Van Bommel houdt vast aan revelatie, Slimani aan aftrap

door
Van Bommel houdt vast aan revelatie, Slimani aan aftrap

Antwerp FC is bezig aan een goede reeks in de JPL en wist zijn drie voorbije competitieduels telkens te winnen. Die reeks wil het zaterdagavond voor eigen volk voortzetten tegen KV Mechelen. Scheidsrechter Wesli De Cremer fluit de partij op de Bosuil om 20u45 op gang.

In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisteams aan beide zijde. Bij de landskampioen moest coach Van Bommel in de voorbije weken heel wat spelers missen. Maar stilaan is de Antwerpse ziekenboeg aan het leeglopen en ook de internationals zijn weer op post.

LEES OOK: Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Matazo op de bank

Zo kan Van Bommel opnieuw rekenen op Yusuf, die terug is van de Africa Cup. Coulibaly is dan weer voldoende hersteld van zijn blessure. En ook winteraanwinst Matazo is eindelijk speelklaar. Het genoemde trio moet tegen KVM wel nog vrede nemen met een plek op de bank.

Antwerp start immers met exact dezelfde basiself als tegen RWDM. Revelatie Doumbia behoudt zo zijn plek op het middenveld, Ejuke en Ondrejka spelen voorin in steun van diepste man Janssen. Ook Kerk en Ilenikhena beginnen dus op de bank. Eindelijk heeft Van Bommel weer voldoende wisselopties.

Met Storm en Slimani

Ook Malinwa zit de laatste weken in een goede vorm. De ploeg van coach Hasi verloor sinds de winterstop nog geen enkele keer en mag zelfs nog een sprankel hoop koesteren op Play-Off I. Zeker indien zaterdag een stuntzege geboekt kan worden op de Bosuil. 

Daarvoor doet Hasi een eerste keer beroep op winteraanwinst Slimani in zijn basiselftal. Ook Storm neemt weer een plekje in bij de elf starters.

Wie wint?

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

24
24
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

2
2
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

26
26
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

42
42
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

306
306
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

272
272
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

245
245
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

68
68
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

563
563
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

551
551
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

295
295
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

101
101
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

149
149
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

50
50
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

80
80
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

413
413
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

54
54
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

56
56
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

142
142
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

136
136
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

196
196
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

45
45
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

174
174
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

372
372
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws