Onana van cruciaal belang met onhoudbare buffelstoot

47
Onana van cruciaal belang met onhoudbare buffelstoot

Binnen de strijd om het behoud in de Premier League, boekte Everton FC maandag een belangrijk punt tegen Crystal Palace. En het was Amadou Onana die zich tot de grote held kroonde bij de Toffee's. In Spanje liep het verrassende Girona FC dan weer opnieuw averij op.

LEES OOK: Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Premier League

Everton kreeg in het najaar een mokerslag van formaat te verwerken. Door financiële wanpraktijken kreeg het immers een puntenaftrek opgelegd, waardoor degradatie dreigde. Maar de ploeg van coach Dyche knokte terug en doet inmiddels weer volop mee voor het behoud.

Maandag werd tegen Crystal Palace, dat in aanloop naar het duel afscheid nam van coach Hodgson, alvast een belangrijk punt geboekt. Ayew zette de bezoekers nochtans op voorsprong. Maar na een kopbaldoelpunt van de ingevallen Onana werd het alsnog 1-1.

Door deze puntendeling springt Everton weer naar een voorlopig veilige 17de plaats, al blijven de verschillen met de concurrentie beperkt. Palace is 15de, maar kan mathematisch gezien ook nog in de problemen komen. Met de Oostenrijker Glasner vonden de Eagles wel al een nieuwe coach.

La Liga

De Spaanse competitie lijkt dan toch geen sprookje te gaan krijgen. Het verrassende Girona wierp zich nochtans lange tijd op als titelkandidaat, maar verloor vorige week zwaar van leider Real Madrid. En maandagavond werd opnieuw duur puntenverlies geleden. 

Ondanks twee doelpunten werd immers verloren op het veld van Athletic Bilbao: 3-1. Door deze nederlaag bedraagt de achterstand op Real alweer zes punten. Girona lijkt in de komende weken vooral te moeten gaan strijden om een ticket voor de Champions League veilig te stellen.

Onana is een zekerheid in de Belgische EK-selectie ...

Meest recent

AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

33
33
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

11
11
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

34
34
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

40
40
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

45
45
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

178
178
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

290
290
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

98
98
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

236
236
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

119
119
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

94
94
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

432
432
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

34
34
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

531
531
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

63
63
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

739
739
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

73
73
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

612
612
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

221
221
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1113
1113
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

166
166
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

30
30
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

214
214
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

17
17

Meer sportnieuws