Standard-pion streng voor zichzelf: "Dat moet ik achterwege laten"

256 stemmen
Standard-pion streng voor zichzelf:

Standard heeft na een krappe 1-0-zege de drie punten thuisgehouden tegen OH Leuven. De Rouches mochten Aiden O'Neill danken voor het enige doelpunt van de wedstrijd. Lucas Noubi zag achteraf ruimte voor verbetering bij zichzelf.

Standard had de punten dringend nodig, want helemaal veilig zijn de Luikenaars nog niet in het klassement. O'Neill had dat begrepen en knalde de 1-0 na een kleine twintig minuten spelen fantastisch op het bord. Ivan Leko en co hielden daarna stand en trokken de volle buit over de streep.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Noubi wil risico's uit spel halen

Lucan Noubi, nog altijd maar 19, speelde negentig minuten achterin bij Standard. De jonge verdediger was achteraf uiteraard tevreden over het resultaat tegen OHL. "We zijn echt blij. Leuven is een directe tegenstander onderaan het klassement, dus we zijn blij dat we drie punten gepakt hebben", wordt Noubi geciteerd door RTBF.

Zelf legde hij soms wat te veel risico in zijn spel. "Ik moet dat klein beetje gemakzucht achterwege proberen te laten. Dat moet ik voor de volgende wedstrijd corrigeren."

Noubi verklaart twee gezichten Standard

Noubi ziet Standard wisselvallig voor de dag komen in de competitie. "We hebben goede en slechte dagen", zoekt hij een verklaring. "Vandaag was een goede dag. Aiden O'Neill maakte een prachtig doelpunt en we zijn blij, we gaan naar huis met de drie punten."

Standard neemt een klein beetje meer afstand van de gevarenzone en telt nu 28 punten uit 25 wedstrijden. Op de volgende speeldag trekken Ivan Leko en co naar KVC Westerlo, op moment van schrijven de nummer elf in de stand.

Goede speler?

Meest recent

SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

9
9
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

26
26
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

157
157
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

440
440
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

62
62
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

171
171
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

115
115
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

119
119
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

225
225
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

36
36
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

37
37
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

144
144
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

463
463
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

224
224
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

209
209
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

134
134
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

86
86
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

440
440
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

335
335
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

144
144
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

136
136
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

26
26
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

128
128
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

570
570
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

349
349

Meer sportnieuws