'KRC Genk ziet in de zomer nog 2 spelers vertrekken'

400 stemmen
'KRC Genk ziet in de zomer nog 2 spelers vertrekken'

Het zijn bewogen tijden bij KRC Genk op het vlak van uitgaande transfers. De Limburgers moesten in januari al afscheid nemen van Daniel Muñoz en Gerardo Arteaga, zien daar straks wellicht ook nog Joseph Paintsil bijkomen en volgende zomer volgen ook nog Maarten Vandevoordt en meer dan waarschijnlijk Bilal El Khannouss. Daar zal het ook niet bij blijven.

Behalve die sterkhouders die hun Genkse vorm kunnen verzilveren, zijn er immers ook nog enkele overbodige spelers die andere oorden zullen opzoeken. Zo zal Genk meer dan waarschijnlijk in de zomer twee verhuurde spelers niet meer zien terugkeren naar de Cegeka Arena.

LEES OOK: Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

FC Köln licht aankoopoptie Carstensen

Het Belang van Limburg weet dat Rasmus Carstensen al zeker Genk definitief verlaat. De Deense rechtsachter drong vorige zomer aan op een transfer omdat hij op dat moment pas derde keuze was na Muñoz en Preciado, intussen allebei vertrokken. Hij versierde uiteindelijk een uitleenbeurt aan FC Köln.

Daar groeide de 23-jarige de voorbije maanden wel uit tot een vaste waarde. Hij kwam intussen al achttien keer in actie in de Bundesliga en dat was voldoende om Köln te overtuigen. Zij maken nu al gebruik van de aankoopoptie die in de huurovereenkomst opgenomen werd.

Castro kan bij Elche blijven

Daarnaast zal Genk wellicht ook Nicolas Castro niet meer terugzien. De 23-jarige Argentijn slaagde er vorig seizoen ook niet in om een basisplaats af te dwingen, onder meer door de ontbolstering van El Khannouss. Hij koos in de zomer voor een uitleenbeurt aan de Spaanse tweedeklasser Elche.

Daar doet hij het niet onaardig met tot dusver drie goals en twee assists in 22 wedstrijden en dus wil Elche hem ook graag houden. De Spanjaarden beschikken niet over een aankoopoptie, maar zouden wel al met Genk onderhandelen over een definitieve transfer.

Had Genk hen dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Union SG zet Club Brugge extra onder druk

Union SG blijft indruk maken met de resultaten. Na een bijzonder povere bekerfinale stonden ze ...

69
69
Vandenbempt oordeelt: "Over twee jaar met België op EK"

Rudi Garcia maakte vandaag zijn WK-selectie bekend. Daar zaten niet echt verrassingen bij. De ...

52
52
Fans Antwerp zijn het beu: "Bol het af!"

Royal Antwerp FC is uitgegroeid tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Het is ...

73
73
Aston Villa viert feest na demonstratie tegen Liverpool

In de Premier League speelde Aston Villa vanavond in eigen huis tegen Liverpool. Kon de thuisploeg ...

20
20
OHL haalt zielloos Antwerp genadeloos door gehaktmolen

De Europe Play-Offs zijn voor Antwerp uitgedraaid op een ware martelgang. The Great Old kende ...

40
40
'Real vindt akkoord: grote terugkeer Mourinho een feit'

Real Madrid kent een absoluut horrorjaar. De Koninklijke gaat van coach wisselen, dat staat vast. ...

154
154
Voormalig JPL-legende verovert hart van Miss België

Een voetballer die aanpapt met een Miss België? Het is zeker niet de eerste keer dat het ...

36
36
Euvrard komt met groot nieuws naar buiten

Standard speelt dit weekend een héél belangrijk duel tegen KRC Genk. Bij winst zetten ...

174
174
Vrancken héél tevreden: "Dit is historisch"

STVV kent een waanzinnig mooi seizoen. Zij willen de komende speeldagen het seizoen in schoonheid ...

76
76
Weelde bij Rode Duivels: Garcia laat waanzinnig elftal thuis

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie van 26 spelers bekend. Heel wat jongens vielen uit de boot. Het ...

330
330
Club-fans massaal geraakt door bericht Julie Vanloo

Julie Vanloo blijft niet bij de pakken zitten. Nadat de Belgian Cat onlangs opnieuw een zware ...

333
333
Hayen voert de druk op bij KRC Genk: "Cruciaal!"

KRC Genk staat voor een cruciaal duel tegen Standard. Wie wint lijkt op weg naar het winnen van de ...

141
141
‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

Bayern München davert. Vincent Kompany duwt zelf voor een transferstunt van 100 miljoen bij ...

186
186
Anderlecht-fans komen plots in opstand

RSC Anderlecht likt zijn wonden. De barslechte match tussen Union SG en Anderlecht werd in de ...

357
357
Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Beerschot speelt ook komend seizoen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten gaan de kern ...

46
46
Organisatie bekerfinale een flop: hallucinante taferelen

RSC Anderlecht verloor na een bijzonder zwakke bekerfinale al bij al verdiend met 3-1 na ...

188
188
De Mil broedt op debutant: blessuregolf bij AA Gent

Indien het niet alweer het kneusje van de Champions' Play-Offs wil worden, heeft AA Gent dringend ...

110
110
Coucke dient RSCA-fans & criticasters van antwoord

Met de verloren bekerfinale tegen Union is Marc Coucke alweer een teleurstelling rijker. Na afloop ...

410
410
'Antwerp tast in buidel: eerste zomeraankoop ligt vast'

Voor het derde jaar op rij dreigt Antwerp naast een Europees ticket te grijpen. Werk aan de winkel ...

398
398
'Van 30 miljoen naar gratis: stunt van Anderlecht'

Anderlecht speurt naar een ervaren verdediger die het niveau omhoog kan tillen, en plots duikt er ...

631
631
'Club Brugge dumpt topaankoop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

738
738
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

290
290
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

447
447
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

254
254
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

307
307

Meer sportnieuws