'KRC Genk ziet in de zomer nog 2 spelers vertrekken'

door
'KRC Genk ziet in de zomer nog 2 spelers vertrekken'

Het zijn bewogen tijden bij KRC Genk op het vlak van uitgaande transfers. De Limburgers moesten in januari al afscheid nemen van Daniel Muñoz en Gerardo Arteaga, zien daar straks wellicht ook nog Joseph Paintsil bijkomen en volgende zomer volgen ook nog Maarten Vandevoordt en meer dan waarschijnlijk Bilal El Khannouss. Daar zal het ook niet bij blijven.

Behalve die sterkhouders die hun Genkse vorm kunnen verzilveren, zijn er immers ook nog enkele overbodige spelers die andere oorden zullen opzoeken. Zo zal Genk meer dan waarschijnlijk in de zomer twee verhuurde spelers niet meer zien terugkeren naar de Cegeka Arena.

LEES OOK: Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

FC Köln licht aankoopoptie Carstensen

Het Belang van Limburg weet dat Rasmus Carstensen al zeker Genk definitief verlaat. De Deense rechtsachter drong vorige zomer aan op een transfer omdat hij op dat moment pas derde keuze was na Muñoz en Preciado, intussen allebei vertrokken. Hij versierde uiteindelijk een uitleenbeurt aan FC Köln.

Daar groeide de 23-jarige de voorbije maanden wel uit tot een vaste waarde. Hij kwam intussen al achttien keer in actie in de Bundesliga en dat was voldoende om Köln te overtuigen. Zij maken nu al gebruik van de aankoopoptie die in de huurovereenkomst opgenomen werd.

Castro kan bij Elche blijven

Daarnaast zal Genk wellicht ook Nicolas Castro niet meer terugzien. De 23-jarige Argentijn slaagde er vorig seizoen ook niet in om een basisplaats af te dwingen, onder meer door de ontbolstering van El Khannouss. Hij koos in de zomer voor een uitleenbeurt aan de Spaanse tweedeklasser Elche.

Daar doet hij het niet onaardig met tot dusver drie goals en twee assists in 22 wedstrijden en dus wil Elche hem ook graag houden. De Spanjaarden beschikken niet over een aankoopoptie, maar zouden wel al met Genk onderhandelen over een definitieve transfer.

Had Genk hen dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

STVV - Club Brugge: Hayen geeft 'banneling' basisplaats

Club Brugge moet na de nederlaag tegen Royal Antwerp FC vanavond de rug rechten op het veld van ...

52
52
Crisis bij Cercle, Standard veert recht: "Is frustrerend"

Standard heeft een zeer belangrijke zege geboekt op het veld van Cercle Brugge. De Rouches wonnen ...

35
35
Alderweireld over WK van België: "Daar ben ik niet bang voor"

De Rode Duivels spelen op het WK tegen Iran, Nieuw-Zeeland en Egypte. Een héél goede ...

21
21
Rode Duivels kennen WK-schema: dit zijn de data en uren

De Rode Duivels weten sinds vrijdag dat ze op het WK 2026 aan de bak moeten tegen Iran, Egypte en ...

146
146
PSV blijft met volgende zege doorrazen in Eredivisie

Wie stopt PSV in de Eredivisie? De Eindhovenaren zijn bezig aan een straf seizoen, zowel in ...

15
15
Lierse blijft imponeren en zet indrukwekkende remonte voort

Lierse SK heeft zaterdag een derde opeenvolgende overwinning geboekt. In eigen huis klopten de ...

14
14
Standard knalt PO1 binnen ondanks late Brugse stormprik

Standard heeft op het veld van Cercle Brugge een knappe en bijzonder efficiënte zege geboekt. ...

57
57
Manchester City gooit titelstrijd weer helemaal open

In de Premier League hoopte Manchester City om 16u te profiteren van de nederlaag van Arsenal. Ze ...

17
17
Weergaloze Kane laat Kompany alwéér juichen

In de Bundesliga stond er om 15u30 de topper tussen VfB Stuttgart en Bayern München op het ...

51
51
Mag Union wéér dromen van jackpot: “Een geweldige speler"

Union SG kent voorlopig inzake resultaten een zeer goed seizoen. Toch verwacht men nog meer van een ...

36
36
Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers werden in de Beker van ...

107
107
Tony Bloom reageert op zeer verontrustend nieuws

Tony Boom is aandeelhouder van Union SG en eigenaar van Brighton & Hove Albion. The Times heeft ...

57
57
Droomaffiche voor België: "Hen treffen in kwartfinales"

België kende een zeer goede WK-loting met Iran, Egypte en Nieuw-Zeeland. De volgende ronde ...

179
179
Boeckx twijfelt aan JPL-topclub: "Nog geen titelkandidaat"

Het niveau van de topclubs in de Jupiler Pro League is dit jaar teleurstellend. RSC Anderlecht begon ...

191
191
Trossard scoort en valt uit: Arsenal incasseert mokerslag

In de Premier League stond om 13u30 het heel interessante duel tussen Aston Villa en Arsenal op het ...

76
76
Schade voor Club Brugge? "Kunnen iedereen aan"

STVV neemt het vanavond op tegen Club Brugge. Heel Sint-Truiden hoopt op een stunt tegen de ...

109
109
Stilaan laatste kans? Cinel velt oordeel over Cercle-crisis

Cercle Brugge ligt uit de Beker van België en bakt er niets van in de Jupiler Pro League. Tegen ...

112
112
Vormer breekt de stilte: het echte verhaal komt uit

Hij werd Mister Club Brugge, Gouden Schoen-winnaar en jarenlang de motor op elk middenveld dat hij ...

86
86
Plots kritiek op Hayen: "Te veel van het goede"

Club Brugge moet vanavond aan de bak tegen STVV. Na de glansloze bekerwinst tegen OH Leuven hoopt ...

203
203
Vrancken: "Zij zouden elk seizoen JPL-kampioen moeten zijn"

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. Wouter Vrancken maakte van dit STVV een van de leukste ...

176
176
Invaller klopt op tafel: Hasi krijgt duidelijke boodschap

RSC Anderlecht gaat zondagnamiddag op bezoek bij KVC Westerlo en dat slechts enkele dagen nadat het ...

265
265
Club Brugge kampioen? Van der Elst doet titelvoorspelling

Club Brugge wil dit seizoen zo lang mogelijk meestrijden op drie fronten. Maar het belangrijkste ...

433
433
'Kompany grote fan: Bayern-bom van 85 miljoen'

Bayern München blijft in de running voor de treble dit seizoen en plaatste zich deze week voor ...

145
145
Keerzijde WK-loting: "Dan is België de risee van het wereldvoetbal"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

251
251
Totale ommekeer bij Gent? "Dán is er veel mogelijk"

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

213
213

Meer sportnieuws