Standard-pion streng voor zichzelf: "Dat moet ik achterwege laten"

door
Standard-pion streng voor zichzelf:

Standard heeft na een krappe 1-0-zege de drie punten thuisgehouden tegen OH Leuven. De Rouches mochten Aiden O'Neill danken voor het enige doelpunt van de wedstrijd. Lucas Noubi zag achteraf ruimte voor verbetering bij zichzelf.

Standard had de punten dringend nodig, want helemaal veilig zijn de Luikenaars nog niet in het klassement. O'Neill had dat begrepen en knalde de 1-0 na een kleine twintig minuten spelen fantastisch op het bord. Ivan Leko en co hielden daarna stand en trokken de volle buit over de streep.

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Noubi wil risico's uit spel halen

Lucan Noubi, nog altijd maar 19, speelde negentig minuten achterin bij Standard. De jonge verdediger was achteraf uiteraard tevreden over het resultaat tegen OHL. "We zijn echt blij. Leuven is een directe tegenstander onderaan het klassement, dus we zijn blij dat we drie punten gepakt hebben", wordt Noubi geciteerd door RTBF.

Zelf legde hij soms wat te veel risico in zijn spel. "Ik moet dat klein beetje gemakzucht achterwege proberen te laten. Dat moet ik voor de volgende wedstrijd corrigeren."

Noubi verklaart twee gezichten Standard

Noubi ziet Standard wisselvallig voor de dag komen in de competitie. "We hebben goede en slechte dagen", zoekt hij een verklaring. "Vandaag was een goede dag. Aiden O'Neill maakte een prachtig doelpunt en we zijn blij, we gaan naar huis met de drie punten."

Standard neemt een klein beetje meer afstand van de gevarenzone en telt nu 28 punten uit 25 wedstrijden. Op de volgende speeldag trekken Ivan Leko en co naar KVC Westerlo, op moment van schrijven de nummer elf in de stand.

Goede speler?

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

15
15
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

32
32
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

34
34
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

96
96
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

104
104
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

57
57
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

276
276
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

132
132
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

258
258
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

204
204
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

257
257
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

169
169
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

55
55
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

194
194
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

131
131
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

172
172
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

152
152
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

61
61
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

248
248
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

285
285
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

55
55
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

395
395
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

231
231
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

315
315
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

184
184

Meer sportnieuws