'KRC Genk ziet in de zomer nog 2 spelers vertrekken'

door
'KRC Genk ziet in de zomer nog 2 spelers vertrekken'

Het zijn bewogen tijden bij KRC Genk op het vlak van uitgaande transfers. De Limburgers moesten in januari al afscheid nemen van Daniel Muñoz en Gerardo Arteaga, zien daar straks wellicht ook nog Joseph Paintsil bijkomen en volgende zomer volgen ook nog Maarten Vandevoordt en meer dan waarschijnlijk Bilal El Khannouss. Daar zal het ook niet bij blijven.

Behalve die sterkhouders die hun Genkse vorm kunnen verzilveren, zijn er immers ook nog enkele overbodige spelers die andere oorden zullen opzoeken. Zo zal Genk meer dan waarschijnlijk in de zomer twee verhuurde spelers niet meer zien terugkeren naar de Cegeka Arena.

LEES OOK: KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

FC Köln licht aankoopoptie Carstensen

Het Belang van Limburg weet dat Rasmus Carstensen al zeker Genk definitief verlaat. De Deense rechtsachter drong vorige zomer aan op een transfer omdat hij op dat moment pas derde keuze was na Muñoz en Preciado, intussen allebei vertrokken. Hij versierde uiteindelijk een uitleenbeurt aan FC Köln.

Daar groeide de 23-jarige de voorbije maanden wel uit tot een vaste waarde. Hij kwam intussen al achttien keer in actie in de Bundesliga en dat was voldoende om Köln te overtuigen. Zij maken nu al gebruik van de aankoopoptie die in de huurovereenkomst opgenomen werd.

Castro kan bij Elche blijven

Daarnaast zal Genk wellicht ook Nicolas Castro niet meer terugzien. De 23-jarige Argentijn slaagde er vorig seizoen ook niet in om een basisplaats af te dwingen, onder meer door de ontbolstering van El Khannouss. Hij koos in de zomer voor een uitleenbeurt aan de Spaanse tweedeklasser Elche.

Daar doet hij het niet onaardig met tot dusver drie goals en twee assists in 22 wedstrijden en dus wil Elche hem ook graag houden. De Spanjaarden beschikken niet over een aankoopoptie, maar zouden wel al met Genk onderhandelen over een definitieve transfer.

Had Genk hen dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

31
31
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

59
59
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

82
82
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

29
29
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

126
126
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

55
55
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

118
118
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

64
64
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

113
113
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

29
29
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

142
142
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

557
557
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

170
170
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

477
477
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

88
88
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

479
479
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

134
134
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

139
139
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

280
280
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

314
314
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

811
811
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

228
228

Meer sportnieuws