Bayern lanceert scherp statement na dramatische avond

door
Bayern lanceert scherp statement na dramatische avond

Bayern München heeft een ware rotweek achter de rug. Enkele dagen na de pijnlijke competitienederlaag in Leverkusen, verloor Der Rekormeister ook in de Champions League van SS Lazio. Achteraf nam de club het wel openlijk op voor antiheld Dayot Upamecano.

Bayern had vorig seizoen al een onwaarschijnlijke ontknoping nodig om zijn landstitel alsnog te verlengen. In de huidige jaargang lijkt de Beierse Bundesliga-hegemonie dan toch ten einde te komen. Na de overtuigende 3-0-zege in het onderlinge duel van afgelopen zaterdag, kon leider Bayer Leverkusen immers alweer 5 punten uitlopen.

Een keertje de titel missen hoeft echter geen drama te betekenen indien er wel goed gepresteerd wordt in de Champions League. Maar Bayern zal serieus aan de bak moeten om alsnog de kwartfinale te halen. In de heenwedstrijd van de 1/8ste finales werd immers met 1-0 verloren op het veld van Lazio.

LEES OOK: Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Upamecano de mist in

De Duitse kampioen speelde in Rome dan ook een erg matige wedstrijd. Bovendien ging Upamecano in de slotfase ook nog eens serieus in de fout. Zo maakte de verdediger een domme strafschopovertreding. Ciro Immobile nam het geschenkje gretig in ontvangst en schonk zijn ploeg zo de overwinning.

Hoewel Upamecano over heel wat kwaliteiten beschikt, is het niet de eerste keer dat de Fransman de mist in gaat tijdens een cruciaal moment. Op de sociale media kreeg hij dan ook weer een pak bagger over zich heen, waarvan een groot deel ook nog eens racistisch getind.

Bayern in de bres

Bayern liet het daar echter niet bij en nam het voor de verdediger op in een scherp statement. "FC Bayern veroordeeld sterk de racistische opmerkingen die op de sociale media gemaakt worden aan het adres van Dayot Upamecano. Iedereen die dit soort hatelijke opmerkingen maakt, is geen fan van onze club. Wij staan achter je, Upa", klinkt het.

Bayern wint dit seizoen de CL ...

Meest recent

TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

108
108
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

25
25
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

80
80
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

33
33
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

114
114
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

110
110
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

147
147
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

155
155
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

296
296
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

146
146
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

155
155
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

204
204
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

294
294
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

163
163
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

106
106
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

383
383
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

234
234
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

484
484
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

83
83
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

90
90
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

57
57
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

245
245
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

70
70
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

124
124
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

302
302

Meer sportnieuws