RWDM-Antwerp: Van Bommel voert twee wijzigingen door

door
RWDM-Antwerp: Van Bommel voert twee wijzigingen door

Antwerp FC deed afgelopen weekend een gouden zaak met een late zege tegen rivaal Club Brugge. Dat resultaat moet zondag wel bevestigd worden op het veld van RWDM. Scheidsrechter Jonathan Lardot fluit de partij in het Edmond Machtens-stadion om 13u30 op gang.

In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisploegen aan beide zijden. RWDM begon als promovendus vrij aardig aan het seizoen, maar is inmiddels toch in het degradatiemoeras verzeild geraakt. Mits een stuntzege tegen de landskampioen kan het voorlopig wel weer naar een veilige 12de plaats springen.

Coach Caçapa doet daarvoor grotendeels beroep op de verwachte namen. Zo is het onder meer uitkijken naar het aanvallende duo Biron-Gueye. En op het middenveld zal Dwomoh zich ongetwijfeld willen tonen aan de club die hem tot eind dit seizoen uitleent aan RWDM.

LEES OOK: KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

Antwerp met Janssen

De Great Old won vorige week dus van Club Brugge, maar bleef in de beker wel steken op een 1-1-gelijkspel tegen KV Oostende. Ten opzichte van die wedstrijd is Janssen wel terug inzetbaar na zijn Croky Cup-schorsing. De Nederlander start zoals verwacht weer in de basis.

Van Bommel speelt zijn landgenoot wel weer uit als diepste man ten koste van Ilenikhena. Op het middenveld gaat hij immers voor de driehoek met Ekkelenkampt, Keita en de nieuwste ontdekking Doumbia. Die zal ongetwijfeld weer zijn afstandsschot in stelling trachten te brengen.

Voorin kan Van Bommel niet langer rekenen op Muja. De Kossovaar vertrok afgelopen vrijdag naar Turkije. Hierdoor krijgen Ondrejka en Ejuke vrij spel in steun van Janssen. Tot slot neemt Butez logischerwijs weer plaats onder de lat nadat Lammens zich in de beker mocht uitleven.

🚀

Wie wint?

Meest recent

Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

77
77
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

74
74
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

458
458
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

48
48
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

64
64
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

187
187
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

100
100
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

320
320
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

143
143
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

175
175
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

138
138
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

202
202
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

236
236
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

164
164
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

175
175
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

42
42
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

323
323
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

575
575
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

345
345
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

183
183
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

67
67
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

169
169
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

136
136
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

481
481
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

162
162

Meer sportnieuws