Bayern lanceert scherp statement na dramatische avond

179 stemmen
Bayern lanceert scherp statement na dramatische avond

Bayern München heeft een ware rotweek achter de rug. Enkele dagen na de pijnlijke competitienederlaag in Leverkusen, verloor Der Rekormeister ook in de Champions League van SS Lazio. Achteraf nam de club het wel openlijk op voor antiheld Dayot Upamecano.

Bayern had vorig seizoen al een onwaarschijnlijke ontknoping nodig om zijn landstitel alsnog te verlengen. In de huidige jaargang lijkt de Beierse Bundesliga-hegemonie dan toch ten einde te komen. Na de overtuigende 3-0-zege in het onderlinge duel van afgelopen zaterdag, kon leider Bayer Leverkusen immers alweer 5 punten uitlopen.

Een keertje de titel missen hoeft echter geen drama te betekenen indien er wel goed gepresteerd wordt in de Champions League. Maar Bayern zal serieus aan de bak moeten om alsnog de kwartfinale te halen. In de heenwedstrijd van de 1/8ste finales werd immers met 1-0 verloren op het veld van Lazio.

LEES OOK: 'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Upamecano de mist in

De Duitse kampioen speelde in Rome dan ook een erg matige wedstrijd. Bovendien ging Upamecano in de slotfase ook nog eens serieus in de fout. Zo maakte de verdediger een domme strafschopovertreding. Ciro Immobile nam het geschenkje gretig in ontvangst en schonk zijn ploeg zo de overwinning.

Hoewel Upamecano over heel wat kwaliteiten beschikt, is het niet de eerste keer dat de Fransman de mist in gaat tijdens een cruciaal moment. Op de sociale media kreeg hij dan ook weer een pak bagger over zich heen, waarvan een groot deel ook nog eens racistisch getind.

Bayern in de bres

Bayern liet het daar echter niet bij en nam het voor de verdediger op in een scherp statement. "FC Bayern veroordeeld sterk de racistische opmerkingen die op de sociale media gemaakt worden aan het adres van Dayot Upamecano. Iedereen die dit soort hatelijke opmerkingen maakt, is geen fan van onze club. Wij staan achter je, Upa", klinkt het.

🚀

Bayern wint dit seizoen de CL ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

9
9
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

34
34
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

34
34
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

94
94
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

129
129
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

92
92
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

363
363
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

49
49
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

109
109
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

32
32
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

415
415
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

105
105
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1319
1319
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

257
257
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

588
588
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

285
285
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

258
258
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

348
348
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

94
94
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

91
91
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

647
647
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

392
392
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

166
166
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

169
169
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

146
146

Meer sportnieuws