"We hebben Racing Genk in de problemen gebracht"

door

KV Mechelen pakte een verdiend punt tegen KRC Genk. Besnik Hasi blijft het goed doen met de Maneblussers. Bij de coach was er dan ook tevredenheid over de prestatie van zijn ploeg.

LEES OOK: “Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Hasi tevreden

"Ik denk dat wij vandaag het meest de overwinning verdienden, we waren ook eindelijk nog eens goed vanaf het begin. We krijgen dan wel een goal tegen, waardoor zij opnieuw vertrouwen kregen. Gelukkig scoren we de 1-1, waarna de tweede helft gesloten was", aldus Hasi bij Sporza. 

"Daarin ontbrak de kwaliteit van beslissingen of de laatste pass. Al bij al ben ik wel erg tevreden met de prestatie van mijn spelers. Slimani moet ballen in de zestien krijgen, dat brachten we te weinig. Ook Garananga deed het erg goed vandaag. Antonio brengt ons ten slotte snelheid en diepgang, wat we voordien misten. We hebben opties, dat hadden we voordien niet", verklaarde Hasi.

Debuut Slimani

Slimani maakte zijn debuut. Wat had de spits te zeggen? "De eerste minuten deden deugd, ik denk dat we meer verdienden. We hebben Genk in de problemen gebracht, we moeten elke wedstrijd zo spelen en geloven in onze kansen. Ik hoop nog veel te scoren voor KV Mechelen en zo de ploeg aan overwinningen te helpen."

Het slotakkoord was voor Rob Schoofs. "Ik denk dat het gelijkspel terecht is, al voel je dat er meer in zat. Zeker in de eerste helft hadden we voldoende mogelijkheden, in de tweede helft misten we de scherpte en het gevoel om een versnelling hoger te schakelen. Uiteindelijk is dit een goed resultaat voor ons tegen een goede ploeg. Het is onze verdienste dat Genk het zo moeilijk had."

Verdiende KVM de zege?

Meest recent

Bounida doet opvallend masterplan Ajax uit de doeken

Rayane Bounida maakte de overstap van de jeugdopleiding van RSC Anderlecht naar Ajax. De Belgische ...

7
7
‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand en een comeback op het veld zit er voorlopig nog niet ...

22
22
Deze Belgische topclub voor Benteke: Joos weet meer

Christian Benteke is einde contract in de MLS. De aanvaller werd al meermaals in verband gebracht ...

203
203
Hein prikt naar Verhaeghe: "Zo moet een club bestuurd worden"

Het voetbaljaar 2025 is alweer zeer bewogen geweest. Dat was ook het geval bij Club Brugge, dat in ...

107
107
Neymar hakt knoop door en kiest club voor 2026

In 2026 zullen enkele grote namen knopen moeten doorhakken over hun toekomst. Voor Neymar moest die ...

25
25
Zorgen bij RWDM: imperium Textor brokkelt verder af

De voorbije weken doken er heel wat onrustwekkende verhalen op over de toestand bij RWDM Brussels. ...

63
63
Olivier Deschacht & Jotti: liefdesvonk zet 2026 in brand

Sinds zijn breuk met Annelien Coorevits bleef Deschacht regelmatig in de belangstelling. Er was een ...

100
100
Toni Kroos voorspelt enorme WK-sensatie

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard in grote mate in het teken staan van het WK in de Verenigde ...

69
69
'Club zorgt meteen voor sensatie: deal van 40 miljoen'

Bij Club Brugge mogen de spelers nog heel even van hun vakantie genieten, maar zaterdag moeten ze ...

929
929
The NEST van Club: sportief en financieel énorme meerwaarde

Club Brugge zet sinds enkele jaren steeds meer in de op de eigen jeugd. De Bruggelingen zagen ...

242
242
‘Ivanovic-stunt: dit detail zet Club Brugge op z’n kop’

De Club Brugge-fans dromen naar een spits die meteen scoort. Maar zodra Franjo Ivanović ter sprake ...

625
625
Renard moet fout herstellen: na jaar eindelijk vervanger?

Bij RSC Anderlecht heeft Olivier Renard héél veel werk in januari. De fouten van het ...

184
184
Ex-Rode Duivel over gemiste droomdeal: "Het grote Marseille"

Alvast een Gelukkig Nieuwjaar van de hele redactie van VoetbalNieuws. Ook in 2026 trakteren we ...

60
60
Talentenfabriek Genk: miljoenen rollen steeds vaker binnen

Bij KRC Genk hebben ze een uitstekende jeugdopleiding. Eentje die de club al héél veel ...

151
151
Solden bij JPL-topclubs: deze spelers staan in het uitstalraam

De transfermarkt is officieel weer open. Bij de Belgische topclubs zullen ze deze mercato wellicht ...

313
313
Neerpede in 20 jaar tijd: de goudmijn van Anderlecht

Op 1 juli 2006 verkocht RSC Anderlecht Vincent Kompany voor 10,5 miljoen euro aan Hamburger SV. Hij ...

126
126
JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

359
359
WK-jaar barst los! Drie Duivels bij 100 grootste blikvangers

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

114
114
Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

286
286
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

120
120
Strijd om Gouden Bal: nu al absolute topfavoriet voor 2026

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

656
656
EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

1053
1053
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

476
476
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

239
239
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

92
92

Meer sportnieuws