RWDM-Antwerp: Van Bommel voert twee wijzigingen door

door
RWDM-Antwerp: Van Bommel voert twee wijzigingen door

Antwerp FC deed afgelopen weekend een gouden zaak met een late zege tegen rivaal Club Brugge. Dat resultaat moet zondag wel bevestigd worden op het veld van RWDM. Scheidsrechter Jonathan Lardot fluit de partij in het Edmond Machtens-stadion om 13u30 op gang.

In aanloop naar de aftrap was het uitkijken naar de basisploegen aan beide zijden. RWDM begon als promovendus vrij aardig aan het seizoen, maar is inmiddels toch in het degradatiemoeras verzeild geraakt. Mits een stuntzege tegen de landskampioen kan het voorlopig wel weer naar een veilige 12de plaats springen.

Coach Caçapa doet daarvoor grotendeels beroep op de verwachte namen. Zo is het onder meer uitkijken naar het aanvallende duo Biron-Gueye. En op het middenveld zal Dwomoh zich ongetwijfeld willen tonen aan de club die hem tot eind dit seizoen uitleent aan RWDM.

LEES OOK: Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp met Janssen

De Great Old won vorige week dus van Club Brugge, maar bleef in de beker wel steken op een 1-1-gelijkspel tegen KV Oostende. Ten opzichte van die wedstrijd is Janssen wel terug inzetbaar na zijn Croky Cup-schorsing. De Nederlander start zoals verwacht weer in de basis.

Van Bommel speelt zijn landgenoot wel weer uit als diepste man ten koste van Ilenikhena. Op het middenveld gaat hij immers voor de driehoek met Ekkelenkampt, Keita en de nieuwste ontdekking Doumbia. Die zal ongetwijfeld weer zijn afstandsschot in stelling trachten te brengen.

Voorin kan Van Bommel niet langer rekenen op Muja. De Kossovaar vertrok afgelopen vrijdag naar Turkije. Hierdoor krijgen Ondrejka en Ejuke vrij spel in steun van Janssen. Tot slot neemt Butez logischerwijs weer plaats onder de lat nadat Lammens zich in de beker mocht uitleven.

Wie wint?

Meest recent

Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

5
5
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

63
63
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

49
49
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

34
34
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

69
69
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

141
141
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

229
229
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

318
318
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

141
141
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

521
521
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

291
291
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

174
174
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

294
294
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

255
255
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

939
939
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

414
414
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

294
294
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

140
140
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

256
256
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

234
234
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

209
209
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

165
165
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

474
474
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

453
453
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

725
725

Meer sportnieuws