RWDM-Antwerp: Van Bommel voert twee wijzigingen door

door
RWDM-Antwerp: Van Bommel voert twee wijzigingen door

Antwerp FC deed afgelopen weekend een gouden zaak met een late zege tegen rivaal Club Brugge. Dat resultaat moet zondag wel bevestigd worden op het veld van RWDM. Scheidsrechter Jonathan Lardot fluit de partij in het Edmond Machtens-stadion om 13u30 op gang.

In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisploegen aan beide zijden. RWDM begon als promovendus vrij aardig aan het seizoen, maar is inmiddels toch in het degradatiemoeras verzeild geraakt. Mits een stuntzege tegen de landskampioen kan het voorlopig wel weer naar een veilige 12de plaats springen.

Coach Caçapa doet daarvoor grotendeels beroep op de verwachte namen. Zo is het onder meer uitkijken naar het aanvallende duo Biron-Gueye. En op het middenveld zal Dwomoh zich ongetwijfeld willen tonen aan de club die hem tot eind dit seizoen uitleent aan RWDM.

LEES OOK: Magistrale Campbell in CPL, Beveren vloert Yves Vanderhaeghe

Antwerp met Janssen

De Great Old won vorige week dus van Club Brugge, maar bleef in de beker wel steken op een 1-1-gelijkspel tegen KV Oostende. Ten opzichte van die wedstrijd is Janssen wel terug inzetbaar na zijn Croky Cup-schorsing. De Nederlander start zoals verwacht weer in de basis.

Van Bommel speelt zijn landgenoot wel weer uit als diepste man ten koste van Ilenikhena. Op het middenveld gaat hij immers voor de driehoek met Ekkelenkampt, Keita en de nieuwste ontdekking Doumbia. Die zal ongetwijfeld weer zijn afstandsschot in stelling trachten te brengen.

Voorin kan Van Bommel niet langer rekenen op Muja. De Kossovaar vertrok afgelopen vrijdag naar Turkije. Hierdoor krijgen Ondrejka en Ejuke vrij spel in steun van Janssen. Tot slot neemt Butez logischerwijs weer plaats onder de lat nadat Lammens zich in de beker mocht uitleven.

Wie wint?

Meest recent

Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

11
11
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

81
81
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

32
32
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

342
342
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

413
413
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

133
133
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

331
331
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

205
205
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

174
174
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

73
73
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

79
79
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

45
45
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

210
210
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

33
33
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

173
173
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

223
223
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

47
47
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

127
127
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

217
217
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

125
125
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

79
79
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

159
159
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

339
339
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

329
329
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

217
217

Meer sportnieuws