'Nusa kent scherpe voorwaarde voor zomerse toptransfer'

door
'Nusa kent scherpe voorwaarde voor zomerse toptransfer'

Club Brugge heeft een mooi weekend achter de rug. Met een ruime thuiszege tegen KAS Eupen kon Blauw-Zwart immers twee punten goed maken op leider Union SG. Daarnaast vierde Antonio Nusa zijn rentree maken na de slopende transfersoap van in de afgelopen mercato.

Na de zure 1 op 6 tegen KV Kortrijk en Antwerp, wou Club absoluut een gepaste reactie voorzien in het competitieduel tegen Eupen. En die kwam er ook. Blauw-Zwart moest zelfs niet eens zijn allerbeste niveau halen om de Panda's over de knie te leggen. Nochtans miste coach Ronny Deila opnieuw enkele sleutelpionnen.

Draaischijf Hans Vanaken was bijvoorbeeld geschorst na zijn veelbesproken rode kaart tegen Antwerp. En door de andere afwezigheden waren de opties om hem te vervangen beperkt. Uiteindelijk koos Deila ervoor om Nusa uit te spelen in een centrale rol. Een gewaagde zet, de jongeling had amper mee getraind na zijn afgeketste transfer.

LEES OOK: Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Herpakken na soap

Maar Nusa knoopte aan met een degelijke prestatie. Zeker op een positie die normaal gezien niet de zijne is, deed de Noorse international het meer dan behoorlijk. In de zone van de waarheid liet hij het wel nog te vaak afweten. Het opkrikken van zijn statistieken, met name qua doelpunten en assists, blijft één van zijn grootste werkpunten.

In ieder geval zal het Club deugd hebben gedaan om Nusa weer tussen de lijnen zien staan. In de komende weken kan hij nog een belangrijke wapen worden. Maar ook voor de speler zelf wordt het belangrijk om zo snel mogelijk weer zijn beste niveau te halen. In januari sprong zijn miljoenentransfer naar Brentford FC weliswaar af, komende zomer volgt al snel een nieuwe kans.

Sportieve twijfels

Volgens Het Nieuwsblad zou Nusa het project van Brentford nog steeds het meest aantrekkelijke vinden, ondanks de gebeurtenissen in januari. Er zijn echter nog meer clubs die hem volgen. Maar bij Het Laatste Nieuws weet men dat er wel een voorwaarde staat tegenover een zomerse toptransfer. Zo moet Nusa in de komende weken en maanden de sportieve twijfels van zich afspelen.

Die zouden er wel degelijk zijn bij bepaalde clubs, zoals Chelsea FC. Zijn impact moeten dus nog groter worden, zijn statistieken moeten naar omhoog. Op die manier kan hij tevens bewijzen dat de twijfels die Brentford had over zijn gezondheid, ongegrond waren. Ook voor Club zou dat goed uitkomen. De beste Nusa kan in de komende maanden goed van pas komen én het zou zijn transfersom nog wat verder opkrikken.

Nusa vertrekt in de zomer naar een topcompetitie ...

Meest recent

Bertaccini haalt hard uit na nieuwe mokerslag Anderlecht

Na een zes op zes leek Anderlecht weer vertrokken te zijn in de Champions' Play-Off, maar donderdag ...

34
34
Enorme opluchting STVV: nieuw rampscenario afgewend

Op de vierde speeldag heeft STVV eindelijk zijn eerste zege van de Champions' Play-Off kunnen ...

11
11
'Hazard verlaat Anderlecht: nieuwe club is al bekend'

Even mocht Thorgan Hazard zich dit seizoen topschutter van de Jupiler Pro League noemen, maar de ...

111
111
"Niet meer terug naar RSCA" - Goto reageert na heftige opstoot

Hij heeft lange tijd droog gestaan, maar donderdagavond kon Keisuke Goto eindelijk nog eens een ...

591
591
Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV

Vincent Kompany weet welke ploeg hij met Bayern München zal treffen in de finale van de Duitse ...

26
26
Potjes koken over: Anderlecht-spelers pakken Goto hard aan

RSC Anderlecht heeft donderdagavond een erg dure nederlaag geslikt en verloor met 2-0 van directe ...

687
687
'PSG blijft gaan: versterking voor monsterlijk middenveld'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

60
60
Late klap voor Anderlecht: Goto beslist duel op Stayen

Is de derde plaats nu echt weg voor Anderlecht? Op Stayen deed de recordkampioen alvast een heel ...

133
133
PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Lange tijd leek het Limburg boven vanavond in de Play-Offs van de Challenger Pro League. Lommel nam ...

70
70
Bekerfinale tóch op TV? Zenders verenigen zich tegen DAZN

Op 14 mei werken RSC Anderlecht en Union SG de finale van de Croky Cup af. Maar in tegenstelling tot ...

182
182
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

61
61
"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

208
208
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

281
281
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

310
310
Napoli-conflict: clubboegbeeld benoemt 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

135
135
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

55
55
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

514
514
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

196
196
KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

552
552
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

317
317
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

319
319
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

162
162
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

281
281
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

276
276
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

140
140

Meer sportnieuws