Bayern lanceert scherp statement na dramatische avond

door
Bayern lanceert scherp statement na dramatische avond

Bayern München heeft een ware rotweek achter de rug. Enkele dagen na de pijnlijke competitienederlaag in Leverkusen, verloor Der Rekormeister ook in de Champions League van SS Lazio. Achteraf nam de club het wel openlijk op voor antiheld Dayot Upamecano.

Bayern had vorig seizoen al een onwaarschijnlijke ontknoping nodig om zijn landstitel alsnog te verlengen. In de huidige jaargang lijkt de Beierse Bundesliga-hegemonie dan toch ten einde te komen. Na de overtuigende 3-0-zege in het onderlinge duel van afgelopen zaterdag, kon leider Bayer Leverkusen immers alweer 5 punten uitlopen.

Een keertje de titel missen hoeft echter geen drama te betekenen indien er wel goed gepresteerd wordt in de Champions League. Maar Bayern zal serieus aan de bak moeten om alsnog de kwartfinale te halen. In de heenwedstrijd van de 1/8ste finales werd immers met 1-0 verloren op het veld van Lazio.

LEES OOK: AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

Upamecano de mist in

De Duitse kampioen speelde in Rome dan ook een erg matige wedstrijd. Bovendien ging Upamecano in de slotfase ook nog eens serieus in de fout. Zo maakte de verdediger een domme strafschopovertreding. Ciro Immobile nam het geschenkje gretig in ontvangst en schonk zijn ploeg zo de overwinning.

Hoewel Upamecano over heel wat kwaliteiten beschikt, is het niet de eerste keer dat de Fransman de mist in gaat tijdens een cruciaal moment. Op de sociale media kreeg hij dan ook weer een pak bagger over zich heen, waarvan een groot deel ook nog eens racistisch getind.

Bayern in de bres

Bayern liet het daar echter niet bij en nam het voor de verdediger op in een scherp statement. "FC Bayern veroordeeld sterk de racistische opmerkingen die op de sociale media gemaakt worden aan het adres van Dayot Upamecano. Iedereen die dit soort hatelijke opmerkingen maakt, is geen fan van onze club. Wij staan achter je, Upa", klinkt het.

Bayern wint dit seizoen de CL ...

Meest recent

Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

5
5
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

22
22
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

42
42
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

50
50
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

97
97
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

171
171
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

36
36
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

31
31
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

118
118
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

305
305
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

158
158
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

242
242
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

74
74
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

108
108
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

45
45
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

89
89
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

50
50
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

409
409
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

210
210
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

124
124
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

554
554
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

188
188
Club Brugge-talenten gewild: “Clubs als Barcelona…”

Club Brugge is de afgelopen seizoenen aan een straffe opmars bezig. Blauw-Zwart maakt enorm veel ...

216
216
Dreigt boot te zinken voor Coucke? Ondernemer reageert fors

De zorgen stapelen zich op rond Marc Coucke. Wat begon als een sportief dipje bij RSC Anderlecht, na ...

124
124
‘Man Utd all-in voor Godts: gigantisch prijskaartje’

Mika Godts speelt dit seizoen de pannen van het dak bij Ajax. De aanvaller zit al aan 15 doelpunten ...

117
117

Meer sportnieuws