'KRC Genk ziet in de zomer nog 2 spelers vertrekken'

door
'KRC Genk ziet in de zomer nog 2 spelers vertrekken'

Het zijn bewogen tijden bij KRC Genk op het vlak van uitgaande transfers. De Limburgers moesten in januari al afscheid nemen van Daniel Muñoz en Gerardo Arteaga, zien daar straks wellicht ook nog Joseph Paintsil bijkomen en volgende zomer volgen ook nog Maarten Vandevoordt en meer dan waarschijnlijk Bilal El Khannouss. Daar zal het ook niet bij blijven.

Behalve die sterkhouders die hun Genkse vorm kunnen verzilveren, zijn er immers ook nog enkele overbodige spelers die andere oorden zullen opzoeken. Zo zal Genk meer dan waarschijnlijk in de zomer twee verhuurde spelers niet meer zien terugkeren naar de Cegeka Arena.

LEES OOK: Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

FC Köln licht aankoopoptie Carstensen

Het Belang van Limburg weet dat Rasmus Carstensen al zeker Genk definitief verlaat. De Deense rechtsachter drong vorige zomer aan op een transfer omdat hij op dat moment pas derde keuze was na Muñoz en Preciado, intussen allebei vertrokken. Hij versierde uiteindelijk een uitleenbeurt aan FC Köln.

Daar groeide de 23-jarige de voorbije maanden wel uit tot een vaste waarde. Hij kwam intussen al achttien keer in actie in de Bundesliga en dat was voldoende om Köln te overtuigen. Zij maken nu al gebruik van de aankoopoptie die in de huurovereenkomst opgenomen werd.

Castro kan bij Elche blijven

Daarnaast zal Genk wellicht ook Nicolas Castro niet meer terugzien. De 23-jarige Argentijn slaagde er vorig seizoen ook niet in om een basisplaats af te dwingen, onder meer door de ontbolstering van El Khannouss. Hij koos in de zomer voor een uitleenbeurt aan de Spaanse tweedeklasser Elche.

Daar doet hij het niet onaardig met tot dusver drie goals en twee assists in 22 wedstrijden en dus wil Elche hem ook graag houden. De Spanjaarden beschikken niet over een aankoopoptie, maar zouden wel al met Genk onderhandelen over een definitieve transfer.

Had Genk hen dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

11
11
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

14
14
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

16
16
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

26
26
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

55
55
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

76
76
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

261
261
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

48
48
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

15
15
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

91
91
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

109
109
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

61
61
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

674
674
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

211
211
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

112
112
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

394
394
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

183
183
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

365
365
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

211
211
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

326
326
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

99
99
Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

252
252
'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge'

Club Brugge KV slaagde er ondanks verschillende miljoenenboden in om zijn sterkhouders tijdens de ...

478
478
'Trainerssoap Anderlecht: definitieve beslissing in zicht'

Het trainersdossier bij RSC Anderlecht blijft de gemoederen bedaren. Alfred Schreuder leek de ...

465
465
'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Kylian Mbappé kan dit seizoen indrukwekkende cijfers voorleggen bij Real Madrid. De Fransman ...

214
214

Meer sportnieuws