Standard-pion streng voor zichzelf: "Dat moet ik achterwege laten"

door
Standard-pion streng voor zichzelf:

Standard heeft na een krappe 1-0-zege de drie punten thuisgehouden tegen OH Leuven. De Rouches mochten Aiden O'Neill danken voor het enige doelpunt van de wedstrijd. Lucas Noubi zag achteraf ruimte voor verbetering bij zichzelf.

Standard had de punten dringend nodig, want helemaal veilig zijn de Luikenaars nog niet in het klassement. O'Neill had dat begrepen en knalde de 1-0 na een kleine twintig minuten spelen fantastisch op het bord. Ivan Leko en co hielden daarna stand en trokken de volle buit over de streep.

LEES OOK: Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Noubi wil risico's uit spel halen

Lucan Noubi, nog altijd maar 19, speelde negentig minuten achterin bij Standard. De jonge verdediger was achteraf uiteraard tevreden over het resultaat tegen OHL. "We zijn echt blij. Leuven is een directe tegenstander onderaan het klassement, dus we zijn blij dat we drie punten gepakt hebben", wordt Noubi geciteerd door RTBF.

Zelf legde hij soms wat te veel risico in zijn spel. "Ik moet dat klein beetje gemakzucht achterwege proberen te laten. Dat moet ik voor de volgende wedstrijd corrigeren."

Noubi verklaart twee gezichten Standard

Noubi ziet Standard wisselvallig voor de dag komen in de competitie. "We hebben goede en slechte dagen", zoekt hij een verklaring. "Vandaag was een goede dag. Aiden O'Neill maakte een prachtig doelpunt en we zijn blij, we gaan naar huis met de drie punten."

Standard neemt een klein beetje meer afstand van de gevarenzone en telt nu 28 punten uit 25 wedstrijden. Op de volgende speeldag trekken Ivan Leko en co naar KVC Westerlo, op moment van schrijven de nummer elf in de stand.

Goede speler?

Meest recent

Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

1
1
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

8
8
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

25
25
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

22
22
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

162
162
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

125
125
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

123
123
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

142
142
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

89
89
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

231
231
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

267
267
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

742
742
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

41
41
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

296
296
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

71
71
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1060
1060
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

375
375
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

135
135
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

160
160
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

384
384
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

57
57
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

155
155
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

2117
2117
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

611
611
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

637
637

Meer sportnieuws