Tranen bij Atlético, nieuwe opdoffer voor Vermeeren

door
Tranen bij Atlético, nieuwe opdoffer voor Vermeeren

In de Spaanse Primera Division kroonde Real Madrid zich tot de absolute winnaar van het weekend. De Koninklijke haalde het zelf immers met 4-0 in de clash tegen revelatie Girona FC. Daags nadien lieten achtervolgers FC Barcelona en Atlético Madrid dan weer punten liggen.

Steeds meer begon het erop te lijken dat het verrassende Girona tot het einde zou gaan meestrijden voor de Spaanse landstitel. Maar de revelatie werd zaterdag hard met de voeten op de grond gezet. Zo werd met 4-0 verloren van een flitsend Real Madrid, dat alweer vijf punten kon uitlopen in het klassement.

Daags nadien werd het Madrileense feestje nog wat groter. Aartsrivaal FC Barcelona geraakte op eigen veld immers niet voorbij Granada FC, dat dit seizoen volop strijdt tegen degradatie. De Catalanen mochten zelfs van geluk spreken dat het in de slotfase nog 3-3 werd. 

LEES OOK: De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Zware blessure Morata

En ook de nummer vier in het klassement liep averij op. Atlético Madrid ging op het veld van Sevilla immers met 1-0 onderuit. De nederlaag werd extra pijnlijk door het uitvallen van Alvaro Morata. Vlak voor rust moest hij het veld noodgedwongen verlaten in tranen. En wordt gevreesd voor een zware blessure aan de knie.

Coach Diego Simeone dreigt zijn aanvallend speerpunt dus een tijdje kwijt te zijn en zal met oplossingen moeten komen. Ondertussen laat hij Arthur Vermeeren nog steeds links liggen. Zondag zat de jonge Belg weer in de wedstrijdkern, maar andermaal kwam hij niet van de bank.

Zorgen voor EK

Voorlopig is zijn transfer naar de Spaanse topclub dan ook een behoorlijke teleurstelling. Vermeeren speelde tot dusver nog maar één wedstrijd mee en werd toen vervangen aan de rust. Uiteraard krijgt hij voldoende tijd om zich aan te passen en Simeone staat er voor bekend dat hij jonge talenten zeer geleidelijk aan brengt. Maar met een EK in het vooruitzicht is deze situatie toch verre van ideaal.

Atlético was geen goede keuze van Vermeeren ...

Meest recent

'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

5
5
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

17
17
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

153
153
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

181
181
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

192
192
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

272
272
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

224
224
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

122
122
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

41
41
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

208
208
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

56
56
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

485
485
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

407
407
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

153
153
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

245
245
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

43
43
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

863
863
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

142
142
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

537
537
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

280
280
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

65
65
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

630
630
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

473
473
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

232
232

Meer sportnieuws