'Monstervoorstel Haaland: contract tot medio 2029'

door
'Monstervoorstel Haaland: contract tot medio 2029'

In de Engelse Premier League wist Manchester City dinsdagavond tot op één puntje van leider Liverpool te naderen na een 1-0-overwinning tegen Brentford FC. Het was Erling Haaland die het enige doelpunt van de match op zich nam. Ondertussen blijft gespeculeerd worden over de toekomst van de Noor.

Nadat hij het ene doelpunt na het andere scoorde bij RB Salzburg en vervolgens Borussia Dortmund, zette Haaland in de zomer van 2022 zijn langverwachte stap naar de absolute top van Europa. Uiteindelijk was het City dat de strijd om zijn gegeerde handtekening naar zich toe kon trekken.

De club van coach Pep Guardiola triggerde een clausule waardoor Haaland voor een beperkte som van 60 miljoen euro werd overgenomen van Dortmund. Dat bleek een gouden zet. In zijn eerste seizoen hielp hij Manchester City meteen aan de treble met 52 goals en 9 assists in 53 wedstrijden.

LEES OOK: Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Contract openbreken

Hoewel hij het dit seizoen iets lastiger heeft om op constante basis te presteren, kan Haaland opnieuw geweldige cijfers voorleggen. Zo staat zijn teller inmiddels op 22 goals en 6 assists in 28 duels. Het is dan ook niet onlogisch dat City zijn huidige contract, dat loopt tot 2027, wil openbreken.

Al spelen niet alleen zijn waanzinnige statistieken daarin een rol. Verschillende bronnen meldden eerder namelijk dat er in zijn huidige overeenkomst een nieuwe afkoopclausule staat. Die zou vaste som in de buurt van de 200 miljoen euro bedragen. Geen onhaalbaar bedrag in het hedendaagse voetbal.

Real haakt af

In de voorbije maanden werd vooral Real Madrid gelinkt aan Haaland. Maar volgens The Mirror gaat City er vanuit dat de kansen van de Koninklijke een aanzienlijke knauw hebben gekregen nu men op punt staat Kylian Mbappé te strikken. De Engelse kampioen zou dan ook in een goede afloop geloven. Naar verluidt zou City een contract tot medio 2029 willen aanbieden aan Haaland. Met uiteraard een nieuw monstersalaris, maar zonder afkoopclausules.

 

🚀

Haaland is momenteel de beste diepe spits ter wereld ...

Meest recent

'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

16
16
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

120
120
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

505
505
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

114
114
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

356
356
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

108
108
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

279
279
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

391
391
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

39
39
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

418
418
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

47
47
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

232
232
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

322
322
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

452
452
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

122
122
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

294
294
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

313
313
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

183
183
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

364
364
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

710
710
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

232
232
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

473
473
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

284
284
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

503
503

Meer sportnieuws