Dilemma voor Riemer: "Hij moét spelen"

door
Dilemma voor Riemer:

Anderlecht verzekerde zich zondag van deelname aan Play-Off I door met 4-1 te winnen van STVV, maar ondanks die ruime cijfers kwam de zege er zeker niet zonder slag of stoot. Paars-Wit had het een helft lang zeer lastig met de Kanaries en trok zelfs met een achterstand de kleedkamer in.

Dat zorgde ervoor dat ook het publiek ging morren. Zij lieten gedurende de eerste helft regelmatig hun onvrede te blijken door te fluiten. Enkele minuten voor rust begon een deel van de fans ook te schreeuwen om Theo Leoni, die door Brian Riemer opnieuw op de bank gezet was.

LEES OOK: Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Lotto Park schreeuwde om Leoni

Het 23-jarige jeugdproduct is één van de chouchou's van het Lotto Park, maar Riemer geeft de laatste weken doorgaans de voorkeur aan Rits, Stroeykens en Verschaeren in de driehoek op het middenveld. Eén van die laatste twee zou wellicht geslachtofferd moeten worden om plaats te maken voor Leoni.

La Dernière Heure oppert dat Verschaeren een logisch slachtoffer geweest was, want de voorbije weken kende de spelmaker toch een dipje. Er spelen echter andere factoren mee. "Riemer is gek van Yari en vooral: hij is één van de spelers die op het einde van het seizoen veel geld kan opbrengen", oppert de krant immers.

Verschaeren moet spelen om transfer te versieren

Verschaeren tekende in september nog een nieuw contract tot 2026, maar het is een publiek geheim dat Anderlecht hoopt om hem zo snel mogelijk te gelde te maken. Op zijn 22ste wordt het voor Verschaeren ook stilaan tijd om de volgende stap te zetten als hij zijn potentieel nog helemaal wil inlossen.

"Daarom moet hij spelen", oppert LDH dan ook. "En daarom moet hij ook goede statistieken hebben." Op dat vlak bleek het alvast een goede zet van Riemer om Verschaeren te laten staan tegen STVV, want na rust gaf hij nog twee assists. Daardoor staat zijn teller nu al op vijf beslissende passes in elf competitiematchen.

Denk je dat Verschaeren in de zomer al een transfer kan versieren?

Meest recent

'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

56
56
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

85
85
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

186
186
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

56
56
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

320
320
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

266
266
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

180
180
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

142
142
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

308
308
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

191
191
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

249
249
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

71
71
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

183
183
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

429
429
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

125
125
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

40
40
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

406
406
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

124
124
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

413
413
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

320
320
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

128
128
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

316
316
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

30
30
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

156
156
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

617
617

Meer sportnieuws