Van Bommel houdt vast aan revelatie, Slimani aan aftrap

door
Van Bommel houdt vast aan revelatie, Slimani aan aftrap

Antwerp FC is bezig aan een goede reeks in de JPL en wist zijn drie voorbije competitieduels telkens te winnen. Die reeks wil het zaterdagavond voor eigen volk voortzetten tegen KV Mechelen. Scheidsrechter Wesli De Cremer fluit de partij op de Bosuil om 20u45 op gang.

In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisteams aan beide zijde. Bij de landskampioen moest coach Van Bommel in de voorbije weken heel wat spelers missen. Maar stilaan is de Antwerpse ziekenboeg aan het leeglopen en ook de internationals zijn weer op post.

LEES OOK: Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Matazo op de bank

Zo kan Van Bommel opnieuw rekenen op Yusuf, die terug is van de Africa Cup. Coulibaly is dan weer voldoende hersteld van zijn blessure. En ook winteraanwinst Matazo is eindelijk speelklaar. Het genoemde trio moet tegen KVM wel nog vrede nemen met een plek op de bank.

Antwerp start immers met exact dezelfde basiself als tegen RWDM. Revelatie Doumbia behoudt zo zijn plek op het middenveld, Ejuke en Ondrejka spelen voorin in steun van diepste man Janssen. Ook Kerk en Ilenikhena beginnen dus op de bank. Eindelijk heeft Van Bommel weer voldoende wisselopties.

Met Storm en Slimani

Ook Malinwa zit de laatste weken in een goede vorm. De ploeg van coach Hasi verloor sinds de winterstop nog geen enkele keer en mag zelfs nog een sprankel hoop koesteren op Play-Off I. Zeker indien zaterdag een stuntzege geboekt kan worden op de Bosuil. 

Daarvoor doet Hasi een eerste keer beroep op winteraanwinst Slimani in zijn basiselftal. Ook Storm neemt weer een plekje in bij de elf starters.

Wie wint?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

114
114
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

30
30
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

71
71
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

20
20
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

86
86
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

173
173
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

156
156
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

62
62
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

135
135
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

61
61
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

49
49
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

105
105
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

294
294
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

255
255
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

503
503
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

391
391
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1328
1328
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

700
700
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

253
253
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

186
186
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

391
391
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

177
177
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

350
350

Meer sportnieuws