Dilemma voor Riemer: "Hij moét spelen"

door
Dilemma voor Riemer:

Anderlecht verzekerde zich zondag van deelname aan Play-Off I door met 4-1 te winnen van STVV, maar ondanks die ruime cijfers kwam de zege er zeker niet zonder slag of stoot. Paars-Wit had het een helft lang zeer lastig met de Kanaries en trok zelfs met een achterstand de kleedkamer in.

Dat zorgde ervoor dat ook het publiek ging morren. Zij lieten gedurende de eerste helft regelmatig hun onvrede te blijken door te fluiten. Enkele minuten voor rust begon een deel van de fans ook te schreeuwen om Theo Leoni, die door Brian Riemer opnieuw op de bank gezet was.

LEES OOK: 'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Lotto Park schreeuwde om Leoni

Het 23-jarige jeugdproduct is één van de chouchou's van het Lotto Park, maar Riemer geeft de laatste weken doorgaans de voorkeur aan Rits, Stroeykens en Verschaeren in de driehoek op het middenveld. Eén van die laatste twee zou wellicht geslachtofferd moeten worden om plaats te maken voor Leoni.

La Dernière Heure oppert dat Verschaeren een logisch slachtoffer geweest was, want de voorbije weken kende de spelmaker toch een dipje. Er spelen echter andere factoren mee. "Riemer is gek van Yari en vooral: hij is één van de spelers die op het einde van het seizoen veel geld kan opbrengen", oppert de krant immers.

Verschaeren moet spelen om transfer te versieren

Verschaeren tekende in september nog een nieuw contract tot 2026, maar het is een publiek geheim dat Anderlecht hoopt om hem zo snel mogelijk te gelde te maken. Op zijn 22ste wordt het voor Verschaeren ook stilaan tijd om de volgende stap te zetten als hij zijn potentieel nog helemaal wil inlossen.

"Daarom moet hij spelen", oppert LDH dan ook. "En daarom moet hij ook goede statistieken hebben." Op dat vlak bleek het alvast een goede zet van Riemer om Verschaeren te laten staan tegen STVV, want na rust gaf hij nog twee assists. Daardoor staat zijn teller nu al op vijf beslissende passes in elf competitiematchen.

Denk je dat Verschaeren in de zomer al een transfer kan versieren?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

147
147
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

150
150
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

87
87
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

165
165
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

81
81
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

103
103
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

55
55
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

143
143
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

37
37
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

67
67
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

222
222
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1303
1303
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

134
134
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

70
70
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

201
201
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

393
393
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

75
75
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

146
146
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

53
53
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

48
48
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

205
205
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

101
101
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

373
373
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

83
83
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

98
98

Meer sportnieuws