Bayern lanceert scherp statement na dramatische avond

179 stemmen
Bayern lanceert scherp statement na dramatische avond

Bayern München heeft een ware rotweek achter de rug. Enkele dagen na de pijnlijke competitienederlaag in Leverkusen, verloor Der Rekormeister ook in de Champions League van SS Lazio. Achteraf nam de club het wel openlijk op voor antiheld Dayot Upamecano.

Bayern had vorig seizoen al een onwaarschijnlijke ontknoping nodig om zijn landstitel alsnog te verlengen. In de huidige jaargang lijkt de Beierse Bundesliga-hegemonie dan toch ten einde te komen. Na de overtuigende 3-0-zege in het onderlinge duel van afgelopen zaterdag, kon leider Bayer Leverkusen immers alweer 5 punten uitlopen.

Een keertje de titel missen hoeft echter geen drama te betekenen indien er wel goed gepresteerd wordt in de Champions League. Maar Bayern zal serieus aan de bak moeten om alsnog de kwartfinale te halen. In de heenwedstrijd van de 1/8ste finales werd immers met 1-0 verloren op het veld van Lazio.

LEES OOK: 'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Upamecano de mist in

De Duitse kampioen speelde in Rome dan ook een erg matige wedstrijd. Bovendien ging Upamecano in de slotfase ook nog eens serieus in de fout. Zo maakte de verdediger een domme strafschopovertreding. Ciro Immobile nam het geschenkje gretig in ontvangst en schonk zijn ploeg zo de overwinning.

Hoewel Upamecano over heel wat kwaliteiten beschikt, is het niet de eerste keer dat de Fransman de mist in gaat tijdens een cruciaal moment. Op de sociale media kreeg hij dan ook weer een pak bagger over zich heen, waarvan een groot deel ook nog eens racistisch getind.

Bayern in de bres

Bayern liet het daar echter niet bij en nam het voor de verdediger op in een scherp statement. "FC Bayern veroordeeld sterk de racistische opmerkingen die op de sociale media gemaakt worden aan het adres van Dayot Upamecano. Iedereen die dit soort hatelijke opmerkingen maakt, is geen fan van onze club. Wij staan achter je, Upa", klinkt het.

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'
48

Bayern wint dit seizoen de CL ...

Meest recent

Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

45
45
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

48
48
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

345
345
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

296
296
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3036
3036
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

54
54
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

58
58
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

136
136
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

52
52
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

175
175
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

62
62
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

20
20
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

179
179
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

186
186
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

166
166
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

99
99
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

35
35
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

113
113
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

119
119
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

120
120
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

119
119
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

248
248
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

51
51
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

184
184
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

373
373

Meer sportnieuws