Bayern lanceert scherp statement na dramatische avond

door
Bayern lanceert scherp statement na dramatische avond

Bayern München heeft een ware rotweek achter de rug. Enkele dagen na de pijnlijke competitienederlaag in Leverkusen, verloor Der Rekormeister ook in de Champions League van SS Lazio. Achteraf nam de club het wel openlijk op voor antiheld Dayot Upamecano.

Bayern had vorig seizoen al een onwaarschijnlijke ontknoping nodig om zijn landstitel alsnog te verlengen. In de huidige jaargang lijkt de Beierse Bundesliga-hegemonie dan toch ten einde te komen. Na de overtuigende 3-0-zege in het onderlinge duel van afgelopen zaterdag, kon leider Bayer Leverkusen immers alweer 5 punten uitlopen.

Een keertje de titel missen hoeft echter geen drama te betekenen indien er wel goed gepresteerd wordt in de Champions League. Maar Bayern zal serieus aan de bak moeten om alsnog de kwartfinale te halen. In de heenwedstrijd van de 1/8ste finales werd immers met 1-0 verloren op het veld van Lazio.

LEES OOK: 'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Upamecano de mist in

De Duitse kampioen speelde in Rome dan ook een erg matige wedstrijd. Bovendien ging Upamecano in de slotfase ook nog eens serieus in de fout. Zo maakte de verdediger een domme strafschopovertreding. Ciro Immobile nam het geschenkje gretig in ontvangst en schonk zijn ploeg zo de overwinning.

Hoewel Upamecano over heel wat kwaliteiten beschikt, is het niet de eerste keer dat de Fransman de mist in gaat tijdens een cruciaal moment. Op de sociale media kreeg hij dan ook weer een pak bagger over zich heen, waarvan een groot deel ook nog eens racistisch getind.

Bayern in de bres

Bayern liet het daar echter niet bij en nam het voor de verdediger op in een scherp statement. "FC Bayern veroordeeld sterk de racistische opmerkingen die op de sociale media gemaakt worden aan het adres van Dayot Upamecano. Iedereen die dit soort hatelijke opmerkingen maakt, is geen fan van onze club. Wij staan achter je, Upa", klinkt het.

Bayern wint dit seizoen de CL ...

Meest recent

Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

42
42
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

115
115
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

34
34
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

289
289
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

18
18
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

332
332
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

108
108
'Dilemma voor Overmars: Antwerp legt miljoenen klaar'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

242
242
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

404
404
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

256
256
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

271
271
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

471
471
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

493
493
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

279
279
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

245
245
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

299
299
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

156
156
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

342
342
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

86
86
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

258
258
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

399
399
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

318
318
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

326
326
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

313
313
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

409
409

Meer sportnieuws