Van Bommel houdt vast aan revelatie, Slimani aan aftrap

52 stemmen
Van Bommel houdt vast aan revelatie, Slimani aan aftrap

Antwerp FC is bezig aan een goede reeks in de JPL en wist zijn drie voorbije competitieduels telkens te winnen. Die reeks wil het zaterdagavond voor eigen volk voortzetten tegen KV Mechelen. Scheidsrechter Wesli De Cremer fluit de partij op de Bosuil om 20u45 op gang.

In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisteams aan beide zijde. Bij de landskampioen moest coach Van Bommel in de voorbije weken heel wat spelers missen. Maar stilaan is de Antwerpse ziekenboeg aan het leeglopen en ook de internationals zijn weer op post.

LEES OOK: Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Matazo op de bank

Zo kan Van Bommel opnieuw rekenen op Yusuf, die terug is van de Africa Cup. Coulibaly is dan weer voldoende hersteld van zijn blessure. En ook winteraanwinst Matazo is eindelijk speelklaar. Het genoemde trio moet tegen KVM wel nog vrede nemen met een plek op de bank.

Antwerp start immers met exact dezelfde basiself als tegen RWDM. Revelatie Doumbia behoudt zo zijn plek op het middenveld, Ejuke en Ondrejka spelen voorin in steun van diepste man Janssen. Ook Kerk en Ilenikhena beginnen dus op de bank. Eindelijk heeft Van Bommel weer voldoende wisselopties.

Met Storm en Slimani

Ook Malinwa zit de laatste weken in een goede vorm. De ploeg van coach Hasi verloor sinds de winterstop nog geen enkele keer en mag zelfs nog een sprankel hoop koesteren op Play-Off I. Zeker indien zaterdag een stuntzege geboekt kan worden op de Bosuil. 

Daarvoor doet Hasi een eerste keer beroep op winteraanwinst Slimani in zijn basiselftal. Ook Storm neemt weer een plekje in bij de elf starters.

Wie wint?

Meest recent

Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

4
4
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

14
14
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

58
58
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

452
452
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

39
39
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

310
310
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

29
29
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

16
16
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

29
29
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

211
211
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

244
244
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

185
185
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

702
702
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

518
518
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

382
382
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

249
249
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

252
252
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

97
97
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

64
64
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

239
239
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

103
103
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

76
76
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

447
447
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

214
214
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

255
255

Meer sportnieuws