Tranen bij Atlético, nieuwe opdoffer voor Vermeeren

door stemmen
Tranen bij Atlético, nieuwe opdoffer voor Vermeeren

In de Spaanse Primera Division kroonde Real Madrid zich tot de absolute winnaar van het weekend. De Koninklijke haalde het zelf immers met 4-0 in de clash tegen revelatie Girona FC. Daags nadien lieten achtervolgers FC Barcelona en Atlético Madrid dan weer punten liggen.

Steeds meer begon het erop te lijken dat het verrassende Girona tot het einde zou gaan meestrijden voor de Spaanse landstitel. Maar de revelatie werd zaterdag hard met de voeten op de grond gezet. Zo werd met 4-0 verloren van een flitsend Real Madrid, dat alweer vijf punten kon uitlopen in het klassement.

Daags nadien werd het Madrileense feestje nog wat groter. Aartsrivaal FC Barcelona geraakte op eigen veld immers niet voorbij Granada FC, dat dit seizoen volop strijdt tegen degradatie. De Catalanen mochten zelfs van geluk spreken dat het in de slotfase nog 3-3 werd. 

LEES OOK: Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

Zware blessure Morata

En ook de nummer vier in het klassement liep averij op. Atlético Madrid ging op het veld van Sevilla immers met 1-0 onderuit. De nederlaag werd extra pijnlijk door het uitvallen van Alvaro Morata. Vlak voor rust moest hij het veld noodgedwongen verlaten in tranen. En wordt gevreesd voor een zware blessure aan de knie.

Coach Diego Simeone dreigt zijn aanvallend speerpunt dus een tijdje kwijt te zijn en zal met oplossingen moeten komen. Ondertussen laat hij Arthur Vermeeren nog steeds links liggen. Zondag zat de jonge Belg weer in de wedstrijdkern, maar andermaal kwam hij niet van de bank.

Zorgen voor EK

Voorlopig is zijn transfer naar de Spaanse topclub dan ook een behoorlijke teleurstelling. Vermeeren speelde tot dusver nog maar één wedstrijd mee en werd toen vervangen aan de rust. Uiteraard krijgt hij voldoende tijd om zich aan te passen en Simeone staat er voor bekend dat hij jonge talenten zeer geleidelijk aan brengt. Maar met een EK in het vooruitzicht is deze situatie toch verre van ideaal.

Atlético was geen goede keuze van Vermeeren ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union mikt op jackpot: alle records aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

11
11
Bekerstress bij RSCA: cruciale update uit ziekenboeg

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

20
20
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

49
49
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

43
43
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

134
134
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

160
160
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

124
124
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

119
119
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

456
456
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

666
666
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

396
396
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

202
202
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

120
120
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

205
205
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

408
408
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

34
34
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

294
294
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

279
279
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

429
429
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

434
434
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

294
294
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws