Tranen bij Atlético, nieuwe opdoffer voor Vermeeren

3059
Tranen bij Atlético, nieuwe opdoffer voor Vermeeren

In de Spaanse Primera Division kroonde Real Madrid zich tot de absolute winnaar van het weekend. De Koninklijke haalde het zelf immers met 4-0 in de clash tegen revelatie Girona FC. Daags nadien lieten achtervolgers FC Barcelona en Atlético Madrid dan weer punten liggen.

Steeds meer begon het erop te lijken dat het verrassende Girona tot het einde zou gaan meestrijden voor de Spaanse landstitel. Maar de revelatie werd zaterdag hard met de voeten op de grond gezet. Zo werd met 4-0 verloren van een flitsend Real Madrid, dat alweer vijf punten kon uitlopen in het klassement.

Daags nadien werd het Madrileense feestje nog wat groter. Aartsrivaal FC Barcelona geraakte op eigen veld immers niet voorbij Granada FC, dat dit seizoen volop strijdt tegen degradatie. De Catalanen mochten zelfs van geluk spreken dat het in de slotfase nog 3-3 werd. 

LEES OOK: Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Zware blessure Morata

En ook de nummer vier in het klassement liep averij op. Atlético Madrid ging op het veld van Sevilla immers met 1-0 onderuit. De nederlaag werd extra pijnlijk door het uitvallen van Alvaro Morata. Vlak voor rust moest hij het veld noodgedwongen verlaten in tranen. En wordt gevreesd voor een zware blessure aan de knie.

Coach Diego Simeone dreigt zijn aanvallend speerpunt dus een tijdje kwijt te zijn en zal met oplossingen moeten komen. Ondertussen laat hij Arthur Vermeeren nog steeds links liggen. Zondag zat de jonge Belg weer in de wedstrijdkern, maar andermaal kwam hij niet van de bank.

Zorgen voor EK

Voorlopig is zijn transfer naar de Spaanse topclub dan ook een behoorlijke teleurstelling. Vermeeren speelde tot dusver nog maar één wedstrijd mee en werd toen vervangen aan de rust. Uiteraard krijgt hij voldoende tijd om zich aan te passen en Simeone staat er voor bekend dat hij jonge talenten zeer geleidelijk aan brengt. Maar met een EK in het vooruitzicht is deze situatie toch verre van ideaal.

Atlético was geen goede keuze van Vermeeren ...

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

15
15
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

32
32
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

132
132
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

29
29
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

33
33
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

54
54
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

65
65
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

102
102
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

125
125
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

48
48
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

293
293
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

657
657
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

83
83
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

25
25
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

158
158
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

81
81
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

158
158
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

189
189
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

358
358
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

672
672
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

252
252
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

201
201
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

595
595
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

105
105

Meer sportnieuws