Dilemma voor Riemer: "Hij moét spelen"

487
Dilemma voor Riemer:

Anderlecht verzekerde zich zondag van deelname aan Play-Off I door met 4-1 te winnen van STVV, maar ondanks die ruime cijfers kwam de zege er zeker niet zonder slag of stoot. Paars-Wit had het een helft lang zeer lastig met de Kanaries en trok zelfs met een achterstand de kleedkamer in.

Dat zorgde ervoor dat ook het publiek ging morren. Zij lieten gedurende de eerste helft regelmatig hun onvrede te blijken door te fluiten. Enkele minuten voor rust begon een deel van de fans ook te schreeuwen om Theo Leoni, die door Brian Riemer opnieuw op de bank gezet was.

LEES OOK: Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Lotto Park schreeuwde om Leoni

Het 23-jarige jeugdproduct is één van de chouchou's van het Lotto Park, maar Riemer geeft de laatste weken doorgaans de voorkeur aan Rits, Stroeykens en Verschaeren in de driehoek op het middenveld. Eén van die laatste twee zou wellicht geslachtofferd moeten worden om plaats te maken voor Leoni.

La Dernière Heure oppert dat Verschaeren een logisch slachtoffer geweest was, want de voorbije weken kende de spelmaker toch een dipje. Er spelen echter andere factoren mee. "Riemer is gek van Yari en vooral: hij is één van de spelers die op het einde van het seizoen veel geld kan opbrengen", oppert de krant immers.

Verschaeren moet spelen om transfer te versieren

Verschaeren tekende in september nog een nieuw contract tot 2026, maar het is een publiek geheim dat Anderlecht hoopt om hem zo snel mogelijk te gelde te maken. Op zijn 22ste wordt het voor Verschaeren ook stilaan tijd om de volgende stap te zetten als hij zijn potentieel nog helemaal wil inlossen.

"Daarom moet hij spelen", oppert LDH dan ook. "En daarom moet hij ook goede statistieken hebben." Op dat vlak bleek het alvast een goede zet van Riemer om Verschaeren te laten staan tegen STVV, want na rust gaf hij nog twee assists. Daardoor staat zijn teller nu al op vijf beslissende passes in elf competitiematchen.

Denk je dat Verschaeren in de zomer al een transfer kan versieren?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

16
16
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

139
139
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

30
30
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

33
33
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

55
55
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

66
66
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

106
106
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

126
126
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

48
48
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

56
56
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

298
298
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

664
664
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

84
84
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

158
158
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

82
82
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

161
161
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

190
190
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

361
361
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

678
678
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

253
253
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

203
203
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

597
597
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

106
106

Meer sportnieuws