"We hebben Racing Genk in de problemen gebracht"

348 stemmen

KV Mechelen pakte een verdiend punt tegen KRC Genk. Besnik Hasi blijft het goed doen met de Maneblussers. Bij de coach was er dan ook tevredenheid over de prestatie van zijn ploeg.

LEES OOK: 'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

Hasi tevreden

"Ik denk dat wij vandaag het meest de overwinning verdienden, we waren ook eindelijk nog eens goed vanaf het begin. We krijgen dan wel een goal tegen, waardoor zij opnieuw vertrouwen kregen. Gelukkig scoren we de 1-1, waarna de tweede helft gesloten was", aldus Hasi bij Sporza. 

"Daarin ontbrak de kwaliteit van beslissingen of de laatste pass. Al bij al ben ik wel erg tevreden met de prestatie van mijn spelers. Slimani moet ballen in de zestien krijgen, dat brachten we te weinig. Ook Garananga deed het erg goed vandaag. Antonio brengt ons ten slotte snelheid en diepgang, wat we voordien misten. We hebben opties, dat hadden we voordien niet", verklaarde Hasi.

Debuut Slimani

Slimani maakte zijn debuut. Wat had de spits te zeggen? "De eerste minuten deden deugd, ik denk dat we meer verdienden. We hebben Genk in de problemen gebracht, we moeten elke wedstrijd zo spelen en geloven in onze kansen. Ik hoop nog veel te scoren voor KV Mechelen en zo de ploeg aan overwinningen te helpen."

Het slotakkoord was voor Rob Schoofs. "Ik denk dat het gelijkspel terecht is, al voel je dat er meer in zat. Zeker in de eerste helft hadden we voldoende mogelijkheden, in de tweede helft misten we de scherpte en het gevoel om een versnelling hoger te schakelen. Uiteindelijk is dit een goed resultaat voor ons tegen een goede ploeg. Het is onze verdienste dat Genk het zo moeilijk had."

Verdiende KVM de zege?

Meest recent

Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

588
588
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

132
132
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

99
99
Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

83
83
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

75
75
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

240
240
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

112
112
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

308
308
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

34
34
Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

98
98
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

85
85
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

280
280
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

68
68
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

182
182
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

183
183
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

234
234
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

701
701
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

282
282
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

520
520
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

45
45
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

108
108
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

137
137
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

31
31
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

81
81
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

635
635

Meer sportnieuws