RWDM-Antwerp: Van Bommel voert twee wijzigingen door

door
RWDM-Antwerp: Van Bommel voert twee wijzigingen door

Antwerp FC deed afgelopen weekend een gouden zaak met een late zege tegen rivaal Club Brugge. Dat resultaat moet zondag wel bevestigd worden op het veld van RWDM. Scheidsrechter Jonathan Lardot fluit de partij in het Edmond Machtens-stadion om 13u30 op gang.

In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisploegen aan beide zijden. RWDM begon als promovendus vrij aardig aan het seizoen, maar is inmiddels toch in het degradatiemoeras verzeild geraakt. Mits een stuntzege tegen de landskampioen kan het voorlopig wel weer naar een veilige 12de plaats springen.

Coach Caçapa doet daarvoor grotendeels beroep op de verwachte namen. Zo is het onder meer uitkijken naar het aanvallende duo Biron-Gueye. En op het middenveld zal Dwomoh zich ongetwijfeld willen tonen aan de club die hem tot eind dit seizoen uitleent aan RWDM.

LEES OOK: 'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

Antwerp met Janssen

De Great Old won vorige week dus van Club Brugge, maar bleef in de beker wel steken op een 1-1-gelijkspel tegen KV Oostende. Ten opzichte van die wedstrijd is Janssen wel terug inzetbaar na zijn Croky Cup-schorsing. De Nederlander start zoals verwacht weer in de basis.

Van Bommel speelt zijn landgenoot wel weer uit als diepste man ten koste van Ilenikhena. Op het middenveld gaat hij immers voor de driehoek met Ekkelenkampt, Keita en de nieuwste ontdekking Doumbia. Die zal ongetwijfeld weer zijn afstandsschot in stelling trachten te brengen.

Voorin kan Van Bommel niet langer rekenen op Muja. De Kossovaar vertrok afgelopen vrijdag naar Turkije. Hierdoor krijgen Ondrejka en Ejuke vrij spel in steun van Janssen. Tot slot neemt Butez logischerwijs weer plaats onder de lat nadat Lammens zich in de beker mocht uitleven.

Wie wint?

Meest recent

'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

43
43
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

143
143
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

246
246
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

322
322
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

36
36
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

208
208
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

257
257
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

398
398
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

107
107
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

265
265
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

297
297
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

171
171
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

314
314
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

660
660
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

219
219
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

32
32
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

468
468
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

258
258
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

478
478
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

36
36
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

66
66
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

279
279
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

283
283
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

96
96
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

308
308

Meer sportnieuws