Dilemma voor Riemer: "Hij moét spelen"

door
Dilemma voor Riemer:

Anderlecht verzekerde zich zondag van deelname aan Play-Off I door met 4-1 te winnen van STVV, maar ondanks die ruime cijfers kwam de zege er zeker niet zonder slag of stoot. Paars-Wit had het een helft lang zeer lastig met de Kanaries en trok zelfs met een achterstand de kleedkamer in.

Dat zorgde ervoor dat ook het publiek ging morren. Zij lieten gedurende de eerste helft regelmatig hun onvrede te blijken door te fluiten. Enkele minuten voor rust begon een deel van de fans ook te schreeuwen om Theo Leoni, die door Brian Riemer opnieuw op de bank gezet was.

LEES OOK: 'Belgie boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

Lotto Park schreeuwde om Leoni

Het 23-jarige jeugdproduct is één van de chouchou's van het Lotto Park, maar Riemer geeft de laatste weken doorgaans de voorkeur aan Rits, Stroeykens en Verschaeren in de driehoek op het middenveld. Eén van die laatste twee zou wellicht geslachtofferd moeten worden om plaats te maken voor Leoni.

La Dernière Heure oppert dat Verschaeren een logisch slachtoffer geweest was, want de voorbije weken kende de spelmaker toch een dipje. Er spelen echter andere factoren mee. "Riemer is gek van Yari en vooral: hij is één van de spelers die op het einde van het seizoen veel geld kan opbrengen", oppert de krant immers.

Verschaeren moet spelen om transfer te versieren

Verschaeren tekende in september nog een nieuw contract tot 2026, maar het is een publiek geheim dat Anderlecht hoopt om hem zo snel mogelijk te gelde te maken. Op zijn 22ste wordt het voor Verschaeren ook stilaan tijd om de volgende stap te zetten als hij zijn potentieel nog helemaal wil inlossen.

"Daarom moet hij spelen", oppert LDH dan ook. "En daarom moet hij ook goede statistieken hebben." Op dat vlak bleek het alvast een goede zet van Riemer om Verschaeren te laten staan tegen STVV, want na rust gaf hij nog twee assists. Daardoor staat zijn teller nu al op vijf beslissende passes in elf competitiematchen.

Denk je dat Verschaeren in de zomer al een transfer kan versieren?

Meest recent

'Belgie boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

26
26
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

44
44
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

25
25
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

199
199
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

53
53
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

283
283
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

38
38
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

142
142
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

328
328
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

380
380
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

189
189
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

629
629
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

421
421
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

95
95
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

201
201
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

133
133
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

120
120
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

164
164
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

447
447
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

683
683
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

333
333
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

190
190
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

157
157
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

560
560
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

552
552

Meer sportnieuws