Van Bommel houdt vast aan revelatie, Slimani aan aftrap

52
Van Bommel houdt vast aan revelatie, Slimani aan aftrap

Antwerp FC is bezig aan een goede reeks in de JPL en wist zijn drie voorbije competitieduels telkens te winnen. Die reeks wil het zaterdagavond voor eigen volk voortzetten tegen KV Mechelen. Scheidsrechter Wesli De Cremer fluit de partij op de Bosuil om 20u45 op gang.

In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisteams aan beide zijde. Bij de landskampioen moest coach Van Bommel in de voorbije weken heel wat spelers missen. Maar stilaan is de Antwerpse ziekenboeg aan het leeglopen en ook de internationals zijn weer op post.

LEES OOK: Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Matazo op de bank

Zo kan Van Bommel opnieuw rekenen op Yusuf, die terug is van de Africa Cup. Coulibaly is dan weer voldoende hersteld van zijn blessure. En ook winteraanwinst Matazo is eindelijk speelklaar. Het genoemde trio moet tegen KVM wel nog vrede nemen met een plek op de bank.

Antwerp start immers met exact dezelfde basiself als tegen RWDM. Revelatie Doumbia behoudt zo zijn plek op het middenveld, Ejuke en Ondrejka spelen voorin in steun van diepste man Janssen. Ook Kerk en Ilenikhena beginnen dus op de bank. Eindelijk heeft Van Bommel weer voldoende wisselopties.

Met Storm en Slimani

Ook Malinwa zit de laatste weken in een goede vorm. De ploeg van coach Hasi verloor sinds de winterstop nog geen enkele keer en mag zelfs nog een sprankel hoop koesteren op Play-Off I. Zeker indien zaterdag een stuntzege geboekt kan worden op de Bosuil. 

Daarvoor doet Hasi een eerste keer beroep op winteraanwinst Slimani in zijn basiselftal. Ook Storm neemt weer een plekje in bij de elf starters.

Wie wint?

Meest recent

'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

26
26
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

36
36
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

22
22
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

105
105
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

81
81
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

117
117
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

70
70
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

78
78
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

177
177
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

115
115
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

216
216
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

269
269
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

85
85
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

429
429
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

508
508
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

203
203
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

133
133
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

132
132
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

206
206
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

198
198
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1751
1751
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

411
411

Meer sportnieuws