Meijer geniet van Club Brugge-duo: "Heel blij voor hem"

345 stemmen
Meijer geniet van Club Brugge-duo:

Club Brugge heeft een mooie week achter de rug. Na de bekerzege tegen Union SG, werd zaterdag ook een overtuigende competitiezege geboekt tegen KAS Eupen: 4-0. Een aantal jongens wist een goede beurt te maken tegen de Panda's.

Een week geleden zat Club nog in zak en as na de zure 1 op 6 tegen KV Kortrijk en Antwerp FC, maar de reactie mocht dus gezien worden. Woensdag werd Union geklopt in de heenmatch van de halve finales van de Croky Cup. En zaterdag ging ook Eupen voor de bijl in de competitie.

Nochtans moest coach Ronny Deila voor het bezoek van de Eupenaren serieus schuiven met zijn pionnen. Draaischijf Hans Vanaken was er bijvoorbeeld niet bij wegens een schorsing, net als de geblesseerden Philip Zinckernagel en Hugo Vetlesen. Bijgevolg werd Antonio Nusa in een centrale rol geposteerd.

LEES OOK: Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Spelmaker Nusa

En ondanks de transferperikelen van de laatste weken bracht de jonge Noor het er meer dan behoorlijk vanaf. "Daarin schuilt ook zijn talent: hij deed het ook goed in een volledig andere rol. We blijven met hem werken", reageerde Deila op de clubwebstek.

Ook zijn ploegmaats waren enthousiast over het optreden van Nusa. Bjorn Meijer bijvoorbeeld, genoot van het goudhaantje. "Het is goed voor Nusa om gewoon weer te voetballen. Ik ben blij dat hij weer op het veld staat, maar ik zag niet dat hij een lastige periode had", aldus de Nederlandse back.

Scorende Mechele

Daarnaast zwaaide Meijer ook met lof richting Brandon Mechele. De centrale verdediger wist opnieuw een doelpuntje mee te pikken, zijn derde op amper vier wedstrijden tijd. "Het is wel leuk als Brandon scoort, het is een rustige jongen. Je ziet dat hij heel blij is als hij scoort en zo word je ook blij voor hem", aldus Meijer.

Mechele verdient stilaan een nieuwe kans bij de Duivels ...

Meest recent

'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

253
253
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

65
65
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

205
205
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

113
113
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

203
203
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

161
161
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

962
962
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

73
73
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

395
395
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

216
216
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

616
616
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

703
703
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

80
80
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

158
158
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

782
782
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

94
94
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

70
70
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

66
66
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

42
42
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

168
168
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

124
124
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

117
117
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

100
100
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

150
150

Meer sportnieuws