Napoli-Belgen blijven aanmodderen: ook AC Milan te sterk

door
Napoli-Belgen blijven aanmodderen: ook AC Milan te sterk

Vorig seizoen veroverde Napoli nog zijn eerste Scudetto in meer dan 30 jaar, maar deze jaargang loopt een pak moeilijker. De titelverdediger slaagt er maar niet in om regelmaat in zijn prestaties te leggen en blijft daardoor in de middenmoot hangen. Zondagavond liepen ze tegen een nieuwe nederlaag aan, deze keer in de topper tegen AC Milan.

Al deed Napoli het zeker niet slecht in San Siro. Het werd een gelijkopgaande topper, evenwel zonder al te veel kansen. Het was dan ook een beetje uit het niets dat Milan na 25 minuten op voorsprong kwam.

LEES OOK: KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

AC Milan wint topper zonder veel kansen

Leão bereikte Theo Hernandez en de Milanese aanvoerder knalde de bal in de korte hoek. Die voorsprong wist Milan ook tot bij de rust vast te houden.

In de tweede helft ging Napoli nadrukkelijker op zoek naar de gelijkmaker. Het kwam echter maar moeizaam aan kansen, terwijl aan de overkant Leão de 2-0 net aan de verkeerde kant van de paal zag verdwijnen. In de slotfase viel de gelijkmaker toch nog bijna uit de lucht. Een afgeweken schot van Lindström strandde echter op de paal.

Geen hoofdrol voor Napoli-Belgen

Het bleef dus bij 1-0 en dus een nieuwe ontgoocheling voor Napoli en zijn Belgen, die weer geen hoofdrol konden opeisen. Cyril Ngonge mocht pas in de slotminuut invallen om nog de gelijkmaker te forceren, maar dat lukte dus niet. Leander Dendoncker bleef dan weer de hele match aan de bank gekluisterd.

In de stand blijft Napoli op de negende plaats hangen. Milan blijft dan weer derde, maar nadert voorlopig wel tot op één punt van nummer twee Juventus. Inter is nog steeds autoritair leider en heeft acht punten voorsprong op zijn stadsgenoot.

Zal Dendoncker nog een basisplaats veroveren bij Napoli?

Meest recent

Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

14
14
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

65
65
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

127
127
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

108
108
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

29
29
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

24
24
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

164
164
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

60
60
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

251
251
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

140
140
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

37
37
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

139
139
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

218
218
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

66
66
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

204
204
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

68
68
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

90
90
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

252
252
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

84
84
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

793
793
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

445
445
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

56
56
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

443
443
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

159
159
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

414
414

Meer sportnieuws