'Nusa kent scherpe voorwaarde voor zomerse toptransfer'

door
'Nusa kent scherpe voorwaarde voor zomerse toptransfer'

Club Brugge heeft een mooi weekend achter de rug. Met een ruime thuiszege tegen KAS Eupen kon Blauw-Zwart immers twee punten goed maken op leider Union SG. Daarnaast vierde Antonio Nusa zijn rentree maken na de slopende transfersoap van in de afgelopen mercato.

Na de zure 1 op 6 tegen KV Kortrijk en Antwerp, wou Club absoluut een gepaste reactie voorzien in het competitieduel tegen Eupen. En die kwam er ook. Blauw-Zwart moest zelfs niet eens zijn allerbeste niveau halen om de Panda's over de knie te leggen. Nochtans miste coach Ronny Deila opnieuw enkele sleutelpionnen.

Draaischijf Hans Vanaken was bijvoorbeeld geschorst na zijn veelbesproken rode kaart tegen Antwerp. En door de andere afwezigheden waren de opties om hem te vervangen beperkt. Uiteindelijk koos Deila ervoor om Nusa uit te spelen in een centrale rol. Een gewaagde zet, de jongeling had amper mee getraind na zijn afgeketste transfer.

LEES OOK: 'Leger topscouts bij Club-RSCA: transfergevecht barst los'

Herpakken na soap

Maar Nusa knoopte aan met een degelijke prestatie. Zeker op een positie die normaal gezien niet de zijne is, deed de Noorse international het meer dan behoorlijk. In de zone van de waarheid liet hij het wel nog te vaak afweten. Het opkrikken van zijn statistieken, met name qua doelpunten en assists, blijft één van zijn grootste werkpunten.

In ieder geval zal het Club deugd hebben gedaan om Nusa weer tussen de lijnen zien staan. In de komende weken kan hij nog een belangrijke wapen worden. Maar ook voor de speler zelf wordt het belangrijk om zo snel mogelijk weer zijn beste niveau te halen. In januari sprong zijn miljoenentransfer naar Brentford FC weliswaar af, komende zomer volgt al snel een nieuwe kans.

Sportieve twijfels

Volgens Het Nieuwsblad zou Nusa het project van Brentford nog steeds het meest aantrekkelijke vinden, ondanks de gebeurtenissen in januari. Er zijn echter nog meer clubs die hem volgen. Maar bij Het Laatste Nieuws weet men dat er wel een voorwaarde staat tegenover een zomerse toptransfer. Zo moet Nusa in de komende weken en maanden de sportieve twijfels van zich afspelen.

Die zouden er wel degelijk zijn bij bepaalde clubs, zoals Chelsea FC. Zijn impact moeten dus nog groter worden, zijn statistieken moeten naar omhoog. Op die manier kan hij tevens bewijzen dat de twijfels die Brentford had over zijn gezondheid, ongegrond waren. Ook voor Club zou dat goed uitkomen. De beste Nusa kan in de komende maanden goed van pas komen én het zou zijn transfersom nog wat verder opkrikken.

Nusa vertrekt in de zomer naar een topcompetitie ...

Meest recent

Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

164
164
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

25
25
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

22
22
De Bruyne is helemaal terug: Conte en Højlund reageren

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

53
53
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

72
72
Ferrera verliest eerste keer: "Hadden iets kunnen rapen"

Rode lantaarn Dender is er niet in geslaagd om te stunten in het Dudenpark. Het wist een helft lang ...

13
13
Hubert in de wolken na waanzinnige reeks Union

Union lijkt als leider aan de Champions' Play-Off te zullen beginnen. De Brusselaars wonnen immers ...

30
30
Promotiestrijd CPL: KV Kortrijk redt vel in slotfase

Lange tijd leek er vanavond terug spanning te komen in de strijd om de tweede promotieplek. KV ...

67
67
Club toont twee gezichten: "Met Vormer was het geen waar"

Aangezien Union zaterdagavond al zijn wedstrijd won, moet Club zelf ook winnen in Westerlo om in het ...

152
152
Nieuw sprookje bij Union: "Magnifiek!"

Union heeft zaterdag geen steek laten vallen in de titelstrijd. Tegen rode lantaarn Dender ...

34
34
Hayen verklaart 'stijlbreuk' Genk in vergelijking met Club

KRC Genk speelt zondag zijn laatste troeven uit in de strijd om de Champions' Play-Off. Bij een ...

75
75
16-jarige redt Arsenal, Chelsea gaat pijnlijk onderuit

Arsenal blijft stevig aan de leiding in de Premier League. Tegen Everton leek het wel lange tijd op ...

16
16
De Bruyne beslissend: Napoli zet scheve situatie recht

Napoli heeft zaterdag een scheve situatie rechtgezet. Tegen Lecce kwam het in eigen stadion op ...

51
51
Gert Verheyen staat weer op: grote comeback na 20 jaar

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

95
95
Wisselvallig Union kraakt Dender pas na rust in Dudenpark

Union had vanavond aan één goede helft genoeg om Dender over de knie te leggen. De ...

23
23
'Nieuw drama voor Club Brugge: grote paniek rond Ordonez'

Joël Ordóñez leek op weg naar een absolute recorddeal, maar plots duiken er ...

210
210
"Enorme kwaliteiten" - Onana wild van nieuwste Rode Duivel

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

100
100
Herman Brusselmans krijgt enorm zware klap te verwerken

Herman Brusselmans staat al decennia bekend als één van de opvallendste stemmen in de ...

81
81
KVM tegen Anderlecht en Club: "Zij zijn beste van België"

KV Mechelen staat op een zucht van zijn eerste deelname ooit aan de Champions' Play-Offs. Maar het ...

161
161
Mazzu in de wolken: "Het mooiste cadeau"

De strijd om het behoud heeft zaterdagnamiddag een nieuwe wending gekregen. OH Leuven is op de ...

36
36
'Schokkende transfer Doku: transfersom bekend'

Manchester City kreeg deze week een stevige tik. Het ging met 3-0 onderuit tegen Real Madrid en ...

142
142
Net geen stunt voor NXT: Beveren wendt eerste nederlaag af

SK Beveren liep zaterdag bijna tegen zijn eerste nederlaag van het seizoen aan. Na het titelfeest ...

80
80
OHL wint op Mambourg en wipt weg uit gevarenzone

Felice Mazzu heeft zijn oude club een peer gestoofd. Uitgerekend op Mambourg kon OHL eindelijk nog ...

32
32
Negenkoppig Bayern ontsnapt aan tweede seizoensnederlaag

Bayern München heeft de kans laten liggen om een nieuwe stap richting de titel te zetten. In de ...

95
95
De Ketelaere helpt Atalanta bij comeback aan punt in kraker

Uitstekend nieuws voor de Rode Duivels: Charles De Ketelaere heeft zaterdag zijn rentree gemaakt. De ...

37
37

Meer sportnieuws