Meijer geniet van Club Brugge-duo: "Heel blij voor hem"

door
Meijer geniet van Club Brugge-duo:

Club Brugge heeft een mooie week achter de rug. Na de bekerzege tegen Union SG, werd zaterdag ook een overtuigende competitiezege geboekt tegen KAS Eupen: 4-0. Een aantal jongens wist een goede beurt te maken tegen de Panda's.

Een week geleden zat Club nog in zak en as na de zure 1 op 6 tegen KV Kortrijk en Antwerp FC, maar de reactie mocht dus gezien worden. Woensdag werd Union geklopt in de heenmatch van de halve finales van de Croky Cup. En zaterdag ging ook Eupen voor de bijl in de competitie.

Nochtans moest coach Ronny Deila voor het bezoek van de Eupenaren serieus schuiven met zijn pionnen. Draaischijf Hans Vanaken was er bijvoorbeeld niet bij wegens een schorsing, net als de geblesseerden Philip Zinckernagel en Hugo Vetlesen. Bijgevolg werd Antonio Nusa in een centrale rol geposteerd.

LEES OOK: Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Spelmaker Nusa

En ondanks de transferperikelen van de laatste weken bracht de jonge Noor het er meer dan behoorlijk vanaf. "Daarin schuilt ook zijn talent: hij deed het ook goed in een volledig andere rol. We blijven met hem werken", reageerde Deila op de clubwebstek.

Ook zijn ploegmaats waren enthousiast over het optreden van Nusa. Bjorn Meijer bijvoorbeeld, genoot van het goudhaantje. "Het is goed voor Nusa om gewoon weer te voetballen. Ik ben blij dat hij weer op het veld staat, maar ik zag niet dat hij een lastige periode had", aldus de Nederlandse back.

Scorende Mechele

Daarnaast zwaaide Meijer ook met lof richting Brandon Mechele. De centrale verdediger wist opnieuw een doelpuntje mee te pikken, zijn derde op amper vier wedstrijden tijd. "Het is wel leuk als Brandon scoort, het is een rustige jongen. Je ziet dat hij heel blij is als hij scoort en zo word je ook blij voor hem", aldus Meijer.

Mechele verdient stilaan een nieuwe kans bij de Duivels ...

Meest recent

Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

81
81
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

96
96
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

74
74
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

117
117
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

22
22
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

163
163
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

112
112
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

87
87
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

163
163
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

40
40
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

60
60
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

295
295
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

235
235
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

220
220
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

148
148
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

121
121
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

180
180
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

64
64
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

102
102
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

318
318
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

146
146
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

473
473
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

159
159
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

406
406
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

132
132

Meer sportnieuws