Tranen bij Atlético, nieuwe opdoffer voor Vermeeren

3059
Tranen bij Atlético, nieuwe opdoffer voor Vermeeren

In de Spaanse Primera Division kroonde Real Madrid zich tot de absolute winnaar van het weekend. De Koninklijke haalde het zelf immers met 4-0 in de clash tegen revelatie Girona FC. Daags nadien lieten achtervolgers FC Barcelona en Atlético Madrid dan weer punten liggen.

Steeds meer begon het erop te lijken dat het verrassende Girona tot het einde zou gaan meestrijden voor de Spaanse landstitel. Maar de revelatie werd zaterdag hard met de voeten op de grond gezet. Zo werd met 4-0 verloren van een flitsend Real Madrid, dat alweer vijf punten kon uitlopen in het klassement.

Daags nadien werd het Madrileense feestje nog wat groter. Aartsrivaal FC Barcelona geraakte op eigen veld immers niet voorbij Granada FC, dat dit seizoen volop strijdt tegen degradatie. De Catalanen mochten zelfs van geluk spreken dat het in de slotfase nog 3-3 werd. 

LEES OOK: Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Zware blessure Morata

En ook de nummer vier in het klassement liep averij op. Atlético Madrid ging op het veld van Sevilla immers met 1-0 onderuit. De nederlaag werd extra pijnlijk door het uitvallen van Alvaro Morata. Vlak voor rust moest hij het veld noodgedwongen verlaten in tranen. En wordt gevreesd voor een zware blessure aan de knie.

Coach Diego Simeone dreigt zijn aanvallend speerpunt dus een tijdje kwijt te zijn en zal met oplossingen moeten komen. Ondertussen laat hij Arthur Vermeeren nog steeds links liggen. Zondag zat de jonge Belg weer in de wedstrijdkern, maar andermaal kwam hij niet van de bank.

Zorgen voor EK

Voorlopig is zijn transfer naar de Spaanse topclub dan ook een behoorlijke teleurstelling. Vermeeren speelde tot dusver nog maar één wedstrijd mee en werd toen vervangen aan de rust. Uiteraard krijgt hij voldoende tijd om zich aan te passen en Simeone staat er voor bekend dat hij jonge talenten zeer geleidelijk aan brengt. Maar met een EK in het vooruitzicht is deze situatie toch verre van ideaal.

Atlético was geen goede keuze van Vermeeren ...

Meest recent

Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

16
16
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

28
28
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

32
32
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

119
119
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

80
80
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

183
183
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

191
191
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

65
65
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

379
379
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

370
370
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

179
179
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

128
128
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

118
118
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

190
190
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

190
190
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1650
1650
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

385
385
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

304
304
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

325
325
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

94
94
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

230
230
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

253
253

Meer sportnieuws