Standard-pion streng voor zichzelf: "Dat moet ik achterwege laten"

door
Standard-pion streng voor zichzelf:

Standard heeft na een krappe 1-0-zege de drie punten thuisgehouden tegen OH Leuven. De Rouches mochten Aiden O'Neill danken voor het enige doelpunt van de wedstrijd. Lucas Noubi zag achteraf ruimte voor verbetering bij zichzelf.

Standard had de punten dringend nodig, want helemaal veilig zijn de Luikenaars nog niet in het klassement. O'Neill had dat begrepen en knalde de 1-0 na een kleine twintig minuten spelen fantastisch op het bord. Ivan Leko en co hielden daarna stand en trokken de volle buit over de streep.

LEES OOK: Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Noubi wil risico's uit spel halen

Lucan Noubi, nog altijd maar 19, speelde negentig minuten achterin bij Standard. De jonge verdediger was achteraf uiteraard tevreden over het resultaat tegen OHL. "We zijn echt blij. Leuven is een directe tegenstander onderaan het klassement, dus we zijn blij dat we drie punten gepakt hebben", wordt Noubi geciteerd door RTBF.

Zelf legde hij soms wat te veel risico in zijn spel. "Ik moet dat klein beetje gemakzucht achterwege proberen te laten. Dat moet ik voor de volgende wedstrijd corrigeren."

Noubi verklaart twee gezichten Standard

Noubi ziet Standard wisselvallig voor de dag komen in de competitie. "We hebben goede en slechte dagen", zoekt hij een verklaring. "Vandaag was een goede dag. Aiden O'Neill maakte een prachtig doelpunt en we zijn blij, we gaan naar huis met de drie punten."

Standard neemt een klein beetje meer afstand van de gevarenzone en telt nu 28 punten uit 25 wedstrijden. Op de volgende speeldag trekken Ivan Leko en co naar KVC Westerlo, op moment van schrijven de nummer elf in de stand.

🚀

Goede speler?

Meest recent

'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

57
57
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

26
26
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

72
72
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

22
22
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

35
35
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

239
239
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

156
156
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

70
70
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

277
277
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

202
202
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

196
196
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

243
243
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

70
70
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

505
505
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

692
692
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

217
217
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

266
266
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

309
309
Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

509
509
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

693
693
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

406
406
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

411
411
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

273
273
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

161
161
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

263
263

Meer sportnieuws