Standard-pion streng voor zichzelf: "Dat moet ik achterwege laten"

door
Standard-pion streng voor zichzelf:

Standard heeft na een krappe 1-0-zege de drie punten thuisgehouden tegen OH Leuven. De Rouches mochten Aiden O'Neill danken voor het enige doelpunt van de wedstrijd. Lucas Noubi zag achteraf ruimte voor verbetering bij zichzelf.

Standard had de punten dringend nodig, want helemaal veilig zijn de Luikenaars nog niet in het klassement. O'Neill had dat begrepen en knalde de 1-0 na een kleine twintig minuten spelen fantastisch op het bord. Ivan Leko en co hielden daarna stand en trokken de volle buit over de streep.

LEES OOK: Felle uithaal naar Leko: “Ik was teleurgesteld in hem”

Noubi wil risico's uit spel halen

Lucan Noubi, nog altijd maar 19, speelde negentig minuten achterin bij Standard. De jonge verdediger was achteraf uiteraard tevreden over het resultaat tegen OHL. "We zijn echt blij. Leuven is een directe tegenstander onderaan het klassement, dus we zijn blij dat we drie punten gepakt hebben", wordt Noubi geciteerd door RTBF.

Zelf legde hij soms wat te veel risico in zijn spel. "Ik moet dat klein beetje gemakzucht achterwege proberen te laten. Dat moet ik voor de volgende wedstrijd corrigeren."

Noubi verklaart twee gezichten Standard

Noubi ziet Standard wisselvallig voor de dag komen in de competitie. "We hebben goede en slechte dagen", zoekt hij een verklaring. "Vandaag was een goede dag. Aiden O'Neill maakte een prachtig doelpunt en we zijn blij, we gaan naar huis met de drie punten."

Standard neemt een klein beetje meer afstand van de gevarenzone en telt nu 28 punten uit 25 wedstrijden. Op de volgende speeldag trekken Ivan Leko en co naar KVC Westerlo, op moment van schrijven de nummer elf in de stand.

Goede speler?

Meest recent

'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

10
10
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

41
41
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

178
178
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

103
103
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

132
132
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

288
288
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

331
331
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

26
26
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

77
77
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

212
212
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

40
40
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

82
82
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

72
72
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

216
216
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

266
266
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1060
1060
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

55
55
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

639
639
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

381
381
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

157
157
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

155
155
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

930
930
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

700
700
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

290
290
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

175
175

Meer sportnieuws