Meijer geniet van Club Brugge-duo: "Heel blij voor hem"

345 stemmen
Meijer geniet van Club Brugge-duo:

Club Brugge heeft een mooie week achter de rug. Na de bekerzege tegen Union SG, werd zaterdag ook een overtuigende competitiezege geboekt tegen KAS Eupen: 4-0. Een aantal jongens wist een goede beurt te maken tegen de Panda's.

Een week geleden zat Club nog in zak en as na de zure 1 op 6 tegen KV Kortrijk en Antwerp FC, maar de reactie mocht dus gezien worden. Woensdag werd Union geklopt in de heenmatch van de halve finales van de Croky Cup. En zaterdag ging ook Eupen voor de bijl in de competitie.

Nochtans moest coach Ronny Deila voor het bezoek van de Eupenaren serieus schuiven met zijn pionnen. Draaischijf Hans Vanaken was er bijvoorbeeld niet bij wegens een schorsing, net als de geblesseerden Philip Zinckernagel en Hugo Vetlesen. Bijgevolg werd Antonio Nusa in een centrale rol geposteerd.

LEES OOK: Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

Spelmaker Nusa

En ondanks de transferperikelen van de laatste weken bracht de jonge Noor het er meer dan behoorlijk vanaf. "Daarin schuilt ook zijn talent: hij deed het ook goed in een volledig andere rol. We blijven met hem werken", reageerde Deila op de clubwebstek.

Ook zijn ploegmaats waren enthousiast over het optreden van Nusa. Bjorn Meijer bijvoorbeeld, genoot van het goudhaantje. "Het is goed voor Nusa om gewoon weer te voetballen. Ik ben blij dat hij weer op het veld staat, maar ik zag niet dat hij een lastige periode had", aldus de Nederlandse back.

Scorende Mechele

Daarnaast zwaaide Meijer ook met lof richting Brandon Mechele. De centrale verdediger wist opnieuw een doelpuntje mee te pikken, zijn derde op amper vier wedstrijden tijd. "Het is wel leuk als Brandon scoort, het is een rustige jongen. Je ziet dat hij heel blij is als hij scoort en zo word je ook blij voor hem", aldus Meijer.

Mechele verdient stilaan een nieuwe kans bij de Duivels ...

Meest recent

Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

26
26
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

46
46
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

116
116
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

44
44
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

109
109
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

53
53
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

303
303
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

131
131
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

134
134
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

60
60
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

207
207
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

267
267
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

88
88
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

322
322
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

876
876
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

479
479
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

367
367
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

574
574
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

169
169
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

179
179
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

228
228
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

490
490
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

571
571
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

220
220
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

409
409

Meer sportnieuws