Kompany baalt: Liverpool straft gemiste kansen af

door
Kompany baalt: Liverpool straft gemiste kansen af

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Burnley moest op bezoek gaan bij Liverpool. Ondanks een goede prestatie gingen de jongens van Vincent Kompany weer de boot in.

LEES OOK: Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

Sterke eerste helft van Burnley

Burnley zorgde via Amdouni voor het eerste schot op doel op het veld van Liverpool. De bezoekers waren de betere ploeg en kregen via weer Amdouni een kans. Liverpool begon te laks aan de partij. Burnley hield makkelijk stand, maar na 30 minuten ging Trafford domweg onder de bal door bij een hoekschop en Jota kopte de eerste kans tegen de touwen: 1-0. 

De thuisploeg controleerde nadien rustig de wedstrijd. Trafford wist de 2-0 nog te vermijden. Op slag van rust werd het 1-1. O'Shea kopte knap de gelijkmaker tegen de touwen. Inzake doelgevaar was dat simpelweg een logische ruststand.

Fofana mist de kansen

Liverpool begon gretiger aan de tweede periode en Burnley moest achteruit. Ze slikten al snel de 2-1 via Diaz. Dat was pover verdedigd, alweer. Na 63 minuten kreeg Burnley dé kans op 2-2. Fofana ging alleen op doel af, maar de doelman redde. Odobert kreeg in de rebound dan ook een geweldige kans, maar hij trapte onbesuisd naast. Daar hadden de Clarets altijd moeten scoren.

Even later kreeg Fofana wéér een topkans. Hij mocht weer alleen op goal afgaan, maar hij schoof de bal naast. Wat een gemiste kansen... Kompany vloekte stevig. Liverpool reageerde met een goede kans via Jota, Trafford pakte puik. Ook Van Dijk noopte de keeper tot een save. In de 78ste minuut was het dan prijs, Nunez kopte de 3-1 tegen de netten.

Andere wedstrijden:

  • Fulham - Bournemouth 3-1 (Reid, 2x Muniz, Senesi)
  • Luton - Sheffield 1-3 (Archer, McAtee, Morris, Souza - Lokonga en Kaminsi startten)
  • Tottenham - Brighton 2-1 (Gross, Sarrn, Johnsson)
  • Wolves - Brentford 0-2 (Norgaard, Toney)

Verdiende Burnley meer?

Meest recent

Crisis bij Zulte Waregem: Sven Vandenbroeck ontslagen

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

33
33
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

17
17
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

29
29
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

82
82
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

314
314
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

218
218
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

139
139
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

284
284
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

226
226
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

218
218
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

237
237
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

503
503
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

152
152
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

112
112
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

60
60
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

53
53
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

32
32
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

161
161
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

121
121
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

65
65
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

90
90
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

399
399
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

136
136
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

588
588
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

652
652

Meer sportnieuws