PSV immers RC Lens en Sevilla FC achter zich te houden, waardoor het als nummer twee in de groep overwinterde. In de 1/8ste finales werden de Eindhovenaren dan weer aan Dortmund gekoppeld.

LEES OOK: Duranville maakt het te bont: coach grijpt genadeloos in

Discutabele strafschop

En na de heenmatch in het Philips Stadion blijft dus nog alles mogelijk. PSV was in de eerste helft nochtans op achterstand gekomen, uitgerekend door oud-speler Donyell Malen. Maar na de pauze hing Luuk de Jong de bordjes weer in evenwicht met een goedgemikte strafschop.

Aan die penalty hing echter een flink geurtje. Mats Hummels tackelde Malik Tillman onderuit in de zestien, maar op de herhaling was te zien hoe hij eerst de bal speelde. Desondanks legden scheidsrechter én VAR de bal op de stip. Tot groot onbegrip bij de Duitsers.

Grijzende Bakayoko

Achteraf haalde Hummels dan ook serieus uit. "Dit is voor nul procent een strafschop. Tillman en Johan Bakayoko lachten zich dood, minutenlang grijnsden ze naar mij. Dit is nooit een strafschop", sakkerde de verdediger voor de televisiecamera's. "Ik speel duidelijk eerst de bal, die ook van richting verandert, en vang die speler daarna een beetje op. Maar dit is voetbal, het spijt me." Ook op via 'X' haalde Hummels zwaar uit.

De strafschop was terecht ...

Meest recent

Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

25
25
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

22
22
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

111
111
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

69
69
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

135
135
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

518
518
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

110
110
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

491
491
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

336
336
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

379
379
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

234
234
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

303
303
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

570
570
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

626
626
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

493
493
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

254
254
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

513
513
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

492
492
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

441
441
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

500
500
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

499
499
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

624
624
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

764
764
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

41
41
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

743
743

Meer sportnieuws