'KRC Genk ziet in de zomer nog 2 spelers vertrekken'

door
'KRC Genk ziet in de zomer nog 2 spelers vertrekken'

Het zijn bewogen tijden bij KRC Genk op het vlak van uitgaande transfers. De Limburgers moesten in januari al afscheid nemen van Daniel Muñoz en Gerardo Arteaga, zien daar straks wellicht ook nog Joseph Paintsil bijkomen en volgende zomer volgen ook nog Maarten Vandevoordt en meer dan waarschijnlijk Bilal El Khannouss. Daar zal het ook niet bij blijven.

Behalve die sterkhouders die hun Genkse vorm kunnen verzilveren, zijn er immers ook nog enkele overbodige spelers die andere oorden zullen opzoeken. Zo zal Genk meer dan waarschijnlijk in de zomer twee verhuurde spelers niet meer zien terugkeren naar de Cegeka Arena.

LEES OOK: Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

FC Köln licht aankoopoptie Carstensen

Het Belang van Limburg weet dat Rasmus Carstensen al zeker Genk definitief verlaat. De Deense rechtsachter drong vorige zomer aan op een transfer omdat hij op dat moment pas derde keuze was na Muñoz en Preciado, intussen allebei vertrokken. Hij versierde uiteindelijk een uitleenbeurt aan FC Köln.

Daar groeide de 23-jarige de voorbije maanden wel uit tot een vaste waarde. Hij kwam intussen al achttien keer in actie in de Bundesliga en dat was voldoende om Köln te overtuigen. Zij maken nu al gebruik van de aankoopoptie die in de huurovereenkomst opgenomen werd.

Castro kan bij Elche blijven

Daarnaast zal Genk wellicht ook Nicolas Castro niet meer terugzien. De 23-jarige Argentijn slaagde er vorig seizoen ook niet in om een basisplaats af te dwingen, onder meer door de ontbolstering van El Khannouss. Hij koos in de zomer voor een uitleenbeurt aan de Spaanse tweedeklasser Elche.

Daar doet hij het niet onaardig met tot dusver drie goals en twee assists in 22 wedstrijden en dus wil Elche hem ook graag houden. De Spanjaarden beschikken niet over een aankoopoptie, maar zouden wel al met Genk onderhandelen over een definitieve transfer.

Had Genk hen dit seizoen nog kunnen gebruiken?

Meest recent

Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

20
20
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

38
38
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

12
12
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

221
221
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

127
127
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

81
81
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

208
208
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

441
441
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

65
65
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

135
135
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

300
300
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

189
189
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

146
146
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

160
160
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

236
236
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

655
655
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

391
391
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

439
439
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

324
324
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

263
263
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

128
128
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

148
148
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

332
332
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

431
431
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

849
849

Meer sportnieuws