Kompany baalt: Liverpool straft gemiste kansen af

door
Kompany baalt: Liverpool straft gemiste kansen af

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Burnley moest op bezoek gaan bij Liverpool. Ondanks een goede prestatie gingen de jongens van Vincent Kompany weer de boot in.

Sterke eerste helft van Burnley

Burnley zorgde via Amdouni voor het eerste schot op doel op het veld van Liverpool. De bezoekers waren de betere ploeg en kregen via weer Amdouni een kans. Liverpool begon te laks aan de partij. Burnley hield makkelijk stand, maar na 30 minuten ging Trafford domweg onder de bal door bij een hoekschop en Jota kopte de eerste kans tegen de touwen: 1-0. 

De thuisploeg controleerde nadien rustig de wedstrijd. Trafford wist de 2-0 nog te vermijden. Op slag van rust werd het 1-1. O'Shea kopte knap de gelijkmaker tegen de touwen. Inzake doelgevaar was dat simpelweg een logische ruststand.

Fofana mist de kansen

Liverpool begon gretiger aan de tweede periode en Burnley moest achteruit. Ze slikten al snel de 2-1 via Diaz. Dat was pover verdedigd, alweer. Na 63 minuten kreeg Burnley dé kans op 2-2. Fofana ging alleen op doel af, maar de doelman redde. Odobert kreeg in de rebound dan ook een geweldige kans, maar hij trapte onbesuisd naast. Daar hadden de Clarets altijd moeten scoren.

Even later kreeg Fofana wéér een topkans. Hij mocht weer alleen op goal afgaan, maar hij schoof de bal naast. Wat een gemiste kansen... Kompany vloekte stevig. Liverpool reageerde met een goede kans via Jota, Trafford pakte puik. Ook Van Dijk noopte de keeper tot een save. In de 78ste minuut was het dan prijs, Nunez kopte de 3-1 tegen de netten.

Andere wedstrijden:

  • Fulham - Bournemouth 3-1 (Reid, 2x Muniz, Senesi)
  • Luton - Sheffield 1-3 (Archer, McAtee, Morris, Souza - Lokonga en Kaminsi startten)
  • Tottenham - Brighton 2-1 (Gross, Sarrn, Johnsson)
  • Wolves - Brentford 0-2 (Norgaard, Toney)

Verdiende Burnley meer?

Meest recent

Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

20
20
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

45
45
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

34
34
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

123
123
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

87
87
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

53
53
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

104
104
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

249
249
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

141
141
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

114
114
Anderlecht heeft goud in handen: nieuw toptalent verbaast

RSC Anderlecht legt veel vertrouwen in de jeugdopleiding en elk jaar komen er weer nieuwe talenten ...

211
211
Hans Vanaken zorgt voor diep vertederende beelden na topper

De topper tussen Club Brugge en Anderlecht kende gisteren een bijzonder verloop. Blauw Zwart walste ...

63
63
Napoli-ploegmakkers vellen oordeel over Lukaku

De situatie van Romelu Lukaku is penibel aan het worden bij Napoli. De aanvaller ligt in de clinch ...

218
218
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

137
137
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

788
788
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

95
95
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

206
206
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

84
84
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

136
136
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

784
784
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

174
174
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

286
286
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

131
131
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

780
780
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

284
284

Meer sportnieuws